STARŠÍ DOROST:

FK MAS Sezimovo Ústí – FK Pardubice 0:2 (0:0). Branky: 71. Konvalina, 90. Růžička. Sestava: Žák – Konvalina, Šejvl, Vencl, Křivka – Růžička, Mastík, Jarosz (46. Polák), Sklenář – Kakrda, Bartoš (83. Chovanec). Domácí na jaře netratili jediný bod, ale tentokrát neuspěli. Hosté po nemastné, neslané první půli po změně stran soupeře zmáčkli, ale po chybě Šejvla mohli jít do vedení domácí, Žák vyloženou šanci soupeře zmařil. V 71. min. novic v pardubické sestavě Vencl byl před vápnem faulován a Konvalina parádní trefou otevřel skóre utkání. Hosté měli hru jasně ve své režii a výhru v poslední minutě pojistil po přihrávce Sklenáře střelec Růžička.

MLADŠÍ DOROST:

FK MAS Sezimovo Ústí – FK Pardubice 0:1 (0:1). Gól: 29. Málek Sestava: Marek - Eisner, Lipavský, Knotek, Kubík - Svoboda (65. Lánský), Fusek, Benda, Strachota - Málek (60. Fousek), Vančura (75. Jiráský ).