Premiantem se stal MILAN POPILKA ze Sedlíšťky. V rozstřelu zvaném Supetrefa se pořádně obul do celkovépo počtu branek. Na svůj kupon zapsal cifru 43. Přesto byl výslednému čslu na hony vzdálen, jelikož padlo 55 gólů. Na čele obou soutěží se situace pořádně zdramatizovala. Dlouho dobu suverénní Jana Dubišarová má v patách Lukáše Sadovského a na Horčičkovi se tlačí FK Pardubice. V obou případech činí rozdíl tří bodů.

Výsledky 12. kolo

1. FK Pardubice – Chrudim 1  (4:0)
2. Bohemians B – Živanice 1  (2:1)
3. Jablonec B – Pardubice B 1  (2:0)
4. Pardubičky – Třemošnice 0    (2:2)
5. Svitavy – Holice 2   (1:2)
6. Moravany – Mor. Třebová 2     (1:5)
7. Přelouč – Libišany 2   (1:6)
8. Řečany n- L. – Láz. Bohdaneč 2    (2:6)
9. Chvojenec – Ostřešany 2    (3:5)
10.Sezemice – Dříteč  1  (6:4)

Supertrefa: 55 branek

12. kolo – Jednotlivci

PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 7 134
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 10 131
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 128
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 10 122
PA0009 Milan Linha, Pardubice 10 119
PA0083 Luděk Horčička, Holice 7 119
PA0085 Aleš Horčička, Holice 7 119
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 13 116
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 13 116
PA0010 Petr Linha, Pardubice 10 116
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 10 116
PA0186 Marťas Male, Pardubice 10 116
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 10 116
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 116
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 7 116
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 7 116
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 7 116
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 116
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 116
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 7 116
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 10 113
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 10 113
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 10 113
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 10 113
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 7 113
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 7 113
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 7 113
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 7 113
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 7 113
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 10 110
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 10 110
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 10 110
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 110
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 10 110
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 7 110
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 4 110
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 13 107
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 10 107
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 10 107
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 107
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 7 107
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 107
PA0105 Petr Kočí, Veselí 5 105
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 10 104
PA0132 Aleš Mužík, Srch 10 104
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 10 104
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 7 104
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 104
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 7 104
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 104
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 4 104
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 4 104
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 4 104
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 4 104
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 13 101
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 10 101
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 10 101
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 10 101
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 10 101
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 10 101
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 10 101
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 7 101
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 7 101
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 7 101
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 7 101
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 4 101
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 10 100
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 7 99
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 7 99
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 7 99
PA0181 Jana Šálová, Veselí 7 99
PA0110 Václav Horák, Veselí 5 99
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 13 98
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 13 98
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 13 98
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 10 98
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 10 98
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 10 98
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 7 98
PA0133 Libor Šafář, Srch 7 98
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 4 98
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 4 98
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 1 98
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 10 96
PA0107 František Kutílek, Veselí 8 96
PA0103 Petra Horáková, Veselí 5 96
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 10 95
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 10 95
PA0025 František Kaplan, Moravany 10 95
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 10 95
PA0106 Petr Vorel, Veselí 10 95
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 7 95
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 7 95
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 4 95
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 1 95
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 0 94
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 13 92
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 10 92
PA0128 Martin Mareček, Zminný 10 92
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 7 92
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 92
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 7 92
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 7 92
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 7 92
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 7 92
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 7 92
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 7 92
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 7 92
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 4 92
PA0117 František Nerad, Pardubice 4 92
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 4 92
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 1 92
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 7 91
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 0 91
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 13 89
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 10 89
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 10 89
PA0130 Eva Marečková, Zminný 10 89
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 10 89
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 7 89
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 7 89
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 7 89
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 4 89
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 10 86
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 10 86
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 10 86
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 10 86
PA0019 David Hamáček, Pardubice 7 86
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 7 86
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 4 86
PA0081 František Tomiška, Pardubice 7 85
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 0 85
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 7 84
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 7 83
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 7 83
PA0111 MASH Zelený, Veselí 5 83
PA0180 Jan Šál, Veselí 4 83
PA0005 René Živný, Pardubice 1 83
PA0190 Radek Paďour, Mentour 13 82
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 13 82
PA0076 Jiří Marek, Pardubice 10 80
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 7 80
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 7 80
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 4 80
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 7 79
PA0037 M. Málek, Pardubice 7 78
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 10 77
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 7 77
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 1 77
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 1 77
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 1 77
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany 10 76
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 4 76
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 74
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly -1 74
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 4 72
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 5 71
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 71
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení -2 71
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 0 70
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. 13 69
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 7 69
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 2 69
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice 10 68
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 0 68
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 10 66
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 7 65
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 2 63
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 0 63
PA0150 Marie Moníková, Ráby 10 62
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 2 62
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 1 61
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín 7 60
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 4 5
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 4 58
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 56
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 56
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 4 55
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 0 55
PA0020 Hana Machová, Pardubice 1 53
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice -2 53
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 50
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 0 50
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 2 43
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 2 40
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov -1 40
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 0 33
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 0 30
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 0 27
PA0193 Robert Novotný, Staré Hradiště 0 23
PA0194 Patrik Blažek, Staré Hradiště 0 20
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice 0 17
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 17
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 0 14
PA0195 Ivoš Slezák, Staré Hradiště 0 10

12. kolo – družstva

Horčičkovi 21 354
FK Pardubice A 30 351
Mimoni 21 348
LA PE LA 36 345
Veselka 24 330
Dukla 27 321
Titanic 24 321
M.M.M. 24 318
Slovan 18 315
Indiáni 12 312
Olymp 24 312
VLA FI A 30 309
Veselí 1 25 307
VS team 30 306
VLA MA PA 24 303
Druhej Dech 24 303
Veselí 2 23 296
Sparta 39 294
Motyčkovi 18 294
A je to 27 291
Pýchovi 21 288
Bígl 21 286
Královští Sokoli 6 285
Hojda team 30 285
Mára 27 280
Cucík 26 278
S.H.J. 21 276
Fabka 69 30 274
Důchodci Ostrov Dašice 21 273
JO JO JA 21 270
Slavia 27 261
FI PE RO 18 260
Veselí 3 11 260
Ha Ma Ha 18 249
Plechy Team 9 248
Barva 21 243
Tatus 0 240
Balánovi 6 207
Červeno – Bílý 0 186
FC Koloděje 21 183
AFK Ostřešany 10 156
MAT – Svítkov 3 123
T P L 0 90