Újezd – Dašice 3:2
Hlavní rozhodčí uznal zasněžené hřiště jako způsobilé pro hru, a tak byl k vidění hlavně boj o každý míč. Hora poslal hosty do vedení, ale potom Zima s Hladíkem otočili skóre, když si vzájemně vyměnili asistence u svých gólů. Ve druhé půli Dašice opět vyrovnaly po trefě O. Vajera, ale vzápětí vstřelil Hladík vítěznou branku, když proměnil penaltu po ruce hostujícího obránce. Pak ještě Zima nastřelil patičkou břevno a na druhé straně se blýskl pohotovým zákrokem domácí brankář Hývl.
Fakta – branky: 22. a 63. Hladík (druhá z penalty), 31. Zima – 7. Hora, 62. O. Vajer. Rozhodčí: Ďuriš. ŽK 4:3. Diváků: 20. Poločas: 2:1. Újezd: Hývl – Firbas, Černý, Jiří Petříček, Rusín – Huňáček, Hladík, Jakub Petříček, Vohralík (87. Šebek) – Zima (90. O. Rozsévač), Bosman (55. M. Rozsévač). Dašice: Kučera – J. Šmejda, Šibal, Hora, M. Sciranka – Cabicar, O. Vajer, Buchtele, O. Šmejda – Polák, Vomočil.

St. Mateřov – Choltice 1:1
Hráči Starého Mateřova se za nepříznivého počasí dostali po přestávce do vedení, ale ani tentokrát nedotáhli domácí zápas do vítězného konce. V 70. minutě vyrovnal  Karlík.
Fakta – branky: 49. Hlaváček – 70. Karlík. Rozhodčí: Hamrník. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 0:0. Starý Mateřov: Procházka – Hromádko, Holek, Mynka, Haan – Hlaváček, Křížek, Zach, Žďárský – Fenyk, Vašíček. Střídali: Janeček, Jonáš, Tomiška. Choltice: Zářecký – Jiří Kohoutek, Jan Kohoutek, Peml, Hlaváček – Chmelař, Hovorka, Urbanec, Kratochvíl – Karlík, Korbel. Střídal: Štěpánek.

Opatovice – Mnětice 1:4
Na náročném terénu se dle slov domácích hrála spíše „klouzaná", která více svědčila Mněticím. Opatovickému týmu se navíc zranili dva hráči, a tak museli hrát druhý poločas jen v deseti.
Fakta – branky: Žižka – Doležal 2, Moravec, Vácha. Rozhodčí: Pavlas, žluté karty 2:3. Diváků: 10. Poločas: 0:2. Opatovice: Dufek – Jičínský, Moník, M. Voříšek, Luža – Horáček, Nosek, Balog, Vandas – P. Bartoníček, Kulhánek. Střídal: Žižka. Mnětice: Kučera – Eliáš, Hájek, Vafka, Hutla – Hurta, Tláskal, Vácha, Doležal – Moravec, Mudroch. Střídal: Gruber.

Přelovice – Roveň 2:1
Hrálo se na těžkém terénu a za stálého sněžení, ale i přesto viděli diváci zajímavé utkání a výhru Přelovic. V úvodní desetiminutovce domácí své šance neproměnili, a tak šli do vedení hosté, když Melc proměnil samostatný únik. Za domácí srovnal stav Řehák, vítěznou trefu zařídil Vohralík.
Fakta – branky: 35. Řehák, 61. Vohralík – 13. Melc. Rozhodčí: Rokyta. ŽK 1:1. Diváků: 40. Poločas: 1:1. Přelovice: Rejduga – Čapek, Bidlo (71. Strejc), Pilc, R. Šimák – Řehák, Mádr (46. Blažek), Vohralík, Šprync (84. Pohanka) – Malý, Hačko. Roveň: Baláš – D. Král, M. Koláček, Mikuláš, Mládek – Franc, Machatý, Pýcha, Kašpar – Melc, Žatecký. Střídali: Madák, O. Koláček, R. Král.

Ostřešany – Mikulovice 1:4
Domácí chybovali v rozehrávce a hosté třikrát v prvním poločase trestali z brejků. Domácí se prosadili až v 79. minutě, když kromě toho ještě dvakrát trefili břevno. Mikulovičtí vyhráli  poprvé na hřišti soupeře, když v pěti předchozích duelech nebodovali.
Fakta – branky: 79. Drbohlav – 8., 31. a 90. P. Vencl, 45. J. Hyxa. Rozhodčí: Rambousek. Diváků: 40. Poločas: 0:3. Ostřešany: Češka – Krejčok, Bobek, Hošek, Drábek – Kasal, Novák, Hodás, Drbohlav – Paštyka, Dufek. Střídali: Moravec, Půlpán, Jankovský. Mikulovice: Těšínský – Korbel, Křivka, Vysočil, Handlíř – J. Hyxa, P. Vencl, Soukup, Crda – Karlík, J. Vencl. Střídali: Valský, Plesinger.