Fotbal I. A třída

Sobota 17.00: TJ Sokol Staré Hradiště (8., 21 b., 25:23) – TJ Mezilesí Načešice (5., 23 b., 32:30). Na podzim: 1:2.
Jaroslav Mudroch, trenér St. Hradiště: „Utkání chceme zvládnout, a to pro nás znamená vítězství. Na podzim jsme smolně přišli o body v závěru. Doufám, že jsme se z tohoto poučili." 
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: SK Spartak Slatiňany (11., 18 b., 34:42) – FK Přelouč (9., 21 b., 30:30). Podzim: 2:5.
Václav Slavík, trenér  Přelouče: „Po minulém zápase nám ze sestavy vypadli tři hráči. Jeden se vykartoval a dva jsou zranění. Možná se ale uzdraví Koch. S hráči béčka nemůžeme počítat, protože hrají ve stejném termínu. Opravdu nevím, jak bude vypadat naše sestava. Z tohoto pohledu bych byl spokojen i s remízou."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: FC Jiskra Králíky (14., 10 b., 20:34) – AFK Horní Jelení (2., 34 b., 45:21). Na podzim: 1:2.
Jaroslav Frydrych, trenér Hor. Jelení: „Vítězství. Nic jiného nás nezajímá. Po dvou prohrách si pohráváme s dobrou pověstí jelenského fotbalu. V týdnu došlo v kabině k mytí hlav. Hráči dostali za úkol makat, tak jako tomu bylo na podzim. Technické nedostatky na hřišti musejí vykompenzovat neutuchající bojovností. S kolegou Hendrychem sáhneme ke změnám v sestavě. Není přeci možné, aby kluci zapomněli přes zimu hrát fotbal. A v tuto chvíli už je skoro jedno, že příprava na jaro rozhodně nebyla ideální…" 
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: FK Česká Třebová B (7., 22 b., 27:29) – FC Titanic Srch (4., 27 b., 27:25). Na podzim: 1:1.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Na půdě českotřebovské rezervy nás nečeká nic jednoduchého. Jedná se o běhavého soupeře, který disponuje kvalitním kádrem. My se samozřejmě pokusíme urvat nějaký bodík, abychom zůstali v kontaktu se špicí tabulky."
Tip Deníku: 1

I. B třída

Sobota 17.00: TJ Sokol Rohovládova Bělá (9., 22 b., 36:26) – SK Řečany nad Labem 1920 (6., 27 b., 24:24), hřiště Na Dolíčku.  Na podzim:  1:0.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Bude to jiný špíl než na podzim v Řečanech. Tam domácí teprve formu hledali, nyní jsou jejich herní a výsledkový projevy docela odlišné. Dostali se do klidného středu tabulky a právě proto, by toto mohl být i pro nás konečně zápas bez emocí. Vždyť jsme zatím na jaře odehráli tři utkání, kdy šlo soupeři o sestup (v Kameničkách a Holicích) a jedenkrát o postup (doma s Luží). Pokaždé jsme prohráli nešťastně o gól. Obě mužstva nechť si zahrají především  dobrý fotbal."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Po výhře nad Sezemicemi panuje v kabině až moc optimismu. Budu muset kluky trochu krotit, aby se vrátili nohama zpět na zem a v zápase makali tak, jak je potřeba. Jen předchozí výsledky další dobrý neudělají. Jestliže podáme bojovný a kvalitní výkon jaké zatím na jaře podáváme, mohli bychom nějaké body získat. Počítám s velmi urputným zápasem, protože Bělá bude chtít doma bodovat naplno."
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: TJ Sokol Rosice nad Labem (11., 18 b., 25:31) – TJ Sokol Mnětice (8., 24 b., 37:35). Na podzim: 2:5.
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Po nevydařeném utkání v Zámrsku nás doma čeká derby proti Mněticím. Ty na hřištích soupeřů zatím uhrály jen dva body, ale tím se nemůžeme zabývat. Naším úkolem je vyhrát, jelikož jsme na jaře ještě nezvítězili, a týmy pod námi se na nás dotahují. Budeme také spoléhat na podporu našich fanoušků."
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Náš tým čeká první ze série tří derby. Rosice nám mají co vracet za podzim. Mužstva se navzájem velmi dobře znají a stěží se něčím překvapí. Právě z tohoto pohledu se jedná o těžký zápas. Nicméně jedeme tam vyhrát a připsat si první výhru venku v I. B třídě. To čekání už je dlouhé. Uvidíme, v jakém složeni nastoupíme, protože někteří kluci laborují se zraněním. Na střetnutí v útulném areálu se všichni těšíme…"
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: FK Nasavrky (2., 33 b., 44:23) – FK Přelouč B (12., 11 b., 23:36). Na podzim: 2:1.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „V tomto utkání můžeme opravdu jenom překvapit. Nejenže jsou Nasavrky v domácím prostředí velmi silné, my navíc odjedeme na půdu soupeře oslabení. Ve stejný čas totiž hraje áčko i dorost. Jelikož první tým Přelouče potřebuje doplnit kádr kluky z béčka, jen tak tak dáme do kupy jedenáct hráčů. Hlavním cílem proto bude neutrhnout si nějakou ostudu v podobě debaklu."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Spartak Sezemice (3., 28 b., 29:24) – SK Zámrsk (7., 25 b., 36:23). Na podzim: 1:1.
Petr Málek, trenér Sezemic: „Výhrou bychom mohli soupeři odskočit na šest bodů a tím  bychom si také udrželi výborné postavení v tabulce. Musíme však hrát zodpovědně a ne jako naposledy v Řečanech. To můžeme jít tak leda do háje. Škoda, že budeme znovu postrádat Lábu, který je pro ostatní kluky autoritou v kabině i na hřišti. Do sestavy se však vrací po trestu Süttö, takže obrana by měla být kompaktnější a ne děravá jako v minulém zápase. Jdeme si pro tři body."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00:  FK Kameničky (10., 20 b., 24:27) – SK Holice B (14., 7 b., 13:51). Na podzim: 1:1.
Josef Jílek, trenér Holic B: „Vydáváme se do nepopulárních Kameniček. U tohoto soupeře se nám nedaří, proto každý bod by byl velkým úspěchem. Zlomit nepříznivou bilanci by se nám hodilo. V naší situaci potřebujeme uhrát něco už všude.  Alfou i omegou utkání bude využívání šancí. Na jaře jsme s koncovkou na štíru. Herní převaha je nám na nic. Na gól se neskutečně nadřeme."
Tip Deníku: 1