Mikulovice – Staré Hradiště 3:3

Po rušné úvodní dvacetiminutovce přišla pohádková čtvrthodinka domácích. Ve 21. Břiza nakopl míč do šestnáctky a J. Vencl přeskočil Habigera – 1:0. Ve 31. unikl Hudcovi J. Vencl a Hyxa se nejlépe zorientoval před Habivským – 2:0. Vzápětí opět J. Vencl opět přetlačil Hudce a opět Hyxa rozvlnil síť – 3:0. Ovšem Hradiště, to nejsou žádní nezdárkové. Ve 36. poslal centr po rohu do vápna Pecháček a míč v spadl na hlavu atakovaného Vyskočila – 3:1. Ve 41. vypálil z dálky Pecháček, Dufek míč vyrazil a dorážející Tesner nebyl v hledáčku obránců – 3:2. Druhý poločas byl v režii hostů. V 61. Tamchyna doběhl zdánlivě ztracený balon, odcentroval a Hýskova noha zacílila přesně – 3:3. V 91. rozehrál Zavřel roh a Venclovu hlavičku vyrazil Dufek na břevno. Fakta – branky: 31. a 32. Hyxa, 21. J. Vencl – 36. vlastní, 41. Tesner, 61. Tamchyna. Rozhodčí: Votruba. ŽK 1:2. Diváků: 60. Poločas: 3:2. Mikulovice: Dufek – Hromádka, Šmejda, Vyskočil, Bříza – Moučka (82. Rychtařík), Karlík, L. Valský – Hyxa (86. Kapička), J. Vencl, Stefanov. Hradiště: Habivský – Hudec (46. Smutný), Habiger, Vencl, Tamchyna - Klofanda, Zavřel, Pecháček, Urbanec – Tesner (62. Tomič), Hýsek (80. Hejhal).

Přelouč – Hlinsko B 3:3

Účet otevřel po individuální akci Cichra. V 66. rozehrál Nedvěd trestný kop a u dorážky byl nejdříve Kocourek – 2:0. Jenže. Hosté nejdříve po chybě Krále snížili a pět minut před koncem vyrovnali. Pak se skóre ještě změnilo dvakrát. Fakta – branky: 18. Cichra, 66. Kocourek, 87. Nedvěd – 75. Pilař, 85. Boguaj, 88. Kopecký. ŽK 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Přelouč: Král – Zackl, Kozel, Novotný, Beneš – Koch, Kocourek, Jezdinský (55. Slabý), kadeřávek – Cichra (60. Nedvěd), Pištora (46. Pithart).

Paramo – Prosetín 3:3

Prosetín se ujal vedení po standardce, které po přestávce znásobil. Jenže po kombinacích Duška se Staňkem bylo během chvíle vyrovnáno. Ještě jednou hosté vedli, ovšem nalomenou větev jim dořízl L. Novotný. Fakta – branky: 58. Staněk, 59. Dušek, 80. L. Novotný – 18. a 75. Haman, 52. Brokl. Rozhodčí: Jadrný. ŽK 3:2. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Paramo: Vlček – Vašíček, Bárta, Zámečník, Mládek – Červenka, T. Novotný, Troják (89. Mergl), Kunart (79. L. Novotný) – Dušek, Staněk.

Kameničky – Řečany 3:0

Kameničky se brzy ujaly vedení, čímž nastavily ráz zápasu. V poslední dvacetiminutovce pak vedení zvýraznily. Fakta – góly: Janáček, M. Pérko (pen), R. Pérko (pen). ŽK: 3:4. Lidi: 150. Půle: 1:0. Řečany: Cincibuch – Kobera, Chára, Grande, Pa. Linhart, Štěpánek, Němec, P. Křivka, Pe. Linhart, Matoušek, J. Křivka. (P. Moravec, M. Moravec).