MORAVANY B – PŘELOUČ B 4:0
Hostě stačili domácím pouze dvacet minut. Pak Moravany zvýšily aktivitu, ale Marek je přiváděl k zoufalství. Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu a bylo jen otázkou času, kdy domácí svůj tlak využijí. To se jim povedlo a od té doby se valila na Přelouč jedna šance za druhou.
Fakta – branky: 53. a 67. Michňák, 68. Branda, 83. Knotek. Rozhodčí: Málek. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas: 0:0. Moravany B: Laksar – Knotek, Sokol, Kubík, Kopták (46. Fišer) – Čáň (69. Smejkal), Kulhánek, Bakeš, Hynek (77. Blajda) – Michňák, Branda (Mikan). Přelouč B: Marek – Jan Kmoníček, Dušek, Hladík, Havlas – Školník, Chaloupský, Kačírek, Martin Beránek – Jakub Kmoníček (57. Vinarčík), Milan Beránek.

ÚJEZD – ROSICE 1:3

Rosičtí byli mnohem fotbalovější a důraznější v osobních soubojích. Proto si z újezdeckého hřiště zaslouženě odváží všechny body. První trefu domácích v letošní soutěži obstaral v závěru Jakub Petříček.
Fakta – branky: 90. Jakub Petříček – 12. Paukovič, 40. Hovorka, 56. Rogovik. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Újezd: Jandák – Marek, Jiří Petříček, Doležal, Sobotka (41. Firbas), Rusín, Jakub Petříček, Rozsévač, Rambousek, Dvořáček (85. Kopáč), M. Strnad (32. Kmoníček). Rosice: Nahálka – Jan Růžička, Pešek, Pozdník, Prokůpek, Hovorka (69. Voleský), Rogovik (62. D. Rousek), Jiří Růžička, Paukovič, Vratišovský (46. P. Zelinka), F. Bartoš (57. Pipek).

DŘÍTEČ – OSTŘEŠANY 2:4
Ostřešanští měli od začátku mírně navrch. A když domácí nevyužili tři brejky, hosté potrestali jejich dvě hrubky v obraně. Dříteč do poločasu snížila a ve 14. vteřině druhé půle srovnal Kušnír. Žolík Šoupal znovu strhl vedení na stranu Ostřešan a tři jejich pojistil v závěru Vácha.
Fakta – branky: 32. a 46. Kušnír – 20. Půlpán, 29. L. Moravec, 69. Šoupa, 90. (+1) Vácha.. Rozhodčí: Bém. ŽK: 3:3. Diváků: 100. Poločas: 1:2. Dříteč: Vávra – Derner, Závorka, Picka, Pluhař, M. Pech, Drahokoupil, Zollman, Pečinka, Kušnír, R. Klička. Střídali: Vrážel, Voříšek, Musil. Ostřešany: Jahelka – Vilím, Sekyrka, Paštyka, Havelka, Vácha, Půlpán, M. Moravec, Tejnecký, Drbohlav, L. Moravec. Střídali: Šoupal, Dont, Hošek, Havlíček.

NEMOŠICE – CHVOJENEC 0:0

Takticky hrané utkání plné soubojů a pozorných obran. Nejvíce bojovala „Proti všem" hostující lavička. Šancí na skórování bylo na obou stranách poskrovnu, proto se body dělily.
Fakta – rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 1:3. Diváků: 120. Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Šimek, Koblížek, Mareček, Kostka, Večeřa, Granec, Linha, Vítek. Chvojenec: M. Píša – Bareš, Kirchner, Centner, Andrýs, Nechvíle (76. Burkovič), Velinský, J. Píša (71. Štěpánek), Richter, Pokorný, Vilím.

MIKULOVICE – DAŠICE 5:3
Hosté ihned po rozehrávce vystřelili z poloviny hřiště a gólman oslepen zapadajícím sluncem máchl do prázdna. A v 11. minutě bylo s nováčkem ještě hůře. Ještě do poločasu se však vzchopil a druhý zcela ovládl.
Fakta – branky: 22. vlastní, 33. Kříž, 47. Stefanov, 62. Křivka, 83. Soukup – 1. J. Englich, 11. Buchtele, 80. O. Vajer. Rozhodčí: Kostka. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Mikulovice: Sušil – Svoboda, Kříž, Novotný (46. Handlíř), Bříza (70. Rychtařík) – Plesinger (73. M. Karlík), Křivka, Valský, Stefanov – P. Vencl (60. Soukup), J. Vencl (84. Vohralík). Dašice: Černohubý – L. Vajer, O. Vajer, J. Vajer, Teplý – Šibal, Hynek, V. Englich, M. Buchtele – J. Englich, D. Buchtele.

BOHDANEČ – PŘELOVICE 2:0
Těžký vyrovnaný zápas a vyhecované derby. Domácí byli mírně lepší, více na balonu a vytvořili si mraky šancí. Jejich výhru znovu pojistil nádherným gólem v závěru dorostenec Peleška.
Fakta – branky: 44. Baldrych, 87. Peleška. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:1. Diváků: 180. Poločas: 1:0. L. Bohdaneč: Jezdinský – Klement, Zackl (16. Kopřiva), Flekr, Rössler – Kvapil, Kalinin (79. Vejvoda), Virt, Ryšavý (46. Uhlíř) – Musil (69. Peleška), Baldrych (59. Svatoň). Přelovice: Poříz – Jelínek (82. Uhlíř), Khun, Bidlo, R. Šimák – Blažek (87. O. Šimák), Řehák, Vohralík, Šprync (77. Pracz) – Malý (52. Tichý), Hladík (75. Kučera).

ROVEŇ – OPATOVICE 0:2
Opatovice si vytvořily více brankových příležitostí, z nichž dvě v závěrečné čtvrthodině proměnily.
Fakta – branky: 76. Šťastný, 90. (+2) H. Bartoníček. Rozhodčí: Baracz. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Roveň: Baláš – D. Král, Shejbal, T. Krpata, Mikuláš – Kučera, Kaplan, Pachovský, Svoboda – Melc, Pekárek. Střídali: Mich. Šándor, Bartl. Opatoivce: Hampl – Hladík, Balog, Baloun, Křovák – Novák, Perůžek, H. Bartoníček, Krsek – J. Richter, Šťastný.