Sobota 16.00: Sokol Rosice nad Labem (12., 8 b., 10:14) – SK Řečany nad Labem (5., 14 b., 11:7).
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Od tohoto derby tradičně očekávám vyrovnaný souboj. Řečany podaly kvalitní výkon proti vedoucímu Jelení, my jsme zase dokázali vyhrát v Kameničkách. Doufám, že na tento zápas navážeme a předvedeme odpovídající výkon i před domácím publikem. O sestavě bude jasno až dnes, protože někteří hráči mají zdravotní problémy. V našich silách je soka porazit, doma budeme chtít naplno bodovat."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Předvedený výkon doma proti Jelení svádí k optimismu a prohlášení, že jedeme ven vyhrát. Jestliže budeme znovu předvádět kvalitní hru i v Rosicích, měli bychom si body odvézt. Bohužel nejsem plně přesvědčen, že se našim borcům bude dařit tak jako minulou neděli doma. Rosice se začínají rozehrávat a budou chtít potvrdit tři body z Kameniček. Uvidíme v jaké sestavě nastoupíme, marodka se nám stále plní. Tentokrát se už nemusím bát postavit kluky z béčka, protože jejich výkon v posledním zápase byl dobrý. Odvedli skvělou práci."
Tip Deníku: 1

Sobota 16.00: Spartak Sezemice (14., 4 b., 10:18) – Luže (6., 13 b., 15:13).
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „Luže sice patří mezi protivníky z těžšího soudku, ovšem my už si nemůžeme doma ztrácet body. Zjistili jsme, že v této soutěži se nesmí bláznit směrem dopředu, aniž by tým neměl zajištěnou obranu. Na to jsme doplatili v posledních dvou venkovních zápasech. Takže budeme hrát ze zajištěné obrany. Žádné bezhlavé útočení. Protože chyby vznikající při vyloženě ofenzivním stylu, nedokážeme napravovat. Musíme se ale připravit na to, že Luže bude chtít hrát fotbal."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.00: AFK Horní Jelení (1., 17 b., 16:8) – Spartak Slatiňany (2., 15 b., 19:10).
Roman Hendrych, trenér H. Jelení: „Na Jelení přijede v neděli velmi těžký soupeř, který minulou sezonu hrál o soutěž výše. Postavením v tabulce dokazuje, že se chce znovu o I. A třídu poprat. My se musíme po hrůzostrašném výkonu v Řečanech posadit na zadek a vzpomenout si, co nám přineslo body.  Byly to bojovnost a srdce. Když k tomu přidáme dobrý fotbalový výkon, tak nemám o výsledek  strach. Jenže jakmile tam nebude jeden z těchto atributů, pak to bude herní propadák jako v Řečanech. V domácím prostředí nám pomůžou naši výborní fanoušci, tak jenom doufám, že se bude hrát hezký fotbal s dobrým koncem pro naše mužstvo."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.30: SK Holice B (3., 15 b., 14:10) – Tatran Miřetice (7., 12 b., 12:13).
Josef Jílek, trenér Holic B: „Stalo se tradicí, že vyhrajeme venku, pak chceme body potvrdit doma a výsledek je nakonec jiný. S Miřeticemi bychom rádi potvrdili body z Vysokého Mýta a dočkali se konečně výhry před našimi diváky. S kým jiným bychom měli doma naplno bodovat, než s nováčkem soutěže. Teď nás čekají dva zápasy před vlastním publikem a potřebovali bychom z nich před místním derby s Jelením získat šest bodů. Důvod je prostý, mít pro jaro klid. Měli bychom být komplet."
Tip Deníku: 1