V dalším kole okresního přeboru padlo nejvíce branek v Cholticích, kde prohrála Dříteč 4:3.

Choltice – Dříteč 4:3
Fakta – branky: 32. a 89. Jan Horák, 13. Hudec, 34. Korbel – 45. Částek, 50. Haan, 90. (+2) Vondrouš. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 2:0. Diváků: 90. Poločas: 3:1. Choltice: Zářecký – Korbel, Šmerda, Ráliš, Bravenec (46. Jan Kohoutek) – T. Horák, Večerník, Hudec (76. Jiří Kohoutek), J. Horák – Augustin, Svoboda. Dříteč: Vávra – Strejček, Tesař, Morávek, Drahokoupil – Mužík (46. Haan), Nývlt, Kroupa, Pečinka – Benák (75. Vondrouš), Částek.
První půli ovládli domácí, kteří si do přestávky vytvořili dvoubrankový náskok. Dříteč snížila hned po pauze, ale poté se na další góly čekalo až na závěr utkání. Hosté mohou litovat několika zahozených šancí v prvním poločase.

Opatovice – Chvojenec 2:2
Fakta – branky: P. Bartoníček, Jan Hladík – J. Pavlíček, Silbernágl. Rozhodčí: Ďuriš. ČK 1:0 (82. Práchenský), ŽK 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Opatovice: Nový – Valenta, Voříšek, Nosek, Jičínský – Jan Hladík, Práchenský, R. Jánoš, F. Svoboda – P. Bartoníček, Doležal. Střídali: Vandas, J. Veselský, Novotný. Chvojenec: M. Pavlíček – Mareček, Silbernágl, Centner, Slezák – Štěpánek, Zajíc, Nechvíle, Cach – Velinský, J. Pavlíček. Střídali: Smutný, Vrbata, Šrom.
Domácí nastoupili bez šesti hráčů základní sestavy, ale zápas s Chvojencem měl vyrovnaný průběh. Hosté ve druhém dějství vedli, ale Opatovice se v 78. minutě dočkaly vyrovnání.

Újezd – Paramo 4:1
Fakta – branky: 8. a 18. P. Strnad, 48. Svatoň, 78. Svoboda – 70. Hamerský. Rozhodčí: Syrůček. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Újezd: Hývl – Matys, Svoboda, Zima, O. Bendžik – Jakub Petříček (54. Hladík), T. Bendžik, Černý (65. Jiří Petříček), Doležal (72. J. Rozsévač) – Svatoň, P. Strnad. Paramo: Novotný – Brambůrek, Staněk, R. Topič (46. Čáp), Olísek – Černý (46. Cink), Veselý, Hamerský, Ilovský – Plaček (67. Staroba), Kunart.

První půle se odehrála v režii domácích, kteří ještě další šance nevyužili. Po změně stran hosté snížili, ale Svoboda přidal uklidňující gól.

Zdechovice – Pardubičky 1:2
Fakta – branky: 55. Novák – 71. a 74. Navrátil. Rozhodčí: Havlík. ČK 1:0 (81. Novák), ŽK 6:4. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Zdechovice: Cincibus – Bureš, Linhart, Novák, Talacko – Henc, Kolín, Řeháček, Smolík – Rambousek, Fencl. Pardubičky: Vohradník – T. Svoboda, Knotek, Bažant, Tilgner – Froš, Zemek, Krejčí, Zelenda – Navrátil, Poláček. Střídali: M. Svoboda, Brus, Jelínek.
Zdechovice se ujaly jako první vedení, ale hosté během tří minut skóre otočili. Vítězný gól vstřelil v 74. minutě přímo z voleje Navrátil.

Sezemice – FK Pardubice C 3:1
Fakta – branky: 63. Štěrovský, 69. T. Kašpar, 90. Brychta – 77. Veverka. Rozhodčí: D. Strnad, ŽK 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Sezemice: Levinský – Hrdý, Blažek, Süttö, Popilka – M. Plecháček, Kříž, T. Kašpar, Pašťalka – Štěrovský, Pleva. Střídali: M. Brychta, Holub. FK Pardubice C: Branda – Hofman, Habiger, Putnar, Pešek – Lejsek, Ryba, Komárek, Šimek – Uhlíř, Veverka. Střídali: Meruňka, Vratišovský.
V první půli byli aktivnější hosté, ale nedokázali se prosadit. Po přestávce domácí využili zaváhání v pardubické obraně a v závěru přidali třetí pojišťovací branku.

Lipoltice – Roveň 2:2
Fakta – branky: 20. J. Kotraš, 60. Plavec – 25. a 38. Melc. Rozhodčí: Oulický. ŽK 1:2. Diváků: 70. Poločas: 1:2. Lipoltice: Machač – V. Rokyta, Formánek, Balán, Vlasák – Hladík, Nedvěd, Oliva, Plavec – J. Kotraš, Švejda. Střídali: Kasal, Flégr. Roveň: Kopřiva – Mládek, Šišan, Král, Mikuláš – Koláček, Vach, Pachovský, Machatý – Melc, Koláček. Střídali: Kaplan, Roček.
Lipoltice se ve 20. minutě dostaly do vedení, když J. Kotraš využil chybu hostujícího brankáře, ale ještě do přestávky Melc otočil skóre. V 60. vyrovnal po rohu Plavec.

Libišany – Řečany 1:1
Fakta – branky: 28. Kuric – 87. Petr Moravec. Rozhodčí: Čermák. ŽK 3:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Libišany: Vida – Voltr, Vích, Zadrobílek, T. Bidman – L. Pithart, Svatoň, Rychtera, Morávek – Kuric, J. Bidman. Střídali: Hlubuček, Neruda. Řečany: Kaňuka – Pavel Moravec, Linhart, Petr Moravec, Křivka – M. Moravec, Chára, Kobera, Novotný – Bahník, Němec. Střídali: Hostínský, Vohralík.
Ve 28. se trefil po trestném kopu Kuric, hosté vytěžili z tlaku ve druhé půli gól Petra Moravce z dálky.