V tomto mu pomohl fakt, že se utkání Choltice vs. Lázně Bohdaneč kvůli podmáčenému terénu nehrálo. Na čele pořadí zvýšila už tak svůj velký náskok Jana Dubišarová. Jako první přeskočila magickou hranici sta bodů.

Výsledky 8. kola

1. Hradec Králové – FK Pardubice⋌1  (1:0)
2. Liberec B – Živanice⋌2  (1:4)
3. Ústí nad Orlicí – Pardubice B⋌1   (1:0)
4. Moravany – Heřmanův Městec⋌2  (1:2)
5. Pardubičky – Horní Ředice⋌0 (3:3)
6. Třemošnice – Holice⋌2   (0:2)
7. Rohovl. Bělá – Mor. Třebová⋌2  (1:5)
8. Libišany – Rosice nad Labem⋌1   (4:1)
9. Choltice – Lázně Bohdaneč⋌odloženo
10. Srch – Slatiňany ⋌0 (2:2)

Supertrefa: 33 branek

Jednotlivci po 8. kole

PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 11 109
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 8 94
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 8 91
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 11 88
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 11 88
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 14 85
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 14 85
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 11 85
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 8 85
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 8 85
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 8 85
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 8 85
PA0010 Petr Linha, Pardubice 8 85
PA0009 Milan Linha, Pardubice 8 85
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 8 85
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 8 85
PA0186 Marťas Male, Pardubice 14 82
PA0083 Luděk Horčička, Holice 11 82
PA0085 Aleš Horčička, Holice 11 82
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 8 82
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 82
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 5 82
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 5 82
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 5 82
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 5 82
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 14 79
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 14 79
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 11 79
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 11 79
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 11 79
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 8 79
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 8 79
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 8 79
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 8 79
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 8 79
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 5 79
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 5 79
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 5 79
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 5 79
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 5 79
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 5 79
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 5 79
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 11 77
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 11 76
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 11 76
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 8 76
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 8 76
PA0105 Petr Kočí, Veselí 8 76
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 8 76
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 8 76
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 5 76
PA0103 Petra Horáková, Veselí 5 76
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 5 76
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 5 76
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 5 76
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 76
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 5 76
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 11 74
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 8 74
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 8 74
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 5 74
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 11 73
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 8 73
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 8 73
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 8 73
PA0132 Aleš Mužík, Srch 8 73
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 8 73
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 8 73
PA0181 Jana Šálová, Veselí 8 73
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 8 73
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 5 73
PA0110 Václav Horák, Veselí 5 73
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 5 73
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 5 73
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 5 73
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 5 73
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly 2 73
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 5 71
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 14 70
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 14 70
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 14 70
PA0128 Martin Mareček, Zminný 11 70
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 8 70
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 8 70
PA0106 Petr Vorel, Veselí 8 70
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 8 70
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 5 70
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 5 70
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 5 70
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 5 70
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 5 70
PA0133 Libor Šafář, Srch 5 70
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 5 70
PA0005 René Živný, Pardubice 5 70
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 11 67
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení 11 67
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 8 67
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 8 67
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 8 67
PA0117 František Nerad, Pardubice 8 67
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 8 67
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 8 67
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 5 67
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 5 67
PA0130 Eva Marečková, Zminný 5 67
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 5 67
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 5 67
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 5 67
PA0180 Jan Šál, Veselí 5 67
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 2 67
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 11 64
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 11 64
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 8 64
PA0025 František Kaplan, Moravany 8 64
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 8 64
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 8 64
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 8 64
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 8 64
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 8 64
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 8 6
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 8 64
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 6 64
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 2 64
PA0111 MASH Zelený, Veselí 2 64
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 2 62
PA0076 Jiří Marek, Pardubice 11 61
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 11 61
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 11 61
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 8 61
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 8 61
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 5 61
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 5 61
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 5 61
PA0107 František Kutílek, Veselí 5 61
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 5 61
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 5 61
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 8 60
PA0081 František Tomiška, Pardubice 0 60
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany 8 59
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany -1 59
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 8 58
PA0019 David Hamáček, Pardubice 8 58
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 8 58
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 6 58
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 5 58
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 5 58
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 5 58
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 5 58
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 5 58
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 2 58
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 2 58
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 2 58
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 2 58
PA0037 M. Málek, Pardubice 2 56
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 11 55
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 6 55
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 5 55
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 5 55
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 2 53
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 2 52
PA0190 Radek Paďour, Mentour 5 51
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 3 51
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 8 50
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 0 50
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice 11 49
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 8 49
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 6 49
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 2 49
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 2 49
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 2 47
PA0150 Marie Moníková, Ráby 8 46
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 5 46
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 2 46
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany -4 46
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 5 44
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín -1 44
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 5 43
PA0020 Hana Machová, Pardubice 2 43
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -1 43
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. 0 41
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 5 37
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 2 37
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 5 36
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 9 35
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 6 35
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 0 35
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 0 33
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 0 30
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 0 27
PA0193 Robert Novotný, Staré Hradiště 0 19
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice 0 17
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 17
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 0 14
PA0194 Patrik Blažek, Staré Hradiště 0 10

Týmy po 8. kole

FK Pardubice A 24 255
Mimoni 15 246
Horčičkovi 33 243
Veselka 24 243
Indiáni 15 237
Slovan 27 237
Veselí 1 15 234
M.M.M. 30 231
LA PE LA 15 228
Královští Sokoli 18 228
Titanic 30 225
A je to 30 222
Dukla 15 222
VS team 18 222
Bígl 18 222
Druhej Dech 18 213
Mára 24 211
Veselí 3 18 210
S.H.J. 42 210
Olymp 33 210
FI PE RO 18 208
Pýchovi 24 207
Veselí 2 21 207
VLA FI A 21 204
VLA MA PA 18 204
Cucík 21 201
Motyčkovi 18 201
Sparta 15 201
JO JO JA 24 198
Důchodci Ostrov Dašice 18 195
Hojda team 24 192
Fabka 69 16 190
Ha Ma Ha 21 189
Slavia 24 180
Plechy Team 12 180
Balánovi 12 177
Tatus 21 168
Červeno – Bílý 18 168
Barva 6 162
FC Koloděje 12 144
AFK Ostřešany 7 135
MAT – Svítkov 15 105
T P L 0 90