Moravany – Přelouč 2:1
Milan Bakeš, hrající trenér Moravan: „Utkání jsme zahájili solidně a získali mírně navrch. Výsledkem byla i vedoucí branka, kdy se konečně  prosadil Kříž. Dále  jsme se snažili hrát aktivně, ale srazila nás individuální chyba, kvůli níž se hostům podařilo vyrovnat. A změnil se i obraz hry. Přeloučští byli první u odražených míčů a do konce poločasu i aktivnější.

O přestávce jsme provedli střídání, změnili rozestavení a vrátili se zpátky do zápasu. Z jediného rohu jsme znovu strhli vedení na naši stranu, kdy se prosadil Záleský. Hosté na to reagovali střídáním a posilnili útočnou linii. Naše defenziva však pracovala už spolehlivěji a neovlivnilo to ani vyloučení Veselého. Nám se naskytlo několik možností na navýšení skóre, ale už jsme se neprosadili. Celkově se jednalo o bojovné utkání, které moc krásy nepobralo. V konečném účtování je naše vítězství zasloužené a získaných bodů si velmi ceníme."
Jiří Novotný, vedoucí mužstva Přelouče: „ Dle důležitosti zápasu jsme přijeli do Moravan neprohrát. A nejlépe vyhrát a potěšit tak konečně naše fandy, kteří i když se nedaří, za námi vždy dorazí. Za to jim patří dík. V samotném utkání jsme opět doplatili na vlastní chyby. Je to už obehraná písnička, na gól se nadřeme a lacině inkasujeme. Co je platné, že jsme herně lepší, když neproměníme ani ty nejvyloženější šance. V době nerozhodného výsledku začínáme mít navrch. Pak přijde roh a my dostaneme gól. Deset minut před koncem, při vyloučení domácího hráče jsme vrhli vše do útoku, ale potřebné štěstíčko se k nám nepřiklonilo. Moravany byly šťastnější,  a tak braly tři body."

Vysoké Mýto – Živanice 3:2
Petr Rejman, trenér Živanic: „Vedoucí tým tabulky jsme od začátku překvapili aktivní hrou. Půlhodiny jsme zcela ovládali hru. Už v 5. minutě centr Vajera dopravil do sítě Kořínek a ve 25. minutě nepovedený centr Vajera skončil za zády udiveného Černíka. Za minutu na to šel sám na bránu opět Kořínek, ale jeho střela skončila na tyči. Pak měl ještě šanci Mocanu, ale rovněž nedal. Místo pojistky v podobě třetí branky jsme po nevinné akci inkasovali po střele Sklenáře. A do šatny jsme dostali po chybě obrany gól od Sedláka. Je to k neuvěření, místo vedení o několik branek se po změně stran začíná  od nuly.
Druhá půle zahájila opatrně, když se hrálo především ve středu pole. Domácí měli optickou převahu, ale bez šancí. O všem mohl rozhodnout Kořínek, který šel deset minut před koncem opět sám na gólmana, jenže nastřelil jen jeho tělo.  A přišel trest. Domácí si vytvořili třetí šanci a opět skórovali. Při zoufalém náporu mohl  vyrovnat Peterka ale domácí zachránili na brankové čáře. Je to již třetí zápas  venku, který ač dobře rozehrán, skončil pro nás bez bodového zisku. Musíme se nad tím hluboce zamyslet, protože branky, které inkasujeme nejsou akceptovatelné ani v soutěžích mládeže."

Lanškroun – Pardubice C  2:2
František Kovárník, trenér Pardubic C: „Na nepříliš kvalitním, promočeném, úzkém a krátkém hřišti naši hráči podali kvalitní výkon. Remíza je vítězstvím domácích. My jsme za předvedenou hru spíše dva body ztratili, než jeden získali. Lanškrounu pomohl k remíze nepřesnými rozhodnutími svitavský rozhodčí Schejbal. Utkání nařízenou penaltou výrazně ovlivnil. Za předvedený výkon, nasazení a bojovnost chválím celý kolektiv. Velmi dobře zahrál na nezvyklém místě stopera Vágner. Dále bych chtěl vyzdvihnout Konvalinu, Rydvala a Sůru. Nejlepším hráčem v první půli byl Polák."