Nevíš, kdo koho obere… V nejvyšší okresní soutěži není nouze o překvapení. A tak není divu, že je tabulka pěkně vyrovnaná. V souboji bodových žebráků Újezd hattrickem Vohralíka vyloupil Roveň. Chvojenec potvrdil pozici remízového král. V tomto směru si vyšlápla dokonce na vedoucí Rosice. Mikulovice se rehabilitovaly za domácí výprask od Přelovic.

CHVOJENEC – ROSICE 1:1
První půle patřila hostujícímu týmu, který si mohl po zápase drbat hlavu, že po ní nevedl vyšším rozdílem. Dvakrát se Rosicím postavilo do cesty břevno. Domácí po přestávce přidali a výsledkem jejich snažení byl vyrovnávací gól.
Fakta – branky: 62. Vilím – 29. Prokůpek. Rozhodčí: Málek. Žluté karty: 2:0. Diváků: 80. Poločas: 0:1. Chvojenec: M. Píša – Bareš, Centner, Andrýs, Pitra, Burkovič (P. Nechvíle), Richter, Pokorný, T. Velinský, Vílím (76. Moravec), L- Zbudil. Rosice nad Labem.: Nahálka – Jan Růžička, Červenka, Prokůpek, Pešek, Hovorka (55. Zelinka), Jiří Růžička, Rogovik, Vratišovský (70. Rousek), M. Bartoš, F. Bartoš (83. Volecký).

ROVEŇ – ÚJEZD 0:3

Kdyby domácí vedli po deseti minutách 2:0, nikdo by nemohl říct ani popel. Jenže jejich šance končily na brankové konstrukci. Roveň bušila do zavřených vrat hostů, kteří organizovanou obranou eliminovali všechny pokusy protivníka. A z brejků chladnokrevně zakončoval Vohralík.
Fakta – branky: 12., 70. a 89. Vohralík. Rozhodčí: Kykal. ŽK: 4:2. Diváků: 80. Poločas: 0:1. Roveň: Baláš – Kučera (46. Absolon), Dušek (62. Štancel), Kašpar, Mikuláš (74. Pekárek), Johanides, T. Krpata, Zeman (62. Roček), Pachovský, Kaplan, M. Machatý. Újezd: Hývl – Rambousek, Sobotka, Chlumecký, Doležal, Jiří Petříček, Jakub Petříček, Kmoníček (74. T. Rusín), Dvořáček (35. Huňáček), Vohralík, Koblížek.

NEMOŠICE – DŘÍTEČ 1:3
Skóre otevřel střelou z hranice velkého vápna Vaculík. Hosté srovnali zásluhou Vrážela. Po změně stran nařídil rozhodčí po sporném momentu penaltu, kterou Vrážel s přehledem proměnil. Nemošice si pak vytvořily tlak, který však byl bezzubý. A tak klid pro Dříteč zařídil po brejku Klička..
Fakta – branky: 25. Vaculík – 35. a 59. z penalty Vrážel, 73 Klička. Rozhodčí: Mencl. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Nemošice: Dufek – Hofman, Vaculík, Šimek, Mareček, Kostka, Večeřa, Linha, Kreml, Dvořák, Ulrich. Dříteč: Frinta – Picka (63. Derner), Bednář (46. Opršal), Pluhař, Klofanda – Pech (83. Voženílek), Vrážel, Zollman, Pečinka – Kušnír (76. Musil), Klička.

OPATOVICE – BOHDANEČ 2:0
V první půli byli hosté mírně lepší, ovšem po protiútoku a brance ze skrumáže se radovali Opatovičtí. Po pauze Bohdaneč svůj tlak vystupňovala. Neuhlídala však brejk tři proti jednomu a odjela s prázdnou.
Fakta – branky: 35. R. Jánoš, 87. T. Valenta. Rozhodčí: Čermák. Bez karet. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Opatovice nad Labem: Hampl – Baloun, Balog, Jičínský, T. Valenta – H. Bartoníček, Krsek, Hladík, Vandas – Šťastný, R. Jánoš. Střídali: P. Bartoníček, Jonáš. Lázně Bohdaneč: Jezdinský – Virt, D. Bohatý, Kopřiva, Žurek – Peleška, Kvapil, Molek, Flekr, Voženílek – Musil. Střídali: P. Bohatý, Vítek, Uhlíř, Zackl, Svatoň.

MORAVANY B – MIKULOVICE 2:4

První poločas byl ba šance skoupý. Domácí však vsítili dva šťastné góly a soupeře tak měli na lopatě. Jenže nováček se vzepřel. Zkraje druhé půle snížil. Pak mu s největší pravděpodobností rozhodčí odpustil a vzápětí Mikulovic srovnaly po rozehrání nepřímého kopu ve vápně. Rezervu zahubila touha za každou cenu vyhrát. Jejich děr v obraně totiž dvakrát využil Plesinger.
Fakta – branky: 20. Veselý, 37. Bakeš – 48. Stefanov, 75. Kříž, 83. a 90. (+1) Plesinger. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 3:2. Diváků: 50. Poločas: 2:0. Moravany B: B. Branda – Kulhánek, Fišer, Sokol, Blajda – Veselý, Bakeš, J. Hynek, R. Hynek (68. Smejkal) – J. Branda, Michňák. Mikulovice: Sušil – Novotný (74. M. Karlík), J. Valský, Kříž, Bříza – Valský, T. Karlík, Křivka, Stefanov – Plesinger, P. Vencl (57. Soukup).

PŘELOVICE – DAŠICE B 4:1
Nováček pokračuje v hájení své tvrze. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale mnoho vzruchu nepřinesl. Domácí se ujali vedení Vohralíkem. Do druhé půle však Přelovice vlétly jako tajfun a za pětadvacet minut dašickou obranu vygumovaly. A branek v síti Černohubého mohlo být více. Kosmetická úprava Dašic už nic neřešila.
Fakta – branky: 54. a 65. Blažek, 14. Vohralík, 70. Novotný – 86. Morávek. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 1:0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Přelovice: Poříz – R. Šimák, Bidlo, Pracz, Šprinc – Vohralík, Novotný, Řehák (51. Kuhn), Blažek (76. O. Šimák) – Šprync (72. Kučera), Malý (68. L. Hladík). Dašice: Černohubý – Cabicar, Hora, Vl. Englich, Teplý – Hynek, Šibal, J. Englich (76. Kašpar), Morávek – O. Vajer, J. Vajer.

PŘELOUČ B – OSTŘEŠANY 3:2
Oku lahodící fotbal, který přinesl více radosti domácím. Vyrovnaný zápas rozhodly slepené branky Přelouče. Při té celkové třetí jí ale Ostřešany namazaly.
Fakta – branky: 18. Kmoníček, 64. Hladík, 68. Linhart – 35. L. Moravec, 81. Ledvinka. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Přelouč B: Marek – Kačírek, Hajn, Hladík, Martin Beránek – Chaloupský, Pokorný, Štainer, Kmoníček – Linhart, Hataš. Střídali: Havlas, Minařík, Školník, Vinarčík. Ostřešany: Jahelka – Havlíček, Havelka, Sekyrka, Hošek – Půlpán, Vácha, Šoupal, M. Moravec – Dufek, L. Moravec. Střídal: Ledvinka.