VILÉM III. TŘÍDA HOLICKO

Dražkovice – Býšť 4:1 (2:1): Branky: Movsesyan, J. Mazánek, L. Němec, Souček – Lanžhotovský.
Mikulovice – Roveň 4:1 (3:0): Branky: Plesinger 2, Karlík, Vencl – Absolon.
Jaroslav – Starý Mateřov B 4:0 (4:0): Branky: Šmidberský 2, M. Trunec, Barták. Mnětice – Vys. Chvojno 6:2 (2:1). Branky: Tilšer 2, Neugebauer, Křivka, Tláskal, P. Ruprecht z pen. – Horák, Flachs.
Litětiny – Pardubičky B 1:0 (1:0). Branka: Komárek.

1. Mikulovice 21 18 1 2 104:27⋌55
2. Roveň 21 15 4 2 105:40⋌49
3. Jaroslav 21 12 4 5 58:28⋌40
4. Dražkovice 21 12 2 7 71:46⋌38
5. Mnětice 21 12 2 7 75:55⋌38
6. Pardubičky B 21 10 4 7 53:55⋌34
7. Ostřetín 21 10 2 9 44:57⋌32
8. St. Mateřov B 21  9 3 9 44:48⋌30
9. Vys. Chvojno 21  6 2 13 36:72⋌20
10. Litětiny 21  3 4 14 24:71⋌13
11. Býšť 21  2 3 16 31:78⋌9
12. Opatovice B 21  0 3 18 18:86⋌3

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČSKO
Řečany B – Chvaletice 1:1 (0:0): Branky: Hrbek – Ozank.
Lány na Důlku – Bukovka 4:4 (2:2): Branky: Vohradník 3, Pilař – Jánský 2, Netuka, Abbrent.
Valy – Semín 1:3 (1:1): Branky: Trojáček – Vojáček, Cichra, Pokorný.
Staré Čívice – Selmice 2:1 (1:0): Branky: Jelínek, Michal Ptáček – Rosůlek.
Rohoznice – Rybitví 2:0 (0:0): Branky: Spěvák, Školník.
Lipoltice – Rohovládova Bělá B 1:7 (0:2): Branky: Oliva – Pšenička 3, M. Ryba 2, Tomič, Musil.

1. Rohoznice 21 13 4 4 60:28⋌43
2. Lány na Důlku 21 13 4 4 61:37⋌43
3. Valy 21 12 3 6 51:29⋌39
4. Bukovka 21 11 3 7 62:33⋌36
5. Staré Čívice 21 10 5 6 43:40⋌35
6. Rybitví 21 10 3 8 37:38⋌33
7. Rohovl. Bělá B 21 10 2 9 71:56⋌32
8. Semín 21  9 4 8 49:40⋌31
9. Selmice 21  8 3 10 49:52⋌27
10. Lipoltice 21  5 1 15 31:74⋌16
11. Chvaletice 21  4 3 14 27:60⋌15
12. Řečany n. L. B 21  3 1 17 30:84⋌10

HAINZ IV. TŘÍDA HOLICKO
Popkovice – Horní Ředice B 2:6 (0:3): Branky: K. Zvolenský 2 – Šolta a Jirout po 2, Březina, Kopecký.
Veliny – Paramo Pardubice 1:3 (1:3): Trojan – Dušek 3.
Srch B – Dříteč B 8:0 (2:0): Branky: Hocque a Erban po 2, Žďárský, Levínský, Mládek, Bortl.
Dašice B – Nemošice B 2:2 (0:0). Branky: Zamastil, J. Hora – Paštyka, Dubjel.

1. Srch B 23 14 4 5 74:34⋌46
2. Paramo Pce 24 13 5 6 63:43⋌44
3. Chvojenec B 23 12 6 5 50:38⋌42
4. Horní Ředice B 22 11 5 6 54:44⋌38
5. Veliny 22  9 7 6 42:53⋌34
6. Dašice B 23  9 4 10  64:69⋌31
7. Nemošice B 22  8 5 10  63:44⋌29
8. Popkovice 23  4 5 14  34:60⋌17
9. Dříteč B 23  2 1 20 24:85⋌7

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČSKO
Tetov – Choltice B 4:0 (2:0): Branky: Zářecký, Fofoňka, Novotný, vlastní.
Přelovice B – Staré Ždánice 2:1 (0:0): Branky: Vrzal, L. Hladík – Pleskot.
Zdechovice – Jankovice 2:1 (2:1): Tomášek, Mazal – Tesák.
Dolany – Újezd B 2:4 (0:1): Fonta, Jirčík – Strnad, Šebek, Chlumecký, Hladík.

1. Tetov 23 15 3 5 80:28⋌48
2. Přelovice B 24 14 5 5 63:35⋌47
3. Kojice 23 14 3 6 49:29⋌45
4. Choltice B 23 11 6 6 53:39⋌39
5. Jankovice 23  8 6 9 33:47⋌30
6. Dolany 23  8 2 13  38:44⋌26
7. Staré Ždánice 23  7 3 13  32:65⋌24
8. Újezd B 23  6 5 12  49:71⋌23
9. Zdechovice 23  3 3 17  29:79⋌12