Řečany n. L. – Holice B 0:4
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Hosté měli utkání celou dobu ve své moci. Od prvního hvizdu do posledního kontrolovali zápas a o vítězi utkání nebylo od počátku pochyb. My jsme své příležitosti nedokázali dotáhnout do gólového efektu a bez vstřelené branky se vyhrát nedá."
Jiří Matlas, trenér Holic  B: „Zaplaťpánbůh, že jsme vyhráli. V opačném případě by už nám bylo krušno, protože týmy nad námi vyhrály. Kluci ale hráli výborně. Prakticky po celé utkání drželi Řečany pod tlakem. Za klíčové považuji to, že se nám podařilo vstřelit otevírací gól. Ve druhém poločase jsme konečně začali proměňovat vypracované šance. Daří se nám skloubit zkušenost s mládím.  Když takto budeme pokračovat, měli bychom se zachránit. Chválím celý mančaft za zodpovědnou, důraznou a kombinační hru."

Přelouč B – Sezemice 4:2
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Zápas jsme zvládli poměrně dobře, hlavně první poločas. V jeho průběhu jsme vedli už o tři góly. Z naší strany byl opravdu velice kvalitní. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že si pojistíme vedení, ale na dvacet minut jsme vypnuli. A byl to soupeř, který diktoval hru. Snížil  na rozdíl jediné branky, ale více jsme mu nedovolili. V závěru se nám povedlo po standardce zvýšit vedení znovu na dva góly a pak už jsme utkání v klidu dohráli. Chtěl bych pochválit celý tým za bojovnost a vůli po vítězství."
Petr Málek, trenér Sezemic: „Máme za sebou zápas blbec. Vůbec nic nám nevycházelo. Zejména začátek byl ukrutný. Dostali jsme gól hned v první a pak v osmé minutě. Pak ještě třetí. Zkrátka první poločas byl z naší strany katastrofa. To, že jsme alespoň jednou skórovali považuji za dosažené maximum. Naše béčko o víkendu předvádělo lepší fotbal. O přestávce jsme si promluvili s hráči v kabině a nastal progres. Snížili jsme na rozdíl jediné branky a na kopačce měli dokonce vyrovnání. Domácí gólman neskutečně vychytal Tomáše Kašpara. Věřím tomu, že za stavu 3:3 by se Přelouč sesypala. Domácí hráli tužku, my bohužel tužku na druhou."

Nasavrky – Rosice n. L. 0:3
Petr Čihák, trenér Rosic: „Nebyl to jednoduchý zápas, ale zaslouženě jsme si odvezli tři body. Předvedli jsme i herně lepší výkon než v minulých utkáních a hlavně jsme některé z našich šancí dokázali využít. Pomohl nám první gól, po kterém jsme se uklidnili. Bezvadnou partii odehrál autor hattricku Marek Bartoš. Splnil přesně to, co se od něj očekávalo. Podržel míč a především se třikrát prosadil v koncovce. Musím však vyzdvihnout celý mančaft za to, že hráči na hřišti bojovali jeden za druhého."

Mnětice – Kameničky 3:1
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Vyhráli jsme zaslouženě. Vedení mužstva se rozhodlo vsadit na mladší hráče do útoku a vyplatilo se. Obraně soupeře dělali svým pohybem problémy. Ve druhem poločase jsme ale zbytečně nechali hrát soupeře, který parádní standardkou snížil a  sahal po vyrovnáni. Na dvacet minut nás zatlačil, nicméně  nám se v samotném závěru podařilo přečíslení a utkáni třetím gólem rozhodnout. Na hřišti kralovali střední záložníci Závorka s Křížem, naši nejlepší hráči."

Dobříkov – Rohovl. Bělá 3:0
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Jestliže jsme v minulém utkání podali nejlepší výkon jara, tak tohle bylo naopak naše nejhorší vystoupení ve druhé polovině soutěže. Kvalitu a formu jsme nechali na Dolíčku. Za celý zápas jsme takřka nevystřelili na bránu. Dopolední duel ovlivnily rychlé dvě branky domácích, když už po deseti minutách jsme prohrávali 0:2. Přestože máme na soupisce třiadvacet hráčů, pro tento zápas jsme si museli půjčit kvarteto z béčka. Nebyl to však hlavní důvod naší prohry. Nedařilo se totiž nikomu."