LUŽE – PARDUBIČKY 4:0
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „V prvním poločase jsme měli více ze hry, akorát jsme neuměli dotáhnout akce do gólového konce. Ve 44. minutě jsme inkasovali branku, které předcházelo zpracování hráče rukou. O přestávce jsme prostřídali, bohužel nový hráč udělal chybu a po brejku jsme dostali druhý gól. Neunesli jsme to psychicky a vyrobili další dva kiksy. Pak už jsme raději sundali z placu polozraněné kluky, abychom je ušetřili na hodně důležitý zápas se Zámrskem.

V. MÝTO B – LIBIŠANY 0:1

Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Zbytečně jsme se nervovali o výhru až do závěrečného hvizdu. Přitom jsme měli po celé utkání převahu, ale zradila nás znovu koncovka. Vedoucí gól jsme vstřelili před koncem první půle, kdy Kaufman prostrčil míč na Horynu a ten prostřelil brankáře. Po přestávce jsme měli několik dobrých příležitostí na zvýšení náskoku, jenže jsme se ve finále kopali za uši. No a v posledních deset minutách se naše hra změnila v křeč. Raději jsme rezignovali na nějaký ofenzivní fotbal a vyhlásili zákopovou válku. Soupeř byl běhavý, důrazný, zodpovědný. Vytvořil si dvě, tři možnosti. Opakuj ale, že sami jsme ho drželi v naději na bodový zisk."

H. MĚSTEC – HRADIŠTĚ 2:0
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „V prvním poločase jsme si vytvořili jednu šanci, kdy Komárek postupoval sám na Zrůsta, ten ale jeho střelu zlikvidoval. O hodně víc práce měl náš gólman Češka, který byl nejlepším hráčem na hřišti. "

ZÁMRSK – H. JELENÍ 3:3 penalty 2:4
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „Bylo to derby jak má být. Krásná fotbalová atmosféra, šest gólů a nakonec desítky. Tenhle zápas byl jenom o bojovnosti. Třikrát jsme prohrávali a nakonec jsme byli v penaltovém rozuzlení šťastnějším týmem. Myslím si, že po devadesáti minutách byla remíza spravedlivá."