I. A třída

Sobota 17.00: FC Titanic Srch (13., 0 b., 0:5) – TJ Svitavy B (8., 1 b., 0:0).
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Po pokaženém úvodu, kdy jsme dostali za vyučenou, hrajeme doma a tam chceme a musíme vyhrávat. Svitavské béčko bude podobný soupeř jako to mýtské, tak že nás nečeká nic lehkého. Nicméně si myslím, že jsme si z prvního kola vzali dostatečné ponaučení."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.30: TJ Luže (9., 0 b., 1:2) – TJ Sokol Staré Hradiště (5., 3 b., 3:0).
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Luže i přes nulový zisk sehrála v Načešicích vyrovnanou partii. Na domácím hřišti bude prahnout po úvodním vítězství ve vyšší soutěži. Věřím, že máme sílu jí to překazit."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FK Jiskra Heřmanův Městec (10., 0 b., 0:3) – FK Přelouč (1., 3 b., 6:0).
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Na zápas jsem se po výhře nad Chrudimí hodně těšil. Jenže jen do té doby, než jsem se dozvěděl, že někteří borci opět odjíždějí na dovolenou. Registrujeme také nějaká zranění a pracovní povinnosti. Otázkou je, v jakém složení v Heřmaňáku nastoupíme. I tak bychom ale chtěli nějaký bodík urvat. Doufám, že pro to kluci udělají na hřišti maximum."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00
: SK Starý Mateřov (2., 3 b., 5:2) – FC Libišany (1., 3 b., 5:1).
Jiří Hruška, trenér, Starého Mateřova: „Libišany před sezonou uvedly, že jejich cílem je záchrana. To je stejné, jako kdyby trenér Ancelotti řekl, že Real Madrid se pokusí hrát do desátého místa… Respektujeme sílu soupeře a věříme, že budeme schopni s nimi hrát vyrovnanější zápasy než v minulé sezoně. v okresním přeboru. Kádr by měl být kompletní."
Richard Polák, trenér Libišan: „Mateřov je nepříjemný soupeř. Není sice tolik fotbalový, ale je běhavý a poctivý směrem dozadu. V loňské sezoně se nás snažil dvakrát porazit, ale neuspěl. My se budeme snažit navázat na výkony z okresního přeboru i ze vstupním utkání v I. B třídě. Chceme zvítězit. "
Tip Deníku: 2

I. B třída

Sobota 17.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (14., 0 b., 1:5) – SK Sokol Prosetín (13., 0 b., 1:4).
Petr Čihák, trenér Rosic: „V prvním domácím utkání nás čeká soupeř, který hrál v minulé sezoně I. A třídu. Po prohře v Libišanech však potřebujeme vyhrát. Soutěž bude letos vyrovnaná, a pokud chceme pomýšlet na lepší umístění, tak hlavně doma musíme bodovat. Naším úkolem je vstřelit nějaké góly a dostat se co nejrychleji do herní pohody."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: FK Nasavrky (3., 3 b., 4:1) – SK Řečany nad Labem 1920 (5. – 6., 3 b., 2:1).
Jiří Kočí, trenér Řečan: „Odjíždíme bez několika hráčů, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Budeme tak muset udělat změny v sestavě i způsobu hry. Naším cílem je neprohrát a zkusit přivést body, i když víme, že to bude hodně těžké. Nebudu tvrdit, že si jedem zápas užít, protože my tam jedeme tvrdě bojovat.. Doufám, že to hráči předvedou na hřišti."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: TJ Sokol Dobříkov (4., 3 b., 3:1) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (7., 3 b., 1:0).
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Mám v paměti prohraný zápas v Dobříkově v loňské sezoně. Nerad bych, aby se jeho scénář opakoval. Soupeř navíc vyhrál v minulém kole v Sezemicích, takže to bude chtít potvrdit. My máme pozměněný a omlazený tým, mnoho z hráčů ale jarní zápas nezažilo. S čistou hlavou budou chtít i oni navázat na výhru v minulém kole a začít plést šňůru vyhraných zápasů."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.00: TJ Sokol Mnětice (8. – 9., 0 b., 1:2) – SK Zámrsk (5. – 6., 3 b., 2:1).
Jan Hodúl, vedoucí mužstva Mnětic: „Po nadějném výkonu v Řečanech bychom chtěli proti Zámrsku bodovat. Hosté jsou ale favoritem. Mají silné mužstvo, o čemž jsme se přesvědčili na jaře, když nás jako jediný dokázal porazit v našem prostředí. "
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Proseč (8. – 9., 0 b., 1:2) – TJ Spartak Sezemice (1., 0 b., 1:3).
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Po prohře s Dobříkovem máme před sebou utkání s nováčkem. Soupeř hraje první zápas doma a už jen proto nás nečeká nic lehkého. Rádi bychom se vraceli s nějakým bodovým ziskem, ale to musíme podat mnohem lepší výkon."
Tip Deníku: 1