Libišany – Řečany n. L. 8:2
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Z naší strany to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme hráli fotbal, který se musel líbit i největšímu kritikovi. Druhá půle už takovou pastvou pro oči nebyla. Utkání se spíše dohrávalo. Velkou roli v tom hrálo také úmorné vedro. Mrzí mě obdržené branky a zejména jejich způsob jakým k nim došlo a neproměňování dalších tutovek. V každém případě jsme rádi, že jsme to podzimní ponížení Řečanům vrátili a zchladili tak některé horké hlavy…"
Jaroslav Křivka, předseda Řečan nad Labem: „Zápas vyzněl jednoznačně pro domácí. Neměli jsme vůbec šanci na nějaké body. A jak jsem se obával nějakého přídělu, tak se také stalo. Snad se na zbylá dvě utkání sejdeme v optimální sestavě a nějaké body ještě získáme."

Rohovl. Bělá – Nasavrky 3:1
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Zápas jsme začali ve velkém stylu, jenže jsme neproměnili tři tutové šance a soupeř z té své úvodní hned udeřil. Po zbytek první půle se obě mužstva spíše věnovala sledováním leteckého dne, který se konal v těsné blízkosti. Po důrazné domluvě v kabině jsme se na rozdíl od soupeře soustředili výhradně na fotbal a utkání otočili ve svůj prospěch."

Chroustovice – Mnětice 10:3
Pavel Doležal, hráč Mnětic: „Se soupeřem jsme dokázali držet krok třicet minut, tedy do stavu 2:3. V této pasáži se hrálo nahoru dolů a oba celky si vytvořily několik šancí, které proměnily. Pak už jsme se nestačily s dechem. Hrálo se v parném počasí a my neměli možnost vystřídání. Ještě, že náš brankář něco chytil, protože jsme klidně mohli dostat i patnáct branek…"

Sezemice – Rosice n. L. 2:2, penalty 3:4
Petr Málek, předseda Sezemic: „Jsem rozčarovaný. Osmdesát minut jsme měli utkání ve své režii. Udávali jsme tempo i styl hry. Jenže jsme neproměnili více šancí. Také proto, že jsme to chtěli tahat až do kuchyně, nebo si kluci dávali přednost. Bohužel v posledních deseti minutách už naši hráči pokukovali po světelné tabuli a chtěli utkání nějak dobouchat. Rosice však jezdily po zadku a nakonec pět minut před koncem vyrovnaly. V penaltách Rosice využily své euforie. Za nás neproměnili Kavka a Černohorský."
Petr Čihák, trenér Rosic nad Labem: „Hrál se vyrovnaný zápas, v němž jsme domácí tým pustili do vedení po chybě již v páté minutě. Když se nám pak povedlo vyrovnat, tak jsme vzápětí umožnili soupeři znovu odskočit. Při druhém gólu Sezemic jsme totiž nepokryli náběh domácího hráče. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale do koncovky jsme se moc často nedostávali. Finální přihrávka nám chyběla. Až čtyři minuty před koncem se podruhé v utkání prosadil Marek Bartoš. Již potřetí jsme na jaře vyhráli v penaltovém rozstřelu, ale dva body jsou v současné situaci stejně málo…"

Proseč – Starý Mateřov 2:4

Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „Začátek byl plný nepřesností. Ve 14. minutě po secvičeném signálu a rozehrávce Hlaváčka udeřil Fenyk. Gól ale probudil i domácí, kteří po tlaku a nedorozumění naší obrany srovnali. Po zbytek poločasu byli lepším týmem. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji my a po krásně sehraném brejku skóroval Žďára. Po hodině hry zvýšil z penalty Hlaváček. A v 78. minutě po nádherné kombinační akci Proseč dorazil Vašíček. Domácí korigovali v poslední minutě parádní střelou z dálky do šibenice. V nastavení ještě orazítkovali horní konstrukci brány."