Rozlučky. Blíží se konec podzimní části a s tím také domácí derniéry. V předposledním kole zamávají svým divákům Libišany, které přivítají Českou Třebovou. Jestliže nováčkovi nejde o kejhák, tak Moravany se budou muset setsakramentsky snažit, aby měli klidnější zimu. Proto jsme zápas s podobně ohroženou Chocní označili za špíl roku. Přelouč a Holice si užijí za týden.

Sobota 14.00: FC Libišany (9., 21 b., 18:18) – FK Česká Třebová (6., 23 b., 21:26).
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „V poslední době je naše koncovka strašná. Takže asi budeme muset přichystat nějaký stimul pro střelce vítězného gólu (směje se). Jinak očekávám vyrovnané utkání, Třebová bude po pětce v Holicích více obezřetnější. Rovněž my jsme ve střehu. Takže to bude nejspíš vyrovnaný zápas. Možná o jedné brance. Loučíme se na podzim s domácími diváky, tak bychom ten gól rádi vstřelili my.
Tip Deníku: 1

Neděle 14.00: TJ Sokol Moravany (15., 10 b. 24:36) – FK Agria Choceň (12., 12 b., 10:22).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Nelichotivé postavení v tabulce nám velí vyhrát. Kdo nastoupí v tomto pro nás důležitém zápase, je pro nás zatím ve hvězdách… Z posledního zápasu jsou Poláček, Kříž a Novák ve stavu nemocných a další hráči nám v týdnu pokuckávali…"
Tip Deníku: 0

Neděle 14.00: TJ Sokol Dolní Újezd (16., 6 b., 12:37) – SK Holice (2., 28 b., 37:9).
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Hrajeme proti poslednímu a povinnost nám velí vyhrát. Proti můžeme být jen počasí a houževnatý sok."
Tip Deníku: 2

Neděle 14.00: 1.FC Žamberk (8., 21 b., 18:15)- FK Přelouč (13., 12 b., 21:40).
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Mělo se hrát v sobotu, ale soupeři jsme vyšli vstříc. Tak doufám, že tam nebude nějaká divočina. Žamberk má dobrý manšaft a na rozdíl od nás je v klidu. Může se pochlubit spolehlivou defenzivou, takže my nesmíme hazardovat se šancemi. Naopak my potřebujeme každý bod a s jakýmkoliv ziskem bychom také byli spokojeni. Měli bychom odcestovat v silnější sestavě než před týdnem. Záležet bude také na počasí, nicméně očekávám tuhý boj."
Tip Deníku: 1