Bilance uplynulého víkendu mohla být lepší. Vallům vyklouzly dva body v nastavení a Starému Hradiště dve minuty před koncem.
Semanín – Staré Hradiště 2:1 (1:1). Branky: 26. Petr, 87. Keprt – 28. Tamchyna. Miroslav Švihálek, manažer Semanína: „Stále bojujeme víc samy se sebou než se soupeřem. V tomto utkání jsme prokázali, že když dokážeme do hry vložit maximální úsilí a prodat fotbalovou kvalitu, můžeme hrát v této soutěži s každým.“ Trenér hostí Jaroslav Mudroch spokojen s hrou svého týmu nebyl. „Sedmdesát procent hry bylo naše, ale potřebovali jsme se dostat do vedení, aby soupeř nebyl zatažený. To se však nestalo, vázla nám kombinace, byli jsme velmi nepřesní ve střelbě. Ve druhé půli jsme ztráceli koncentraci zbytečnými diskuzemi s rozhodčími a to nahrávalo spíše soupeři. Soupeř zjevně chtěl urvat alespoň bod, ale díky fatálký chybě v rozehrávce jsme mu nakonec nabídli plný bodový zisk,“ sdělil Mudroch. Důležitým momenetm byla nepoměněná penalta Götzem v závěru první půle. „To ano, ale měli jsme před sebou 45 minut, měli jsme je zvládnout lépe,“ povzdech si Mudroch.

Králíky/Červená Voda – Moravany 1:2 (1:1). Branky: 32. Pajker – 17. Imramovský, 57. Křenek. V první půli se Moravany prezentovali bezkrevným výkonem, prostě hrůza. „Vedli jsme po akci Kříže, skóroval Imramovský, soupeř však do poločasu vyrovnal. V poslední minutě první půle byl vyloučen Erber a v naší kabině byla bouřka. Druhý poločas však mužstvo zvládlo excelentně. V 57. po akci Kříže skóroval Křenek bylo to 1:2. V 70. byl vyloučen Hynek a byli jsme v devíti. Přesto to naší hře neublížilo, mužstvo se semklo, bojovalo ze všech sil, jeden za druhého by vypustil na hřišti duši. Pravý opak první půle,“ sdělil moravanský kouč Roman Hendrych a dodat. Králíky zápas nezvládly takticky, místo aby hrály po zemi míče jen nakopavaly a naše obranná čtveřice je pohodlně sbírala,“ pochvaloval si Hendrych.

FK Choceň B – Valy 2:2 (0:0). Branky: 88. Kubec, 90. (+1) – 50. a 84. Budinský. Tak to byl pro Valy smolný zápas, přitom jeho vývoj byl velmi dobrý. „Ztratili jsme koncentraci na hru v posledních pěti minutách, kdy jsme víceméně pasívně vyčkávali konec zápasu. Škoda, na oba góly jsme se nadřeli a pak lehce necháme soupeře vyrovnat,“ sdělil smutně valský trenér Tomáš Bolek. Vedoucí mužstva Choc ně B Jaroslav Kaizrlík: „Kluci i za nepříznivého stavu bojovali a nakonec se obrátili na naší stranu i štěstí.“