Osmým kolem pokračovala nejvyšší okresní soutěž fotbalistů.

Roveň – Řečany  0:2
Fakta – branky: 21. vlastní (Vach), 23. Němec. Rozhodčí: Richter. ŽK 0:1. Diváků: 120. Poločas: 0:2. Roveň: Baláš – Mládek, Melc, Mikuláš, J. Kaplan – Kašpar, Vach, L. Kaplan, Koláček – Machatý, Pachovský. Střídali: Šišán, Pýcha, Brňák. Řečany: Kaňuka – Petr Moravec, Linhart, Štěpánek, Vohralík – Kobera, Němec, Chára, M. Moravec – Bahník, Svatoň. Střídali: Pavel Moravec, Tichý, Blažek.

Újezd – Dříteč  1:0
První půle se vydařila hostům, ale Těšitel ani Bednář netrefili odkrytou branku. V 56. našel domácí Hladík P. Strnada, jenž vstřelil jediný gól. Potom ještě hráči Újezdu zahodili tři vyložené šance.
Fakta – branka: 56. P. Strnad. Rozhodčí: Svoboda, ČK 0:1 (Hanáček), ŽK 1:4. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Újezd: Hývl – Vaníček, Svoboda, Zima, O. Bendžík – Hladík, Jiří Petříček, Matys, J. Rozsévač – P. Strnad, Doležal. Střídali: Jakub Petříček, Jaroslav Firbas, M. Rozsévač. Dříteč: Farník – Haan, Bednář, Kopták, Morávek – Kroupa, Těšitel, Hanáček, Pečinka – Voříšek, Kalhous. Střídali: Puhlovský, Mužík.

Pardubičky – Paramo  0:1
První poločas vyšel domácím, dvě hlavičky Poláčka a střela Voříška však v síti neskončily. Po přestávce se hra vyrovnala a rozhodnutí přišlo pět minut před koncem, kdy se z dorážky prosadil Suchánek.
Fakta – branka: 85. Suchánek. Rozhodčí: Havlík. ŽK 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Pardubičky: Dufek – T. Svoboda, Pech, Bažant, Hanzlík (51. Mrázek) – Froš, Zemek, F. Krejčí (78. Kopp), Zelenda – Poláček, Voříšek (65. Navrátil). Paramo: Mergl – Dušek, Vacek, Topič, Vašíček – Černý, Beran, Hakl (89. Holčík), Brambůrek – Kunart (65. Čáp), Suchánek.

Lipoltice – Choltice 0:2
Ve vyrovnaném utkání domácí neproměnili své příležitosti, hosté rozhodli až v poslední desetiminutovce.
Fakta – branky: 83. Svoboda, 87. Jiří Kohoutek. Rozhodčí: Hamrník. ŽK 2:0. Diváků: 250. Poločas: 0:0. Lipoltice: Machač – Formánek, Balán, Vlasák, P. Kotraš – Švejda, Nedvěd, Hrdý, Tamchyna – Oliva, Plavec. Střídali: J. Kotraš, Flégr. Choltice: Zrůst – Salfický, Bravenec, Korbel, Šmerda – Janovský, Večerník, T. Horák, Augustin – Ondráček, J. Horák. Střídali: Jan a Jiří Kohoutkové, Svoboda.

Libišany – Pardubice C  1:10
Hosté dosáhli nejvyššího skóre v této sezoně, Maivald se blýskl čtyřmi góly.
Fakta – branky: Voltr – Maivald 4, Ryba 3, V. Zavřel, Nedelka, Komárek. Rozhodčí: Křinka. ŽK 1:0. Diváků: 60. Poločas: 0:3. Libišany: Vida – T. Bidman, Voltr, Stejskal, Richter – Borovec, Jozíf, J. Pithart, L. Pithart – Hlubuček, Kuric. Střídal: Kořínek. FK Pardubice C: L. Zavřel – Dvořák, Mert, Brož, Putnar – Maivald, V. Zavřel, Nedelka, Mráz – Ryba, Komárek. Střídali: Táborský, Hofman.

Zdechovice – Chvojenec  2:1
Rychlá odpověd na gól soupeře zajistila domácím výhru.
Fakta – branky: 58. Rogovik, 72. Ročín – 71. Zbudil. Rozhodčí: Klempíř, ŽK 1:1. Diváků: 120. Poločas: 0:0. Zdechovice: Cincibus – Bureš, Kolín, Linhart, Franc – Monaghan, Rogovik, Englich, Forst – Ročín, Pankin. Střídali: Smolík, Volný. Chvojenec: Starý – Burkovič, Silbernágl, Jedlička, Kirchner – Moravec, Zbudil, Malínský, J. Pavlíček – Erber, Chmela.

Opatovice – Sezemice   0:1
První půli ovládli domácí, ale bez gólového efektu. Po změně stran měli navrch hosté.
Fakta – branka: 78. J. Kašpar z penalty. Rozhodčí: Oulický. ČK 1:0 (78. Voříšek), ŽK 3:2. Diváků: 230. Půle: 0:0. Opatovice: Guldán – Valenta, Voříšek, Jičínský – Filipek, Kváša, Práchenský, Píša, Hurta – Novák, Bartoníček. Střídal: M. Jánoš. Sezemice: Levinský – Hrdý, Kumpan, Blažek, Popilka – Z. Plecháček, T. Kašpar, Kříž, J. Kašpar – Štěrovský, Lába. Střídali: Süttö, Pleva, Koubek.