Nepotřeboval žádné druhé kritérium… Třetí kolo fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku ovládl MILAN BUKAČ ze Sezemic. Šestnáct ojedinělých bodů, tedy osm trefených zápasů ho vyneslo do čela celkového pořadí.

3. KOLO: JEDNOTLIVCI

PA0081 Milan Bukač, Sezemice 16 33

PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 13 33

PA0046 René Živný, Pardubice 13 33

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 10 33

PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 13 30

PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 13 30

PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 13 30

PA0174 Radek Balán, Škudly 10 30

PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 10 30

PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 10 30

PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 10 30

PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 10 30

PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 10 30

PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 30

PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 30

PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 7 30

PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 7 30

PA0164 Martin Cimfl, Břehy 13 27

PA0165 Milan Cimfl, Břehy 13 27

PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 13 27

PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 13 27

PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 13 27

PA0103 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 13 27

PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 13 27

PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 10 27

PA0212 Luděk Horčička, Holice 10 27

PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 10 27

PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 10 27

PA0160 Andrea Kožená, Veselí 10 27

PA0158 Viky Kožený, Veselí 10 27

PA0161 Martin Malega, Pardubice 10 27

PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 10 27

PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 10 27

PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 10 27

PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 7 27

PA0195 Václav Horák, Veselí 7 27

PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 7 27

PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 7 27

PA0134 Miroslav Šafář, Srch 7 27

PA0135 Libor Šafář, Srch 7 27

PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 27

PA0093 Marek Tichý, Pardubice 7 27

PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 4 27

PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 8 26

PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 5 25

PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 5 25

PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 13 24

PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 13 24

PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 10 24

PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 10 24

PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 10 24

PA0213 Aleš Horčička, Holice 10 24

PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 24

PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 10 24

PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 10 24

PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 10 24

PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 10 24

PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 10 24

PA0187 Jiří Marek, Pardubice 10 24

PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 10 24

PA0104 Miloš Plecháček st., Vel. Koloděje 10 24

PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 10 24

PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 10 24

PA0206 František Tomiška, Pardubice 10 24

PA0194 Petr Vorel, Veselí 10 24

PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 7 24

PA0091 Marek Balínek, Pardubice 7 24

PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 7 24

PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 7 24

PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 7 24

PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 7 24

PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 7 24

PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 7 24

PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 7 24

PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 7 24

PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 7 24

PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 7 24

PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 4 24

PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 4 24

PA0051 František Kaplan, Moravany 4 24

PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 4 24

PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 4 24

PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 5 22

PA0037 M. Málek, Pardubice 4 22

PA0198 Miroslav Bříza, Valy 13 21

PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 10 21

PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 10 21

PA0186 Bamba Čermák, Dašice 10 21

PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 10 21

PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 10 21

PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 21

PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 10 21

PA0069 Josef Kroulík, Moravany 10 21

PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 10 21

PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 10 21

PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 10 21

PA0115 František Topič, Dolní Ředice 10 21

PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 10 21

PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 10 21

PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 10 21

PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 10 21

PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 10 21

PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 7 21

PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 7 21

PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 7 21

PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 7 21

PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 7 21

PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 7 21

PA0117 Jiří Pitra, Mentour 7 21

PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 7 21

PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 7 21

PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 7 21

PA0155 Jan Šál, Veselí 7 21

PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 7 21

PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 7 21

PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 4 21

PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 4 21

PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 4 21

PA0054 Marek Valenta, Pardubice 4 21

PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 4 21

PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice 13 20

PA0193 František Kutílek, Veselí 8 19

PA0190 Josef Dvořák, Veselí 13 18

PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 10 18

PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 10 18

PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 10 18

PA0003 Pavel Šimek, Dašice 10 18

PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 18

PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 7 18

PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 7 18

PA0142 Jan Košťál, Pardubice 7 18

PA0139 Lenka Králová, Pardubice 7 18

PA0018 Petr Linha, Pardubice 7 18

PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 7 18

PA0017 Milan Linha, Pardubice 7 18

PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 7 18

PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 7 18

PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 7 18

PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 7 18

PA0035 Jiří Michek, Pardubice 7 18

PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 7 18

PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 7 18

PA0129 Aleš Mužík, Srch 7 18

PA0022 Petr Novotný, Pardubice 7 18

PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 7 18

PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 7 18

PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 18

PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 18

PA0175 Iva Balánová, Škudly 4 18

PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 4 18

PA0185 Pavel Čermák, Dašice 4 18

PA0189 Petr Kočí, Veselí 4 18

PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 4 18

PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 4 18

PA0038 Josef Linhart, Pardubice 13 15

PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymb. 10 15

PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 10 15

PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 10 15

PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 10 15

PA0197 Masch , Veselí 7 15

PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 7 15

PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 7 15

PA0116 Přemysl Pitra, Holice 7 15

PA0184 Jiří Špaček, Dašice 7 15

PA0188 Ondřej Ais, Veselí 4 15

PA0191 Petra Horáková, Veselí 4 15

PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 4 15

PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 4 15

PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 4 15

PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 4 15

PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 1 15

PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 1 15

PA0090 Monika Horáková, Pardubice 1 15

PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 1 15

PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 1 15

PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 1 15

PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 1 15

PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 1 15

PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 1 15

PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 1 15

PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 1 15

PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 1 15

PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 13 14

PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 10 14

PA0221 David Hamáček, Pardubice 7 14

PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 7 14

PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 5 14

PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 5 14

PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov -1 14

PA0052 Jan Kubát, Pardubice 2 13

PA0156 Jana Šálová, Veselí -1 13

PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 13 12

PA0031 Radek Paďour, Mentour 7 12

PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 7 12

PA0082 Michal Vorel, Choltice 7 12

PA0131 Eva Marečková, Zminný 4 12

PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 4 12

PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 4 12

PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 4 12

PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 4 12

PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 4 12

PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 1 12

PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 1 12

PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 13 11

PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 7 11

PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 4 11

PA0220 Hana Machová, Pardubice 1 11

PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 10 10

PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10

PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 10 9

PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 7 9

PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 9

PA0132 Martin Mareček, Zminný 4 9

PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 4 9

PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 4 9

PA0094 Tomáš Vorel, Choltice -2 9

PA0223 Lada Školníková, Pardubice 7 8

PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 1 8

PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7

PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 7

PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 4 6

PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 4 6

PA0147 Ventil Slavík, Moravany 4 6

PA0167 Petra Balánová, Škudly 1 6

PA0106 Marie Moníková, Ráby 1 6

PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 4 0

Bongo se protancovalo do čela

3. kolo: TÝMY

Bongo 30 81

VlaFiA 36 78

Fabka 69 27 78

MMM – 1 39 78

Horčičkovi 30 78

Dragon 27 75

Barva 30 75

Slavia K. 24 75

Mařeny 21 75

Tatus 30 72

Druhej dech 21 72

LaPeLa 30 72

Olymp 33 72

Indiáni 19 70

Hojda Team 18 69

Pýchovi – Roveň 21 69

Zelináři 27 68

Veselka 27 66

Královští Sokolové 21 66

AFK Ostřešany 27 66

Dukla 27 66

Veselí 1 28 64

FC Koloděje 30 63

SK Vehykl 21 63

Titanic 21 63

Zdravotníci 30 63

Mimoni 30 63

Slovan 27 63

JoJoJa 24 63

Bígl 13 61

Pytláci 24 60

TPL 21 60

Jaroslaváci 18 60

Beranovi 18 57

Dynamo 24 57

Červeno – bílý 21 54

Balánovi 15 54

Veselí 3 18 54

FK Pardubice A 21 54

North Star 21 54

Důchodci Ostrov Dašice 21 54

Veselí 2 21 51

Mikanovi 17 46

Motyčkovi 33 46

Sparta 11 3 45

Beksa 3 45

Jednota 15 45

Václav 49 3 45

Dynamo 2 18 42

Monk Team 12 42

HaMaHa 15 39

Mára 15 39

VS Team 15 33

Plechy Team 27 30

Výsledky 3. kola

1. Č. Budějovice – Pardubice⋌1  (1:0)

2. Živanice – Velvary⋌1  (2:1)

3. Pardubice B – Mšeno⋌2  (0:2)

4. Choceň – Moravany⋌0  (1:1)

5. Chrudim B – Holice⋌0 (0:0)

6. Pardubičky – Rosice n. L.⋌1  (2:0)

7. Láz. Bohdaneč – Choltice⋌1  (1:0)

8. Starý Mateřov – Nasavrky⋌2 (0:2)

9. Libišany – Proseč⋌1  (3:2)

10.Řečany n. L. – Dobříkov⋌1 (3:0)

Supertrefa: 21 branek

Střípky z TIP ligy

Po třetím kole registrujeme 227 hráčů, z toho 163 muži a 64 ženy. Do nedílné soutěže týmů se přihlásilo 54 trojic.

Od čtvrtého kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se může zapojit v průběhu hry, poprvé ale na kuponu z novin.

Informace na čísle 724 763 926. I pro vítěze kol (ozvěte se sami). Kupony třetího kola zpracoval Zdeněk Zamastil.