I. A třída

St. Hradiště – Vys. Mýto 2:0
Hosté nastoupili sebevědomě a vykoledovali si několik standardních situací. Pak se osmělili i domácí. V 10. minutě střílel prudce na bránu Kučera, gólman hostí byl ale na místě. Ve 24. minutě po závaru v hostující šestnáctce Klouda přestřelil. Ve druhém poločase Hradiště zatopilo pod kotlem a přicházely šance. V 51. minutě po centru Prokůpka, hlavičkoval do středu brány Klouda. Vzápětí po pohledné akci Hajdariho s Kučerou byl v pokutovém území podražen Ryba. Z následné penalty se Hajdari nemýlil. V 67. minutě po dlouhém nákopu, vybojoval míč Kučera, vyhrál souboj a poslal míč na rozběhnutého Šlégra. A střídající hráč ve své premiéře za dospělé mazácky přeloboval gólmana. Domácí mohli výsledek navýšit, když po příhře Ryby, postupoval sám na branku Götz, ale přestřelil ji.
Fakta – branky: 53. Hajdari z penalty, 67. Šlégr. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 2:1. Diváků: 120. Poločas: 0:0. St. Hradiště: Hlavatý – Hejhal, Svoboda, Vohralík – Němec (79. Roskoš), Prokůpek – Hajdari, Fr. Ryba – Oulický (46. Šlégr), Kučera (73. Holman) – Klouda (69. Götz).

Svitavy B – Přelouč 2:1
Přelouč opět doplatila na neproměňování vyložených šancí. Většinu času se hrálo na polovině domácích, ale bez gólů se zkrátka vyhrát nedá. To domácí byli produktivnější. V prvním poločase hrozili z brejků. V 17. minutě se po jednom z nich trefil přesně Mikolín. O deset minut později se postavil k trestnému kopu Uhlíř a vymetl z šibenice pavouky lépe než profesionální uklízečka. Těsně před odchodem do kabin rozehrál trestný kop také Hladík a Ulrych poslal nohou míč pod břevno. Po změně stran ovšem rezervě začaly ubývat síly, nicméně Přelouč neproměňovala ani ty nejvyloženější příležitosti. V závěru Svitavy vykopávaly míče i z brankové čáry.
Fakta – branky: 17. Mikolín, 26. Uhlíř – 43. Ulrych. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Přelouč: Záruba – Kačírek, Hladík, Ulrych, Rokyta – Pištora, Novák, Machačný, Volejník – Vančura, Koch (46. Cichra).

Načešice – Srch  0:0
penalty 4:3
Na těžkém terénu měli domácí více šancí. V prvním poločase pelášil F. Jirásek sám na bránu, ale neproměnil. Naopak dvě příležitostí hostí zmařil výbornými zákroky brankář Lédl. Ve druhé půli byl obraz hry obdobný a domácí nezužitkovali opět vyložené možnosti, proto zápas skočil remízou. V penaltové loterii se přiklonilo štěstí na načešickou stranu.
Fakta – ŽK: 0:3. Diváků: 100. Srch: Skalický, Krejčí, Třešňák, Doležal, Tměj, Beran, Brož, Bříza, Práchenský, Maivald, Hocque. Střídali: Mužík, Hurta.

I. B třída

Libišany – Proseč 2:1
Už ve třetí minutě vykouzlil gól z třiceti metrů Machala. Potom se hra vyrovnala a rovněž hosté si vytvářeli šance. Ve 29. minutě se dostal sám před brankáře Brož a jeho střela z deseti metrů skončila na tyči. Akce však pokračovala a pohotový Ročín dorazil míč do sítě. Před koncem první půle bojovní hosté snížili, když se po centru Marka prosadil hlavou Mareš. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal. V 64. minutě se Ročínova střela zastavila o tyč. V závěru sahala Proseč po vyrovnání, ovšem Vích zachránil tři body zákrokem na brankové čáře.
Fakta – branky: 3. Machala, 29. Ročín – 43. Mareš. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 2:1. Diváků: 110. Poločas: 2:1. Libišany: Šimon – Jozíf, Vokáček, Vích, Přikryl – Ročín, Machala (82. Voltr), Hron, Kuric – Svatoň (78. Koki), Brož.

Nasavrky – Rosice n. L. 2:1
Na konci první čtvrthodiny pláchl F. Bartoš všem pronásledovatelům, jeho střela však minula prostor tří tyčí. Ve 26. minutě Rogovik vyslal do šance M. Bartoše, který už mířil přesně ke „klacku". Stejný hráč mohl Rosice ještě více uklidnit, nicméně ve 35. minutě pálil nad. A to už Nasavrky probudilo. Čechlovský orazítkoval tyč a pět minut před koncem první půle zahrál L. Rousek v šestnátce rukou. Pokutový kop T. Michek zužitkoval. Po hodině hry se v tlačenici ve vápně domácích neprotlačili k zakončení Růžička ani F. Bartoš. V 68. minutě Čechlovský objevil F. Dostála, který dokonal obrat v utkání.
Fakta – branky: 40. T. Michek z pen., 68. F. Dostál – 26. M. Bartoš. Rozhodčí: Hrdý. ŽK 2:5. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Rosice: Nahálka – Růžička, Pozdník, Pešek, J. Zelinka – F. Bartoš, Rogovik, Pipek (80. Bulis), Vratišovský (59. Jankovský), L. Rousek – M. Bartoš.

Mnětice – St. Mateřov 2:0
V první půli na hřišti vévodili domácí. Převahu vyjádřili v úvodní dvacetiminutovce. Ve 13. minutě Lamberský vybojoval míč pro Tláskala, ten ho předal Doležalovi, který střelou podél gólmana otevřel skóre. O šest minut později Eliaš přihrál do šestnáctky Tláskalovi, který se zbavil dvou strážců i brankáře a ukázkovým blafákem zavěsil. Poté ještě Křivka a Neugebauer zatřásly břevnem mateřovské brány. Po přestávce trávník zaplavily nepřesnosti a ani jedno z mužstev si nevytvořilo vyloženou šanci. Jen v 65. minutě se Lamberský ocitl sám před Procházkou, netrefil však ani magický obdélník.
Fakta – branky: 13. Doležal, 19. Tláskal. Rozhodčí: Scheib. ŽK: 1:5. Diváků: 100. Poločas: 2:0. Mnětice: Jahelka – Chmelař, Eliáš, Neugebauer, Vilím – Doležal, Červenka (80. Vafka) , Hodás, Křivka (86. Pištínek) – Lamberský, Tláskal. Starý Mateřov: Procházka, Holek, Zach, Mynka, Žďárský, Meduna, Zezula, Křížek, Fenyk, Klíma, Vašíček. Střídali: Jonáš, Procházka.

Řečany n. L. – Sruby 1:3
Domácí byli lepší, ovšem spalovali šance. A tak Srubům stačilo vytěžit z minima maximum. Ve 12. minutě Pavel Moravec vyrazil střelu z dálky jen před sebe a dobíhající Vrabec neměl problém „frnknout" s míčem do brány. Ve 27. minutě hostům vyšel rychlý brejk a Kaplan nájezd proměnil. Řečany snížily po Novotného projektilu z hranice velkého vápna. Jejich soupeř však drama nepřipustil a v 78. přidal razítko na výhru po dalším brejku Kaplan.
Fakta – branky: 64. Novotný – 27. a 78. Kaplan. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 1:3. Diváků: 130. Poločas: 0:2. Řečany n. L.: Pavel Moravec – Rozsévač, Matoušek, Š. Tichý (72. Petr Moravec), Lupínek (63. Sotona) – M. Tichý (63. Linhart), Novotný, Stoklasa, Bank – M. Moravec, Wiesner).