I. A třída

Srch – Horní Jelení 2:2
Přímý souboj o první místo začal zhurta, protože se už ve 3. minutě trefil Hurta. Jelení si však nechtělo nechat přetrhnout nit a v 9. minutě propálil hladovou zeď Rejnuš. Šance dále střídala šanci. Na konci první čtvrthodiny poslal míč do šestnáctky Tměj a Krejčí hlavou z malého vápna  netrefil odkrytou bránu. V 18. minutě se Pecivál nerozpakoval a obrat byl na světě. Prakticky  vzápětí se dostal do úniku Maivald, ale  na vybíhajícího Jozla nevyzrál. Další vzruch přinesl až druhý poločas. Srchu se opět náramně vyvedl vstup a Karela vyrovnal. Zaskočení hosté pak přežili velkou příležitost Tměje i Krejčího za jehož „štiplavkou" mířící do horního rohu se Jozl jen ohlédl. Místo branek začaly padat červené karty. Během pěti minut odkráčeli do kabin hned tři borci, z toho dva domácí. Jelení ale přesilovku nevyužilo. Spíše mohlo inkasovat.
Fakta – branky: 3. Hurta, 47. Karela – 9. Rejnuš, 18. Pecivál. Rozhodčí: Volný. ŽK: 4:3. ČK: 2:1 (74. J. Slováček, 76. Karela – 71. J. Velinský). Diváků: 130. Poločas: 1:2. Srch: Mičjan – Zeman, Brož, Doležal, Hurta – Maivald, J. Slováček, M. Šmíd (63. Víšek, 90. Hocque), Tměj (90. Beran) – Krejčí, Karela. Horní Jelení: Jozl – Šubrt, Rejnuš, Hendrych, Houžvíček – Štěpánek, J. Velinský, Michálek, Martinec (63. Dědič) – Pecivál, Kaňkovský.

Hradiště – Morašice 4:0
V první čtvrthodině si domácí vytvořili drtivý tlak, když zahrávali deset rohů.  Skóre se poprvé měnilo v 17. minutě. Ze strany zahrál střílený centr Kučera a před gólmanem tečoval míč nohou Holubec. Na konci první půlhodiny šel po přihrávce Hudce, sám na bránu Stefanov, ale trefil pouze břevno. V 39. minutě  poslal Hlavatý dlouhý výkop na Vykoukala, ten obešel i brankaře a do prázdné „kasy" zaznamenal druhý gól. Těsně po přestávce po dalším z mnoha rohů hlavičkoval Adamec a míč do sítě protlačil opět bek Holubec. V 65. minutě po milimetrové  uličce Lexmana proměnil své sólo Stefanov.
Fakta – branky:  Holubec 2, Vykoukal, Stefanov. Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 1:1. Diváků: 130. Poločas: 2:0. Staré Hradiště: Hlavatý – Holubec, Hýsek (46. Karlík), Pitterle, Pavelka – Vykoukal, Lexman, Hudec (69. Hodný), Adamec (74. Kasal) – Kučera, Stefanov.

I. B třída

Sezemice – Přelouč B 2:2
Z úvodního tlaku domácích rezultovala penalta, kterou však J. Kašpar ve 12. minutě zahodil. Sezemice tato skutečnost rozhodila a hosté převzali iniciativu. Před přestávkou otevřel skóre trochu záhadnou střelou Milan Beránek. Do druhé půle vtrhli „umytí" hráči hostitele. V 50. minutě parádní trestný kop T. Kašpara skončil  na spojnici a Kolín ho dorazil hlavou do sítě. Stejný hráč pak po skrumáži otočil vývoj zápasu. Poslední slovo však měla čtyři minuty před koncem Přelouč a ukázkový trestňák Cichry.
Fakta – branky: 50. a 75. Kolín – 42. Milan Beránek, 86. Cichra. Rozhodčí: Völkl. ŽK 1:4. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Sezemice: Báča – Blažek (70. Borovec), Brychta, T. Kašpar, Popílka – Valenta (84. Čásenský), Kříž, J. Kašpar, Langr – Kolín, Lába. Přelouč B: Marek – Kačírek (67. Slavík), Mar. Beránek, Heřmánek, Dušek (60. Tesák) – Volejník (57. Záruba), Kocourek, Březina, Váša – Cichra, Mil. Beránek.

Rosice n. L. – Nasavrky 0:2

První poločas moc rušných momentů nenabídl. Úvod druhé půle patřil domácímu týmu. Nejprve po centru D. Rouska zakončoval nepřesně hlavou Kovář. V 53. minutě brankář hostů vyrazil po rohu hlavičku Pozdníka. V 70. minutě stejný hráč nastřelil břevno. O osm minut později se prodral do úniku Boháč, ale orazítkoval tyč. Šest minut před koncem se odražený míč dostal k M. Čechlovskému, jenž z úhlu prostřelil Cincibuse. Pojistku na hostující výhru přidal J. Dostál po chybě v rosické rozehrávce.
Fakta – branky: 84. M. Čechlovský, 89. J. Dostál. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK 0:2. Diváků: 90. Poločas: 0:0.  Rosice: Cincibus – D. Rousek, Hamerský, Pozdník, Pešek – Lejsek, Peterka, J. Rogovik, L. Rousek (70. Praus) – Bartoš, Kovář.

Holice B – Řečany n. L. 0:0
Zápas dvou bodových nuzáků nabídl vyrovnaný průběh. Šance si vypracovala obě mužstva, ovšem jejich zakončení bylo žalostné. Tři body měl na kopačce domácí Kotajny. V poslední minutě upaloval sám na gólmana. Udělal mu kličku, ale vystřelil vedle.
Fakta – rozhodčí: Zita. ŽK 3:1. ČK: 1:0 (74. Zeman). Diváků: 100. Holice B: Schmeiser – R. Bareš, Zeman, Zběhlík, Flachs – Kosek (80. M. Branda), Máša (46. Derka), Morávek, Kotajny – Udržal, Valenta. Řečany: Pavel Moravec – Štěpánek, Matoušek, Hajn, Petr Moravec –  Bank, Hostinský (56. Š. Tichý), Minařík (46. Kobera), M. Moravec – Novotný (86. J. Křivka), Wiesner (28. M. Tichý).

Rohovl. Bělá – Dobříkov 5:1
V 5. minutě se uvolnil ve vápně Tomič a jeho střelu chytil gólman až za čárou. Ve 38. minutě se při svém první startu za Bělou trefil bývalý druholigový bek Prorok. Ten v pádu obstřelil brankáře. Vzápětí po faulu na Klíra zvýšil Pospíšil. Pět minut po pauze sice snížil z trestňáku P. Horníček, ale domácí odpověděli Najmanem a druhou proměněnou penaltou Pospíšila. Tentokrát za faul na Bakuleho.
Fakta – branky: 39. a 75. Pospíšil (obě z pen.), 5. Tomič, 38. Prorok, 66. Najman. – 50. P. Horníček. Rozhodčí: Novák. ŽK 1:3. Diváků: 30. Poločas: 3:0. Roh. Bělá: Trubač – Tamchyna, Habiger, Prorok, Braun – Najman, Pospíšil, Klír, Tomič (12. I. Morávek) – Pavlíček (58. Májek), Bakule.