Rohovl. Bělá – Přelouč B 4:2
Josef Radouš, předseda Rohovládovy Bělé: „V prvním poločase se z obou stran hrálo opatrně. Od vápna k vápnu ve snaze spíše neudělat chybu, než něco vymyslet. První šance zápasu se urodila v jeho závěru a skvěle hrající Pospíšil ji proměnil. Druhá půle začala naší chybou v obraně, kterou hosté zužitkovali. Poté jsme hru zjednodušili, zrychlili a soupeře přehrávali. Od vyšší prohry zachránil rezervu výtečný Konvalina mezi třemi tyčemi. Poděkování patří nejen našim borcům za předvedený výkon ale rovněž přeloučským hráčům za korektní hru."
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „S tradičním protivníkem jsme sehráli vcelku vyrovnané střetnutí. Minimálně v prvním poločase. O naší prohře rozhodlo zatmění mezi 55. a 56. minutou, kdy jsme inkasovali dvě branky. Soupeř nám unikl na dvougólový rozdíl a s tím už pak nešlo mnoho udělat. "

Sezemice – Nasavrky 5:0
Petr Málek, trenér Sezemic: „Možná moje první věta čtenářům vezme dech, ale musíme si přiznat, že jsme měli co do činění s velmi těžkým soupeřem. Nasavrky mě fascinovaly tím, že se nevzdávaly za žádného stavu. Nebýt deštivého počasí, se kterým úzce souvisí mokrý teren, měli bychom s nimi hodně práce.  Protivník zahodil několik šancí a podržel nás také gólman Báča. Vzpomněl jsme si na zápas loňské sezony, kdy jsme v podobném počasí prohráli doma klíčový zápas s Miřeticemi. Na podobné věci, jako že se zastavovaly míče v kalužích, Nasavrky doplatily. Naopak my jsme se poučili, nic jsme složitě nevymýšleli, hráli jsme přímočaře a stříleli jsme z každé pozice. A naše produktivita byla obrovská. Ze sedmi příležitostí jsme jich pět využili. Chválím celý tým, vynikli Süttö a Brychta."

Rosice – Vys. Mýto B 3:5
Petr Čihák, trenér Rosic: „V domácím utkání jsme nezachytili začátek. Z důvodu špatného přístupu a prohrávání osobních soubojů se soupeř dostával do protiútoků. Výsledkem byly čtyři góly v naší síti. Ve druhém poločase se už naše hra zlepšila, ale znovu jsme inkasovali po nedůrazu a neodkopnutí míče. Hosté si pak hlídali vysoký náskok. Nám se ještě povedlo alespoň korigovat na 3:5. Mýto však bylo herně lepší a za celý zápas si zasloužilo vyhrát."

Holice B – Zámrsk 4:3
Jiří Matlas, trenér Holic  B: „Byly to nervy až do závěrečného hvizdu. Kluci ale hráli velmi dobře a vítězství si zasloužili.  I když je pravda, že jsme si zbytečně zkomplikovali situaci. Znovu jsme totiž neproměňovali vypracované šance. Po prvním poločase jsme totiž mohli vést 4:1, na místo v závěrečných vteřinách vydřeného vyrovnání na 1:1. Rovněž po přestávce jsme dotahovali náskok soupeře. Naštěstí jsme dokázali ihned reagovat na vzniklé ztráty.  No a v poslední minutě jsme trefili velmi důležité tři body. V tu dobu už jsme hráli bez vyloučeného Zemana. Pomohl nám také fakt, že i Zámrsk usiloval o výhru. Chválím celý mančaft za bojovnost, nasazení a vůli. Vynikl Starý."

Luže – Mnětice 8:3
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Domácí nás naprosto deklasovali. Zkraje druhé půle zvyšovali na hrozivých 7:0, a  kdyby viditelně neubrali plyn, odvezli bychom si ještě větší příděl. Tohle už nemůže být náhoda. Ve venkovních utkáních nejsme konkurenceschopní. Odvážíme si jeden debakl za druhým a pokud se něco nezmění, tak se nehneme z místa. Je mi líto všech našich věrných fanoušků a hlavně Míry Černého, který pro nás dělá, co může. No a pak od nás vidí takovou blamáž. Vedeni klubu by se mělo nad tím zamyslet. A někteří hráči by si měli uvědomit, že rozhoduje  výkon na trávníku a ne mimo hřiště…"

Chroustovice – Řečany
nehráno
Utkání se neodehrálo kvůli nezpůsobilému terénu.