Sobota 14.30: TJ Sokol Rosice nad Labem (13., 7 b., 15:34) – TJ Spartak Sezemice (9., 13 b., 23:26).
Úterý 14.30: TJ Sokol Rosice nad Labem – SK Chroustovice.
Úterý 14.30: TJ Sokol Sruby (7., 15 b., 24:19) – TJ Spartak Sezemice.
Petr Čihák, vedoucí družstva Rosic: „Následující dva zápasy odehrajeme v domácím prostředí. Máme poslední možnost, jak alespoň částečně vylepšit dojem z nevydařeného podzimu. Sezemice a Chroustovice figurují stejně jako my v dolní polovině tabulky, proto je důležité v těchto zápasech bodovat, abychom se s nimi udrželi v kontaktu. Podle toho musí vypadat i výkon na hřišti."
Tip Deníku: 0 a 1
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Rosicím se výsledkově zatím příliš nedaří, ale my na tom také nejsme nijak růžově. Povzbuzením jsou pro nás vítězství v posledních dvou kolech. Doufáme, že zlepšenou výkonnost potvrdíme i dnes. Vzhledem k postavení v tabulce budou chtít domácí určitě vyhrát, ovšem se stejným cílem jdeme do zápasu i my. Čeká nás těžké utkání, které zřejmě rozhodne větší bojovnost a vůle po vítězství. Věřím, že tyto vlastnosti budou ve větší míře na naší straně."
Tip Deníku: 0
„Sruby jsou pro nás neznámou, ale jako nováček se moc nechovají. Vcelku pravidelně bodují a usadily se v klidném středu tabulky. Zvláště doma moc body nerozdávají. Takže očekávám další těžké utkání. Když ale kluci zápas odmakají jako v posledních kolech, tak bychom nemuseli odjíždět s prázdnou."
Tip Deníku: 1

Sobota 14.30: SK Starý Mateřov (4.,18 b., 33:15) – FK Proseč (5., 17 b., 33:22).
Úterý 14.30: SK Starý Mateřov – TJ Sokol Rohovládova Bělá.
Jiří Hruška, trenér, Starého Mateřova: „ Na začátek anglického týdne hostíme nováčka soutěže, který loni jasně vyhrál okresní přebor Chrudimska. Proseč měla stejně jako my trochu pomalejší rozjezd, ale teď vyhrála čtyři z posledních pěti zápasů. Její síla je především v útoku. Očekávám vyrovnané utkání, které budou rozhodovat maličkosti. Pokud zopakujeme výborný výkon z Dobříkova, tak bychom měli uspět i v dnešním duelu."
Tip Deníku: 1
„Hned v úterý nás čeká derby s Bělou. Uvidíme, jak se hráči poperou se dvěma zápasy ve čtyřech dnech. Soupeř má nevyrovnané výsledky a tak moc nevíme, co od něj čekat. Naposledy si však s chutí zastřílel proti Mněticím. V domácím prostředí ovšem chceme bodovat naplno a věříme že vyhrajeme."
Tip Deníku: 0

Sobota 14.30: FK Nasavrky (3., 22 b., 21:15) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (8., 14 b., 24:14).
Úterý 14.30: SK Starý Mateřov – TJ Sokol Rohovladova Bělá.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Po vítězství 10:0 v minulém kole jsme se po čtvrtečním tréninku dostali zpátky na zem. A opět na tu stále stejnou písničku, která teď hraje pro nás ještě více falešně, kdy nás čekají dva zápasy venku. Pro utkání v Nasavrkách mám k dispozici jen osm hráčů základní sestavy a uvidíme s čím přijedeme v úterý do Mateřova. Budeme se snažit doplnit kádr hráči z béčka. Přesto nálada panuje v týmu výborná, s odhodláním v každém zápase bodovat."
Tip Deníku: 1 a 0

Neděle 11.30: TJ Sokol Mnětice (14., 5 b., 10:44) – SK Chroustovice (11., 11 b., 2O:28).
Úterý 11.30: TJ Sokol Mnětice – SK Sokol Prosetín (10., 11 b., 21:23).
Martin Tláskal, hráč Mnětic: „V neděli a následně v úterý máme poslední šanci bodovat a přiblížit se týmům před námi. V poslední kole totiž jedeme do Libišan. Obě utkání hrajeme v doma takže plný dvě výhry by byly ideální… Opět ale bude záležet na tom, v jaké sestavě se sejdeme. Je potřeba zabrat a ještě se porvat o nějaké body, ať je na jaře o co hrát."
Tip Deníku: 0 a 2

Neděle 14.30: SK Řečany nad Labem 1920 (6., 16 b., 25:22) – FC Libišany (1., 26 b., 30:13).
Úterý 14.30: SK Řečany n. L. – SK Zámrsk (2., 24 b., 20:9).
Úterý 14.30: FK Nasavrky – FC Libišany.
Jiří Kočí, trenér Řečan: „Zítra přivítáme favorita favoritů! O kvalitě soupeře nemá cenu mluvit, my se s tím musíme nějak poprat. Budeme muset, oproti dosavadním utkáním, hrát kvalitněji směrem dozadu a nedat prostor klíčovým hráčům Libišan. Ale to asi jsou všichni, tak hlavní úkol zní – defenziva. Ač hrajeme na domácí půdě, každý bod bude zlatý…"
Tip Deníku: 0
„Proti Zámrsku ale už chceme bodovat naplno. Uvidíme, jak to bude se sestavou, ale to je pořád stejné. Jiná varianta, než tři body, pro nás neexistuje. Tato soutěž je tak nevyzpytatelná, že to může být klidně obráceně!"⋌Tip Deníku: 1
Richard Polák, trenér Libišan: „Řečanům se sice v poslední době výsledkově nedaří, ovšem fotbalově jsou na tom dobře. Kluci od nás se byli na ně podívat a shodli jsme se na tom, že náš zítřejší soupeř má spíše smůlu. Jedná se o nebezpečného protivníka, musíme se mít na pozoru. Rádi bychom předvedli takový výkon, aby se líbil divákům. Jako v zápase proti Prosetínu. I když jsme v něm horko těžko otáčeli stav."
Tip Deníku: 2
„V Nasavrkách už to půjde hůře. Naší hru bude limitovat hřiště, které je prý nerovné. Takže více než ke kombinaci se ubírají naše myšlenky k bojovnosti a důrazu. Bodové plány ale neměníme. Vždy chceme vyhrávat!"
Tip Deníku: 0