Vedoucí SK Chrudim si poradil s Chocní B již za poločas (3:0), konečné skóre 3:1. Na třetí Moravany má lídr soutěže sedmibodový náskok. Druhá Třemošnice vyhrála Starém Hradiští 2:0. Trenér Třemošnice Miroslav Teplý:

„V první půli jsme se museli vyrovnávat s antifotbalem domácích, naštěstí jsme šli do vedení Hluchníkem. Po změně stran domácí hru otevřeli, ale Šebek zvýšil na 2:0. Podali jsme bezchybný výkon.

Trenér Staré Hradiště Jaroslav Mudroch: „ Vsadili jsme na důslednou defenzívu, ale gól do šatny nám vzal vítr z plachet. Soupeř si pak trpělivě počkal na naší chybu a tu využil a mohl se radovat z vítězství. Překvapilo mně arogantní chování na lavičce soupeře…“

Třemošnice ztrácí na vedoucí Chrudim pět bodů, na třetí Moravany má však dva body náskok. Ty totiž vyhrály v Heřmanově Městci 2:1, když vítězný gól vstřelil Kříž v nastavení.

„Soupeři jsme oplatili domácí prohru v Moravanech. V první půli jsme byli jasně lepší, ve druhé soupeř hru vyrovnal. V závěru střídající Kulhánek připravil šanci pro Kříže a ten ji využil,“ sděluje moravanský trenér Milan Bakeš, zatímco domácí trenér Tomáš Celunda:

„V první půli byl soupeř lepší, po změně stran jsme se o sto procent zvedli, dokázali vyrovnat. Šli jsme za vítězstvím, ale soupeř v nastavení z rychlého brejku skóroval a odvezl si tři body. Nevzdáváme se…“