V pátém dějství fotbalové TIP ligy se urodilo hned šest remíz. Rozhodovala až Supertrefa
PA0107 František Pýcha, Dolní Roveň 10 47
PA0041 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 4 47
PA0009 Hana Machová, Pardubice 13 44
PA0012 Jaroslav Švihovec, Pardubice 4 44
PA0103 Sebastien Plecháček, Skřivany 1 44
PA0056 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 1 44
PA0128 Tomáš Najman, Miřetice 5 42
PA0028 František Kaplan, Moravany 7 41
PA0045 Tomáš Havránek, Pardubice 4 41
PA0091 Jan Kouřil, Pardubice 4 41
PA0158 Aleš Horčička, Holice 1 41
PA0001 Josef Linhart, Pardubice 1 41
PA0157 Luděk Horčička, Holice -2 41
PA0168 Milan Bukač, Sezemice 4 38
PA0146 Tomáš Štěpánek, Moravany 4 38
PA0072 Petra Horáková, Veselí 1 38
PA0166 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 1 38
PA0167 Petra Matúšů, Sezemice 1 38
PA0153 Jiří Pitra ml., Mentour 1 38
PA0018 Tomáš Shejbal, Pardubice 1 38
PA0024 Jiří Špaček, Dašice 1 38
PA0147 Martin Chmelík, Bezděkov 0 38
PA0160 Zbyněk Horčička, Holice -2 38
PA0159 Miroslava Horčičková, Holice -2 38
PA0016 Hana Kužilková, Pardubice -2 38
PA0015 Petr Linha, Pardubice -2 38
PA0014 Milan Linha, Pardubice -2 38
PA0141 Ladislav Šál, Pelechov -2 38
PA0126 Michal Pehanič, Pardubice -5 38
PA0120 Aleš Mužík, Srch 4 37
PA0170 Vladimír Havránek, Vysočany 1 37
PA0143 Iva Balánová, Škudly 1 36
PA0140 Martin Malega, Pardubice -2 36
PA0142 Radek Balán, Škudly 10 35
PA0187 M. Málek, Pardubice 10 35
PA0138 Viki Kožený, Veselí 4 35
PA0122 Lukáš Moravec, Ostřešany 4 35
PA0095 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 35
PA0052 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 4 35
PA0084 Marek Balínek, Pardubice 1 35
PA0085 Miroslav Balínek, Pardubice 1 35
PA0114 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 1 35
PA0008 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 1 35
PA0044 Petr Křičenský, Moravany 1 35
PA0154 Přemysl Pitra, Holice 1 35
PA0104 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 1 35
PA0177 Lukáš Maschke, Lohenice -2 35
PA0152 Jiří Pitra st., Mentour -2 35
PA0077 Josef Slabý, Pce – Svítkov -2 35
PA0171 Jiří Beran, Jeníkovice -2 34
PA0173 Monika Treichlová, Vysočany -2 34
PA0180 Iva Doležalová, Pardubice 10 32
PA0108 Libor Šafář, Srch 10 32
PA0165 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 32
PA0162 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 7 32
PA0060 Marie Baštová, Staré Hradiště 5 32
PA0063 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 4 32
PA0039 František Topič, Dolní Ředice 4 32
PA0121 Lukáš Dospiva, Ostřešany 1 32
PA0178 Jindřich Dubišar, Pardubice 1 32
PA0042 Natálie Křičenská, Moravany 1 32
PA0019 Milan Shejbal ml., Pardubice 1 32
PA0090 Michaela Štěpánková, Pardubice 1 32
PA0070 Petr Vorel, Veselí 1 32
PA0054 Roman Štěpánek, Horní Jelení -2 32
PA0129 Martin Cimfl, Břehy -5 32
PA0194 Miroslav Sejkora, Pardubice 13 31
PA0190 Evžen Pospíšil, Srch 1 31
PA0204 Milan Cimfl, Litětiny -2 31
PA0206 Michaela Cimflová, Litětiny -2 31
PA0172 Marie Beranová, Jeníkovice -5 31
PA0043 Jiří Klofát, Moravany -1 30
PA0124 Roman Jinoch, Ostřešany 10 29
PA0034 Vladimír Paďour, Pardubice 10 29
PA0109 Miroslav Šafář, Srch 10 29
PA0059 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 8 29
PA0181 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 7 29
PA0185 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 7 29
PA0102 Anna Jiroutová, Slepotice 4 29
PA0006 Kryštof Kudláček, Pardubice 4 29
PA0144 Pavel Štěpánek, Moravany 4 29
PA0046 Zuzana Havránková, Pardubice 1 29
PA0020 Laďka Chmelenská, Pardubice 1 29
PA0161 Josef Kroulík, Moravany 1 29
PA0067 František Kutílek, Veselí 1 29
PA0036 Vladimír Paďour ml., Pardubice 1 29
PA0017 Milan Shejbal, Pardubice 1 29
PA0133 Ludvík Vorlíček, Přelouč 1 29
PA0134 Lenka Vorlíčková, Přelouč 1 29
PA0132 Milan Wiesner, Přelouč 1 29
PA0130 Milan Cimfl, Břehy -2 29
PA0023 Bamba Čermák, Dašice -2 29
PA0149 Miroslav Dobrovolný, Lhota pod Přel. -2 29
PA0047 Milan Havránek, Pardubice -2 29
PA0088 Monika Horáková, Pardubice -2 29
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice -2 29
PA0079 Jana Krejcarová, Pardubice -2 29
PA0097 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -2 29
PA0105 Eva Pýchová, Dolní Roveň -2 29
PA0087 Hana Sejkorová, Pardubice -2 29
PA0082 Jakub Svoboda, Pardubice -2 29
PA0081 Josef Svoboda, Pardubice -2 29
PA0083 Jarmila Svoboda, Pardubice -2 29
PA0086 Marek Tichý, Pardubice -2 29
PA0127 Libuše Vlčková, Pardubice -2 29
PA0150 Hana Kopová, Poběžovice -5 29
PA0174 Tomáš Treichel, Vysočany 1 28
PA0188 Libor Brom, Moravany 0 28
PA0205 Markéta Cimflová, Litětiny -2 28
PA0197 Markéta Komárková, Pardubice -2 28
PA0135 Jan Šál, Veselí 7 27
PA0013 Jan Šurc, Pardubice -2 27
PA0184 Miroslava Michková, Pardubice -4 27
PA0151 Miloslav Kopa, Poběžovice -5 27
PA0064 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 7 26
PA0186 Alena Francová, Pečky u Nymburka 7 26
PA0066 Václav Horák, Veselí 4 26
PA0148 Radek Chmelík, Bezděkov 4 26
PA0029 Marie Kaplanová, Moravany 4 26
PA0057 Jiří Valenta, Pardubice 4 26
PA0169 Petr Günner, Pardubice 1 26
PA0010 Karel Hamáček, Pardubice 1 26
PA0080 David Chrobok, Hradec Králové 1 26
PA0163 Filip Kubizňák, Sezemice 1 26
PA0032 Jiří Maštalíř, Pardubice 1 26
PA0164 Anna Matúšů, Sezemice 1 26
PA0106 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 1 26
PA0175 Tomáš Pecka, Mělice 1 26
PA0117 Vladimír Slavík, Moravany 1 26
PA0048 Aleš Cuhorka, Přelouč -2 26
PA0131 Marie Lemberková, Štěpánov -2 26
PA0111 Miroslav Mareček, Zminný -5 26
PA0176 Pavel Maschke, Lohenice -5 26
PA0191 Natálie Martincová, Pardubice 4 25
PA0004 Petr Bambušek, Pardubice 2 24
PA0116 Terezia Roubínková, Skalica 7 23
PA0002 Pavel Šimek, Dašice 7 23
PA0058 Marek Valenta, Pardubice 7 23
PA0069 Jaroslav Volejník, Veselí 7 23
PA0076 René Živný, Pardubice 7 23
PA0182 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 4 23
PA0183 David Jansa, Lázně Bohdaneč 1 23
PA0031 Vilma Látová, Pardubice 1 23
PA0113 Tomáš Mareček, Zminný 1 23
PA0038 Jiří Mládek, Pardubice 1 23
PA0051 Milan Popilka, Sedlíšťka 1 23
PA0068 Josef Dvořák, Veselí -2 23
PA0005 Pavel Kalhous, Pardubice -2 23
PA0065 Michal Nejedlo, Veselí -2 23
PA0137 Ladislav Šejbl, Lodenice -2 23
PA0145 Tereza Štěpánková, Moravany -2 23
PA0073 M.A.S.H. Zelený, Veselí -2 23
PA0061 Iva Procházková, Staré Hradiště -4 23
PA0030 Vladislav Imramovský, Ostřešany -5 23
PA0027 Bohuslav Šulc, Pardubice -5 23
PA0192 Michaela Knappeová, Pardubice 4 22
PA0209 Matěj Košťál, Pardubice 4 21
PA0196 Jiří Marek, Pardubice 0 21
PA0025 Václav Šimr, Kostěnice 10 20
PA0049 Jiří Cuhorka, Přelouč 4 20
PA0074 Jiří Flekač, Pardubice 4 20
PA0011 David Hamáček, Pce – Svítkov 4 20
PA0050 Tomáš Hubička, Brloh 4 20
PA0125 Radek Ipser, Starý Mateřov 4 20
PA0053 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 4 20
PA0092 Čestmír Zámečník, Pardubice 4 20
PA0075 Jiří Flekač st., Pardubice 1 20
PA0110 Eva Marečková, Zminný 1 20
PA0093 Zuzana Rosická, Doubravice 1 20
PA0021 Ladislav Synek, Pardubice -2 20
PA0055 Pavel Štěpánek, Horní Jelení -2 20
PA0094 František Tomiška, Pardubice -2 20
PA0098 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -5 20
PA0062 Lukáš Sádovský, Holice -5 20
PA0189 Radek Paďour, Mentour 1 19
PA0207 Jan Košťál, Pardubice 1 18
PA0208 Láďa Daněk, Pardubice -5 18
PA0139 Marcela Kubelková, Pardubice -5 18
PA0119 Ventil Slavík, Moravany 4 17
PA0118 Vojtěch Slavík, Moravany 4 17
PA0078 Karel Krejcar, Pardubice 1 17
PA0022 Pavel Čermák, Dašice -2 17
PA0071 Pavel Danihelka, Veselí -2 17
PA0096 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -2 17
PA0136 Jana Šálová, Veselí -2 17
PA0156 Michal Voříšek, Holice -4 17
PA0115 Pavel Barvíř, Zlín -5 17
PA0040 Lucie Topičová, Dolní Ředice -5 17
PA0003 Bohuslav Vančura, Pohránov -5 17
PA0007 Jaroslav Vodička, Pardubice -5 17
PA0200 René Svoboda, Staré Hradiště 0 16
PA0195 Jiří Michek, Pardubice -4 16
PA0123 Marian Sýkora, Ostřešany 1 14
PA0035 Marie Paďourová, Pardubice -2 14
PA0179 Jana Dubišarová, Pardubice -5 14
PA0037 Josef Jiráň, Hrádek -5 14
PA0193 Soňa Balínková, Pardubice -2 13
PA0211 Lada Školníková, Pardubice 10 11
PA0033 JIŘÍ Maštalíř, Pardubice 4 11
PA0026 Zdenka Šulcová, Pardubice -2 11
PA0199 Lubomír Bašta ml., Staré Hradiště 0 10
PA0210 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 4 8
PA0100 Petra Bakešová, Pardubice 1 8
PA0213 Nikol Košťálová, Pardubice 1 8
PA0201 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 8
PA0198 Mike Horn, Staré Hradiště 0 8
PA0112 Martin Mareček, Zminný -2 8
PA0101 Zdena Čermáková, Skřivany -5 8
PA0155 Jaromír Voříšek, Holice 0 7
PA0202 Marie Barvířová, Podlíšťany 4 6
PA0099 Marie Moníková, Ráby 4 5
PA0212 Drahoš Daněk, Rychnov nd Kněžnou 1 2
PA0217 Miloslav Kulhavý, Pardubice 1 1
PA0216 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice 1 1
PA0214 Dana Košťálová, Pardubice -5 -1
PA0215 Jaroslav Petrásek, Sezemice -2 -2
PA0203 Petr Spálenský, Zminný -2 -2
Pardubice – To je věc. Představte si, že si nakoupíte a oni vám ještě vrátí peníze… Horčičkovi zaznamenaly v pátém kole TIP ligy družstev tři minusové body a přesto zvýšili vedení!
Zlepšení i přes minus
Horčičkovi -3 120
FK Pardubice A -6 114
Pýchovi 9 111
North Star 0 108
LAPELA 9 108
Beranovi -6 102
Baldovci 0 99
Havrani 3 99
Titanic 3 99
Falcon 1 97
Tatus 3 96
Pytláci -3 96
Hojda Team 12 96
Veselka 6 90
Indiáni -6 90
Dynamo 12 90
HAMAHA 18 90
Dragon -3 89
MMM – 1 -9 87
Mimoni 3 87
TPL -6 87
Plechy Team 0 87
Sejkna -6 87
Sparta 11 -6 87
Důchodci Ostrov Dašice -3 84
VLAFIA 9 84
SK Davos 9 84
AFK Ostřešany 6 81
Druhej dech 9 80
Veselí 1 3 78
Veselí 2 6 78
Veselí 3 -3 78
Victoria Team 6 78
A je to! 9 78
Dukla 12 75
Barva 3 75
Slavia K. 0 72
Paďouři 9 72
Bigl 3 67
Okurky 15 66
Cukr 6 66
FC Koloděje -9 66
VS Team 9 60
Slovan 6 60
Fabka 68 3 60
DA – KO 0 57
Mára -6 54
Monk Team 9 42
Berani 0 34
KO – DAK -3 9
Daňové přiznání:
Jak ho vyplnit, do kdy podat, na co nezapomenout, kdy uplatnit slevuMachová přetlačila druhého adepta o tři góly
Pardubice – Kdo se nebojí vsadit remízy, přišel si v pátém podzimním kole fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku na pěkný balík. O prvenství usilovali v užším výběru Hana Machová a Miroslav Sejkora. Nakonec byla blíž prvně jmenovaná. Do čela celkového pořadí se vyšvihl František Pýcha.
Ilustrační foto
|
Foto: Deník/archiv