STARŠÍ
Fotbal Pardubice – SK Motorlet 2:1 (0:1). Branky domácích v 71. Petráň a v 90. (+2) Chvála. Po vyrovnaném průběhu prvního poločasu hosté zahrávali standardku a po odraženém míči se se prudkou střelou ujali vedení. Ještě do poločasu šli ale přišli o svého nejlepšího hráče, který byl za nesmyslný faul na Sklenáře vyloučen. Po změně stran hosté bránili těsný náskok, ale v 61. po akci Živného vyrovnal střídající Petráň, který byl na hrací ploše sotva pět minut. Tři minuty před koncem hosté vstřelili gól, ale ten pro ofsajd neplatil. Ztrátu koncentrace zaplatili hosté draze. Na střílený centr Chvály gólman hostí nedosáhl a domácí se radovali z vydřeného vítězství. Sestava – Pardubice: Žák – Živný, Polák, Chvála, Brychta I (85. Beran) – Růžička (70. Konvalina), Melechovský (57. Kakrda), Řezníček, Brychta II – Jeřábek (66. Petráň), Sklenář.

MLADŠÍ
Fotbal Pardubice – Motorlet Praha 1:4 (1:2). Jediný gól domácích Jiroutek. Zápas pro domácí začal slibně, když se v 10. min. uvolnil Petráň, předložil míč Jiroutkovi a ten nezaváhal. To však byla poslední radost domácích. Hosté do poločasu skóre převrátili a matný výkon domácích se nezměnil ani po prostřídání. Pražané připravili domácím velikonoční nakládačku. Sestava – Pardubice: Češka – Hošek (41. Karvai), Benda (41. Křivka), Vencl (41. Mareček), Kvírenc – Polák (52. Minařík), Jedlička, Jiroutek, Hanč – Petráň, Baudyš.