SEZEMICE – SRUBY 5:0
Petr Málek, vedoucí týmu Sezemic: „Chválíme kluky za výborně odehrané utkání. V zápase exceloval Lába, který zaznamenal hattrick a u zbylých branek asistoval. Jsme rádi, že jsme napravili výbuch z posledního domácího utkání a pětku tentokrát nadělili my. Soupeř po třetím gólu odpadl a vstřelených gólů mohlo být ještě více."

DOBŘÍKOV – MATEŘOV 1:0
Jiří Hruška, trenér Starého Mateřova: „Kluci dokázali, že se dá fotbal hrát i na vesnici s vlastními odchovanci. Dobříkov měl s naším obranným valem a přechodem do útoku nemalé problémy. Domácí dobývali naší klec a chvílemi to pro nás byl kolotoč. Když už se zdálo, že půjdeme do kabin za remízy, přehlédl asistent faul na Žďáru, míč se dostal na naši polovinu a kanonýr Ševčík věděl, co udělat. Ve druhé půli jsme otěže zápasu drželi v rukou my. Kdyby Fenyk trefil stoprocentní šanci a Hlaváček tu svou, mohlo se odjíždět s veselou. Dobříkov byl ale fotbalovější a výhru si zasloužil. I když některým věcem moc nerozumím…"

ŘEČANY – ROH. BĚLÁ 3:3 penalty 4:3
Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Před zápasem bych remízu s Bělou bral, ale… Hrál se, jak jsem čekal kvalitní a vyrovnaný špíl. No opět se opakovala situace, že jsme zachrápli začátek. .Vzápětí jsme snížili a hru vyrovnali. Do druhé půle jsme šli s cílem zápas otočit, což se nám skoro povedlo. Jenže jsme neproměnili příležitosti. No a pak jen dotahovali. Závěrečný tlak jsme měli strhující, ale hosté ho ustáli a šlo se na penalty. V nich jsme byli neomylní. Za zmínku stojí vyzdvihnout výkony Grandeho, Hostinského a dorostence Rajneta."
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Utkání jsme dobře začali a brzy jsme vedli 2:0. Pak jsme si nechali po autovém vhazování zbytečně snížit. Nicméně první poločas pro nás skončil lichotivě. Ve druhém jsme opět vyprodukovali žákovskou chybu, kdy náš brankář se snažil udělat soupeři kličku. Bohužel to nezvládl a bylo srovnáno. Na tento gól jsme sice okamžitě odpověděli, ale před koncem jsme opět inkasovali ze standardky, tentokrát z rohu hlavou. A bylo po nadějích na větší bodový zisk. Poněvadž následovaly penalty a v nich si může být protivník jistý, že získá více bodů než my. Pro náš zdecimovaný tým zraněními by asi před zápasem každý bod bral, ale mohly být tři. Kaňkou je pro nás zranění dalšího hráče, navíc v poslední minutě utkání. Byl převezen do nemocnice. Příští zápas asi necháme hrát půlku béčka."

ŘEDICE – CEREKVICE 1:0
Stanislav Šedivka, trenér Horních Ředic: „Po nějaké době jsme začali zápas aktivně. Vytvořili si i šance, ale gól se nám dát nepodařilo. Hosté se osmělili až na konci poločasu, kdy měli několik rohů a po jednom z nich i jedinou šanci. Na zadní tyči zůstal volný hráč, ale míč netrefil. Do druhého poločasu jsme vysunuli Dujsíka do útoku a ten se nám svým typickým zakončením odvděčil brankou. Škoda našich dalších neproměněných šancí, mohli jsme zápas dohrávat ve větším klidu. Jsme rádi, že jsme také jednou udrželi vzadu nulu."

CHOLTICE – NASAVRKY 0:1
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Kluci bojovali do morku kosti, ale v koncovce jsme jaloví. I když teď nám chybělo i štěstí. Jeden pokus směřující mezi tyče nám vykopli z brankové čáry, trestný kop šel těsně vedle. Ze soupeře šel před utkáním strach, ale díky poctivé a v tomto zápase téměř bezchybné defenzivě jsme ho k ničemu nepustili. Až snad na šanci z úvodu střetnutí a poté v závěrečné desetiminutovce. Jenže, to už jsme ve snaze vyrovnat hráli jen na dva beky."