Pardubičky – Libišany 2:4
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „S lídrem naší soutěže jsme odehráli velmi vyrovnanou partii. Z naší strany se jednalo o povedené utkání, do kterého zasáhlo hned kvarteto našich dorostenců. A nevedli si vůbec zle. Velmi brzy jsme se ujali vedení, jenže hosté bleskově výsledek otočili i kvůli první brance, která padla z jasného ofsajdu. Zlomovým momentem byl inkasovaný gól v úvodu druhé půle. Dvoubrankové manko jsme poté již nedokázali dohnat. I přes prohru ale musíme kluky pochválit. Zápas se musel velmi početné divácké kulise líbit."
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Stále stejná písnička s naší koncovkou. Přitom v první půli stačilo proměnit alespoň polovinu loženek a bylo by po zápase. Na druhou stranu jsme stále až neuvěřitelně zranitelní ze soupeřových kontrů. Zbytečně si komplikujeme situaci a protivník má stále o co hrát. Nicméně herně to z naší strany tak hrozné nebylo, objevovaly se tam i celkem dobré věci. Více mě však mrzí vyloučení Šimona a zranění Kaufmana. To nám komplikuje situaci."

Neděle 14.00: TJ Sokol Dolní Újezd (3., 25 b., 28:21) – SK Pardubičky (10., 14 b., 21:27).
Tomáš Mrázek: „K poslednímu podzimnímu kolu zajíždíme na horkou půdu. Újezd si prozatím vede velmi slušně a pro mě je překvapením soutěže. Pokud navážeme na dobrý výkon proti Libišanům, můžeme pomýšlet na bodový zisk."
Tip Deníku: 1

Litomyšl – Hor. Jelení 0:0
penalty 4:5
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Bylo to těžké emotivní utkání. Pro nás asi poslední šance bodovat, protože taková řada zraněných ze základního kádru snad ani není možná. Od začátku jsme hráli na nulu obdržených branek a tomu jsme podřídili vše. A zvlášť na konci zápasu to bylo nevhodné pro kardiaky, ale bod se podařilo doslova urvat. Škoda, že se hráči stejně nepoprali i o bonus v penaltách. Je mi líto pozápasových strkanic, ale myslím si, že všichni aktéři této nevhodné dohry by si měli uvědomit, že fotbal je jen hra a zábava."

Sobota 14.00: FC Libišany (1., 32 b., 46:16) – AFK Horní Jelení (14., 7 b., 13:34).
Jan Zadrobílek: „Určitě dojde k vynuceným změnám v sestavě. Pozici brankáře pro tento zápas vyřešíme útočníkem Machalou a příležitost dostanou i další hráči. Na faktu, že si chceme udělat před rozlučkou žízeň, se však nic nemění. Na soupeře máme moc velkou chuť…"
Tomáš Baťa: „Nejdříve jsme chápali zápas v Libišanech jako určitou výzvu v programu mistrovských utkáních. V současné situaci to bude ale pro nás velmi složité. Dohráváme s talentovanými dorostenci, ale bez zkušeností. Zápas musíme absolvovat, ale mnoho si od toho neslibujeme. Uvidíme kam s pokorou a snahou dojdeme. Nezastírám, že je konec podzimu pro nás částečným vysvobozením. A výzvou k práci a přípravám na druhou polovinu soutěže zároveň."
Tip Deníku: 1

Chrudim C – St. Hradiště 4:3
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Opět nás zradila defenziva. Hned v první minutě jsme řešili situaci jen zahráním míče do nevýhody rohového kopu. A z něho domácí pohodlně skórovali. Po čtvrt hodině jsme se pomalu dostali z úvodního šoku, vyrovnali jsme hru a začaly přicházet šance. Jejich proměňování se nám ale nedařilo. A tak přišel opět trest, v podobě laciné branky. Zlepšenou hrou jsme otočili skóre v náš prospěch. Ale další zaváhání nás opět stálo body. Opakuji, nefunguje nám defenzivní činnost."

Neděle 14.00: TK Jiskra Ústí nad Orlicí B (2., 25 b., 28:21) – TJ Sokol Staré Hradiště (9., 17 b., 20:26).
„Na poslední podzimní zápas zajíždíme k silnému béčku. Přáním je, abychom zlepšili defenzivu a ukázali se v lepším světle."
Tip Deníku: 1