Hor. Jelení – St. Hradiště 0:3
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Po prvním vyrovnaném poločase rozhodl katastrofální vstup do toho druhého. Po hrubých chybách hosté vstřelili dva góly, a když jsme se pokusili o nějaký tlak, přišla třetí chyba. A konec nadějí. Po minulém kole jsme těžce vystřízlivěli. V poli nebyla hra tak špatná a hlavně v prvním poločase přišly i šance. Nicméně jejich neproměňování a individuální chyby rozhodly. Ke všemu špatnému se zranil jeden z tahounů mužstva Roman Hendrych. Celkově to byl zápas blbec, který nás posadil zase na zem."
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Úvod se odvíjel převážně mezi šestnáctkami. Postupně se obě mužstva dostávala do zakončení. Na naší straně se ocitli v nadějných šancích Kučera, Klouda. Po pauze jsme se velmi brzy ujali vedení, když Götz prudkou střelou donutil brankáře jen k vyražení do míst, kde číhal Šlégr. Poté po centru Kučery dobře zavíral zadní tyč Klouda. Druhý gól donutil Jelení zvýšit obrátky, jenže mu chyběla lepší finální přihrávka, respektive zakončení. A tak Suchánek kolmicí nabídl příležitost pro Šlégra, který postupoval sám na gólmana a zakončoval do prázdné. V bráně byl jistý Bílek, pochvala dále pro Šlégra a Suchánka."

Pardubičky – Chrudim C 3:1
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Celý zápas jsme měli mírnou převahu a zaslouženě se ujali vedení. Mladý tým z Chrudimi jsme pouštěli na naší polovinu spíše jen sporadicky a nebo po naších hrubých chybách. Těch jsme na můj vkus udělali hrozně moc. Darovali jsme také soupeři možnost kopat dva pokutové kopy. První náš brankář chytil ale na druhý už neměl nárok a soupeř srovnal skóre. Po inkasované brance jsme přeskupili řady a zjednodušili hru což nám přineslo spoustu šancí a kýžené tři body."

Zámrsk – Libišany 0:2
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Sehráli jsme velice těžké utkání na horké půdě bojovného a obětavého soupeře. Vítězství se nerodilo lehce, neboť jsme neproměňovali i ty největší příležitosti. Musím poděkovat celému kolektivu za trpělivý a takticky vyzrálý výkon. Nezklamali ani hráči širšího kádru, kteří dostali po delší době příležitost. Tři body jsou zasloužené, protože po celou dobu utkání jsme byli kompaktnějším a fotbalovějším týmem."