Komu se tohle poštěstí? Moravanští fotbalisté si v pracovním týdnu museli připadat jako účastníci Gambrinus ligy. V rámci odměny v projektu Kopeme za fotbal na jejich hřiště dorazili trenéři Liberce a následně i Dukly Praha. Kouč Kaluža si mohl dát nohy na trnož a přihlížet jak zkušenější kolegové připravují jeho tým na utkání se svitavskou rezervou.

Béčko přivítají na svém hřišti i Holice. Proti Letohradu chtějí potvrdit jarní bodovou formu. Ta se naopak vyhýbá Pardubičkám. V topícím se Heřmanově Městci jistě nechtějí na konto proher v řadě připsat číslo sedm…

Sobota 17.00: SK Holice (8, 34b., 37:37) – FK OEZ Letohrad B (14., 24 b., 32:55). Podzim: 0:3.
Václav Velinský, trenér Holic: „Chtěli bychom zopakovat výkon, který jsme předvedli v minulém kole v Chocni a ukázat rovněž domácím divákům, že fotbal hrát umíme. To se nám zatím v holickém prostředí moc nedařilo. Čekáme houževnatého soupeře, který bude mít v kádru dravé mládí, které vždy do zápasu přinese něco neočekávaného. S tím si ale musíme umět poradit. Nic jiného než vítězství nebereme."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: TJ Sokol Moravany (6., 35 b., 46:38) – TJ Svitavy (12., 28 b., 33:45). Na podzim: 1:1.
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Přípravu na zápas jsem tentokráte přenechal ligovým trenérům z Liberce respektive Dukly Praha, kteří měli u nás jednotku v projektu Kopeme za fotbal. Až zápas ale ukáže, jestli byl tento tah  správný… "
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00
: FK Jiskra Heřmanův Městec (15., 21 b., 20:40) – SK Pardubičky (9., 31 b., 31:34) Podzim: 1:0.
Tomáš Mrázek, sekretář Pardubiček: „Další velmi těžké, ale především důležité utkání, máme na programu tuto neděli. Na horké půdě v Heřmanově Městci již chceme přerušit černou sérii proher, která je v této chvíli na čísle šest. Kluci jsou plni odhodlání. Nutno podotknout, že nám k odhodlání pomohl velmi kvalitní a bojovný výkon v posledním utkání, kde jsme doma těsně podlehli lídru České Třebové. Z marodky se nám již navrátí někteří hráči, a tak bude sestava opět o něco silnější. Jak již bylo v úvodu řečeno, nic jiného než tři body nebereme."
Tip Deníku: 0