Sobota 16.00: TJ Spartak Sezemice (9., 12 b., 12:13) – SK Vysoké Mýto B (4., 17 b., 17:9).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Před utkáním jsem už docela skeptický. A to z několika důvodů. V poslední době se nám vůbec herně ani výsledkově nedaří a navíc se nám před utkáním s jedním z favoritů naší skupiny zranili tři klíčoví hráči. Takže uvidím zda budeme vůbec schopni dát do kupy konkurenceschopnou sestavu. Nepotěšil mě ani kolega z Rosic, který mi oznámil, že Vysoké Mýto je ještě běhavější než Nasavrky, kde jsme prohráli minulý týden.  I když hrajeme doma, tak v tomto utkání můžeme jenom překvapit."
Tip Deníku: 0

Sobota 16.00: SK Chroustovice (3., 19 b., 13:7) – TJ Sokol Rosice nad Labem (7., 13 b., 17:17).
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Po první venkovní výhře ve Vysokém Mýtě nás čeká další náročný zápas na hřišti soupeře. Nováček soutěže z Chroustovic ještě doma neprohrál. V minulém kole sice odjel s prázdnou z Řečan, ale na třetím místě v tabulce určitě nebude náhodou. V našem složení se dají očekávat změny, protože budeme postrádat dva hráče ze sestavy minulého utkání. I tak bychom na něj chtěli navázat a získat další body."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: SK Holice B (14., 2 b., 6:30) – TJ Sokol Mnětice (5., 14 b., 24:19).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Naším cílem je do konce podzimní části získat ještě co nejvíce bodů. A tím si vytvořit co největší bodovou zásobu pro jarní část. Ke splnění tohoto cíle bude zapotřebí naše stoprocentní koncentrace a nasazení. Soupeře v žádném případě nepodceňujeme, protože z historie víme, že se nám hraje daleko lépe proti silnějším celkům než jsme my sami. Fotbalová matematika je ale jednoznačná, uspěje ten, kdo dá více gólů, než ten druhý. Proto do utkání půjdeme s kvalitní obranou a především úderným útokem."
Tip Deníku: 2

Neděle 16.00: TJ Sokol Rohovládova Bělá (6., 13 b., 22:15) – FK Nasavrky (2., 20 b., 23:14). Hřiště Na Dolíčku.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Lazaret v našem týmu se pomalu mění k normálu. Ze soupisku nám chybí maximálně pět hráčů. To už je přijatelné a také potěšující. Věřím, že odehrajeme lepší utkání než v Přelouči. Nasavrky, které jakožto nováček pochopitelně neznáme, jsou sice v popředí tabulky, ale my se jim chceme bodově přiblížit. Hrajeme v domácím prostředí  a tak bychom měli podat kvalitní výkon."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.00: SK Řečany nad Labem 1920 (11., 8 b., 6:17) – SK Zámrsk (8., 12 b., 20:15).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Po domácím vítězství, hrajeme opět před vlastními fanoušky. Potřebujeme bodovat, abychom se odpoutali od spodku tabulky. Jestliže zopakujeme výkon, který jsme předvedli v první půli s Chroustovicemi, můžeme pomýšlet na zisk nějakých bodů. Nastoupíme s tím nejlepším co máme nyní k dispozici a budeme se rvát o každý metr hřiště."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: FK Kameničky (10. 11 b., 13:15) – FK Přelouč B (13., 5 b., 11:20).
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Z pohledu našeho týmu je matematika pro tuto utkání jasná. Jelikož jsme minule poztráceli všechny body doma s Bělou, pokusíme se teď nějaké urvat v Kameničkách. Osobně soupeře vůbec neznám, ale někteří naši hráči už proti němu odehráli několik zápasů. Každopádně nesmíme nechat bojovnost  v autobuse. Bohužel nám dělají čáru přes rozpočet zdravotní komplikace i pracovní povinnosti hráčů. Z největší pravděpodobností budeme muset doplnit výjezdní sestavu o dorostence, protože i naše áčko má dost velké personální problémy."       
Tip Deníku: 1