Jednou si nahoře, jednou dole. Pro náš případ ale neplatí ani: jeden je nahoře a jeden je dole. Tabulka krajského přeboru mluví jasně. Dva jsou nahoře a dva dole. Přesněji řečeno Holice, Moravany a Pardubičky, Jelení.

Holice – Chrudim B 1:0
Václav Velinský, trenér Holic: „Odehrála se taktická bitva , která pro oko diváka asi moc pohledná nebyla. Nicméně z taktického hlediska se jednalo o velice kvalitní mač. Náročný fyzicky i psychicky. Po odehrání úvodní čtvrthodiny bylo jasné, že zápas rozhodne jediná chyba. V první půli si oba mančafty hlídaly zadní vrátka. Ve druhém pomalu začaly docházet síly a naskytaly se tak možnosti, jak udeřit. Poštěstilo se to nám. Po rohovém kopu a tyči se odrazil míč k T. Jedličkovi, který se nemýlil, Poté hosté ještě přidali, vytvořili si několik závarů v našem vápně, které však skvělými zákroky vyřešil Zahradník. Kluci odmakali celých devadesát minut úplně nadoraz, za což jim patří dík. A vlastně zaslouženě vyhráli. "

Třemošnice – Moravany 3:1
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Tento zápas se nám hrubě nepovedl. Na rychlou branku domácích jsme ještě odpověděli o pár minut později Poláčkem- Bohužel poté to z naší strany byla jedna velká křeč. Nedokázali jsme reagovat na rychlou, respektive jednoduchou přechodovou fázi domácích mladíků. Prostě nás přeběhali. My jsme naopak předvedli naivní, bezkontaktní a chodivý styl hry. To na velkém placu v Třemošnici produkovat nelze. Doufám, že na tuto prohru hráči velmi rychle zapomenou a opět se vrátí k té nám vlastní. Omlouvám se naším věrným fanouškům. Případné návštěvy očního lékaře jim prý hráči společně proplatí… "

Pardubičky – Litomyšl 0:1
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Byl to typický zápas o jednom gólu. Čekalo se na něj dlouho a po našem zaváhání ho osm minut před koncem vstřelil soupeř. Odehrával se boj mezi oběma vápny. Vypracovali jsme si několik šancí, ale v koncovce jsme byli jaloví. Zkazili jsme totiž spoustu přihrávek a proto jsme marně vyhlíželi nějakou finální. Vyhrál šťastnější.

M. Třebová – Hor. Jelení 2:1
Roman Hendrych, hrající trenér Horního Jelení: „V Moravské se jednalo o zápas dvou rozdílných poločasu. První měli v režii domácí. Vždyť po půlhodině hry jsme mohli prohrávat 0:4. Se štěstím jsme smršť šancí přežili, ale potom jsme si nepohlídali centrovaný míč do vápna a úplně volný hráč domácích nám dal hlavou gól. Do poločasu jsme dostali z penalty ještě jeden. Do druhé půle jsme udělali dvě změny v sestavě, což se ukázalo jako dobrý tah. Začali jsme více kombinovat a soupeře jsme přehrávali. Bohužel na více než jeden gól to nestačilo. Výborný zápas odehráli gólman Jozl a Pecivál."