Ligový dorost drží krok s Libercem

Pardubice – V České lize dorostu si výborně vedli svěřenci trenérů Jiřího Krejčího a Josefa Pohla. Poprvé na jaře vyhráli venku a v tabulce drží krok s Liberecem (oba mají 44 bodů).

13.4.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

STARŠÍ DOROST:

FK MAS Sezimovo Ústí – FK Pardubice 0:2 (0:0). Branky: 71. Konvalina, 90. Růžička. Sestava: Žák – Konvalina, Šejvl, Vencl, Křivka – Růžička, Mastík, Jarosz (46. Polák), Sklenář – Kakrda, Bartoš (83. Chovanec). Domácí na jaře netratili jediný bod, ale tentokrát neuspěli. Hosté po nemastné, neslané první půli po změně stran soupeře zmáčkli, ale po chybě Šejvla mohli jít do vedení domácí, Žák vyloženou šanci soupeře zmařil. V 71. min. novic v pardubické sestavě Vencl byl před vápnem faulován a Konvalina parádní trefou otevřel skóre utkání. Hosté měli hru jasně ve své režii a výhru v poslední minutě pojistil po přihrávce Sklenáře střelec Růžička.

MLADŠÍ DOROST:

FK MAS Sezimovo Ústí – FK Pardubice 0:1 (0:1). Gól: 29. Málek Sestava: Marek - Eisner, Lipavský, Knotek, Kubík - Svoboda (65. Lánský), Fusek, Benda, Strachota - Málek (60. Fousek), Vančura (75. Jiráský ).

Autor: Jaroslav Mach

13.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
Dopravní nehoda na Nádražní ulici.
3

Jeden pacient ošetřen, další dva po nehodě utekli

VÁŽIL SI MÍČE. Český reprezentant Ondřej Paděra nastřílel Pardubicím čtyři branky.

Malý fotbal: Mistři světa zruinovali Pardubice

AKTUALIZUJEME

Náledí znovu zavírá silnice. U Svitav nehoda skončila smrtí

Pardubický kraj - Doprava v podnělí ráno je hustší než obvykle. Mohou za to návraty z dlouhého volna i nehody i počasí. U Svitav už policie řeší tragickou nehodu.

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Čtyřdohoda: Vítězové vsítili jediný gól

Pardubicko - Fotbal: Nejhubenější výhra třikrát přinesla tři body domácím a jednou hostům.

Na evropské tituly dosáhli i Češi

Pardubice - Mistrovství Evropy v karate: Šampionát v Pardubicích ovládlo Rumunsko, Česká republika byla druhou nejúspěšnější zemí.