Kudrna patří ke služebně nejstarším pardubickým fotbalistům. S klubem prošel z divize až do druhé ligy. „Mám spoustu zážitků. Zrovna jsme počítali, že tady jsem zhruba osm let. Je to spousta věcí. Ať už postup z divize do třetí ligy, potom do druhé ligy. Porazili jsme tady Spartu, Teplice, zahrál jsem si na Letné. Měli jsme tady super party v kabině, je toho hodně," vzpomínal Kudrna.

Hrál za Pardubice opravdu naposledy? „Ještě to nechám uzrát, jestli nebudu hrát aspoň třeba za béčko. Každopádně to byl můj poslední zápas za áčko," potvrdil a k sedmé pozici dodal: „To asi po podzimu málokdo očekával. Jaro se povedlo."

Jeho rozlučka se podle trenéra Jiřího Krejčího promítla i do nedělního zápasu. „Bylo vidět, že naši hráči měli velkou motivaci. Končí totiž nejen on, ale i další hráči a členové realizačního týmu. Kluci se chtěli rozloučit vítězstvím a konec jim zpříjemnit. Věděli jsme, že to bude těžký zápas. Podle mě jsme vyhráli zaslouženě," poznamenal Krejčí.

Kromě Kudrny pardubický dres v příští sezoně neobléknou ani Vojtěch Kakrda s Tomášem Pospíšilem. V realizačním týmu se rozhodli skončit asistent trenéra Jiří Pospíšil a masér Tomáš Vltavský.