Kluci mám narozeniny, dejte mi k nim vítězství! Takto před zápasem motivoval své svěřence přeloučský trenér. Jenže jeho „ovečky" to přehnali s útočnou aktivitou. Holice neúspěšně dobývaly Choceň.

HOLICE – CHOCEŇ 0:0
penalty 4:3
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Utkání, bylo jenom o dobývání choceňské obranné tvrze. Nedokázali jsme proměnit šance, především v prvním poločase a tak výsledek dospěl do penaltového rozstřelu. V něm jsme poprvé v letošní sezoně uspěli."

LIBIŠANY – TŘEMOŠNICE 2:4
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „V našich domácích zápasech padá hodně gólů, bohužel víc do naší sítě. Je to jako přes kopírák. Vyrábíme okna jako výkladní skříně a soupeř toho umí využívat. I když na rozdíl od předchozích dvou proher, nyní nemůžeme říct ani popel. Třemošnice totiž hrála ve druhé půli moc dobře. V prvním poločase jsme ještě byli schopni manko dohnat, ovšem druhý gól, po neskutečné hrubce, nás tentokrát zlomil už i psychicky. Asi opravdu není něco v pořádku, když nedokážeme vyhrát zápas s průměrným týmem."

MORAVANY – PŘELOUČ 3:2
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Paradoxně z nejhoršího podzimního výkonu máme tři body. Za to vše děkujeme Křížovi, který byl stoprocentní v zakončení a Laksarovi v bráně. Musím ještě zmínit střídající mladíky Čáně s Hynkem, po jejich kombinaci autor hattricku rozhodl pro nás těžké utkání. Nemohu opomenout ani kvalitu soupeře. Bohudík štěstí se poprvé v podzimní části přiklonilo na naší stranu."
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Prohráli jsme nezaslouženě. V úvodu sice byli domácí aktivnější, ovšem první branka v jejich síti obraz hry změnila. Jenže jsme nevyužili dvě velké šance. Poté se odrazil míč za naší obranu a bylo vyrovnáno. Těsně před poločasem se po dlouhém nákopu znovu dostal míč ke Křížovi, který měl svůj den. Po pauze jsme byli lepší. Srovnali jsme a navíc zahodili další tři příležitosti. V té největší Klouda tváří v tvář ztroskotal na gólmanovi. Když se schylovalo k remíze, šly Moravany do deseti. Kluci vycítili šanci, akorát to přehnali s útočením. Prakticky všichni se vydali dopředu a domácím se povedla jediná kloudná akce v zápase."