Staré Hradiště – Libišany 1:6
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Celý zápas měly Libišany pod kontrolou. Snížení na jedna dva nás mohlo dostat do zápasu. Jenže vzápětí po zahraném rohovém kopu jsme měli špatně zajištěný prostor před šestnáctkou. Následoval brejk, který skončil zvýšením skóre na 3:1 pro hosty. A dobře zahraná standardka přinesla do poločasu rozhodnutí o celém utkání. Soupeř se prezentoval lepším pohybem, vyšší rychlostí i kombinačními schopnostmi. Pozitivní bylo alespoň to, že jsem se po dlouhé době setkal s Josi Ringelem…"
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Po delší odmlce, jsme si vzpomněli na lepší časy. Od první minuty bylo utkání v naši režii. Od většího přídělu zachraňoval Hradiště gólman a naše střelecká sterilita. Tentokrát nikdo z týmu nějak nezklamal a všichni odehráli svůj standard. Chválím celý tým za vyzrálý a kolektivní výkon. Soupeř toho moc nepředvedl. Proto chceme být pokorní a připravovat se na daleko těžší protivníky, kteří nás ještě čekají."

Pardubičky – V. Mýto B 2:2
penalty 3:0
Stanislav Procházka, trenér Pardubiček: „K utkání jsme nastupovali v pozměněné sestavě i s nachlazeným kvartetem. Začátek utkání jsme měli pod kontrolou. Kromě jednoho okamžiku, kdy nás podržel skvělým zákrokem brankář Zahradník. Po standardní situaci jsme šli do vedení, když svoji šanci proměnil Krejčí. Ke konci poločasu jsme opět propadávali a soupeř měl navrch. A dokázal vyrovnat. Po přestávce začali lépe a když jsme nevyužily své šance, soupeř nepohrdl nesprávně udělenou výhodou rozhodčím. Prakticky celý zbytek zápasu jsme se tlačili k hostující bráně. Měli jsme velké množství standardních situací, které ne a ne využít. Spasil nás až tři minuty před koncem brilantně provedený trestný kop Mráze. V penaltách jsme dominovali, když hosté neproměnili ani jednu."

Hor. Jelení – Načešice 3:2
Pavel Svatoš, sekretář Horního Jelení: „Musím přiznat, že nám spadl velký kámen ze srdce. A tentokráte se k nám přiklonilo i štěstí. Zápas s Načešicemi byl pro nás extrémně důležitý, ne-li existenční. V případě bodové ztráty, bychom totiž zůstali přikováni na dně tabulky. Takto jsme se dotáhli na týmy před námi. Zápas jsme ale začali strašidelně, když už jsme po třech minutách ztráceli. Do hry nás vrátil náhodný gól, když se míč odrazil od našeho hráče do sítě. Jenže o chvíli později jsme prohrávali znovu. Po přestávce začal úřadovat dorostenec Šimek. Při vyrovnávacím gólu bez mrknutí oka vykoupal protihráče a pohotově obstřelil brankáře. A pět minut před koncem u něho přistál rohový kop. Toto vítězství by nás mohlo nakopnout před závěrečnou pasáží podzimní části."