I. A třída

Moravany – Načešice 2:1
Domácí měli do utkání raketový nástup, vytvořili si plno šancí a kdyby po 45 minutách vedli 4:0, nikdo by se nedivil. Ujala se jen gólová šance Fišera, ale hosté gólem do šatny skóre srovnali. Po přestávce šli domácí znovu do vedení, ale hosté měli mírně navrch.
Fakta – góly: 37. a 51. Fišer - 44. Hladina 1:1. Rozhodčí: Šejna (Libchavy). ŽK: 2:2. Diváků 170. Poločas: 1:1 Moravany: Ruml – Křenek, Kulhánek,. Kubík, Fišer – Imramovský, Madák, Hynek (71. J. Krpata), Houžviček (85. Kaplan) – Kříž, Erber (60. Branda).

Dolní Újezd – Valy 5:0
Hosté tentokrát vyšli střelecky naprázdno. V první půli šli domácí do vedení, hosté inkasovali jednu žlutou kartu za druhou. Kalánek zvýšil na 2:0 a když únik Vomáčky zmařil faulem Procházka, byla z toho červená karta a oslabení Valů až do konce utkání. Šance na zvrat byla ta tam…
Fakta – góly: 13. Vomáčka, 33. a 64. Kalánek, 34. Heinisch, Častek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (40. Procházka). Diváků: 80. Poločas: 3:0. Valy: Skalický – Pulpán (75. Holek), Petrlík, Zelinka, Procházka – Krejčík (60. Vašíček), Kolman, Kubát (46. Veselý), Betlach – M. Bažant, Budinský.

Litomyšl – St. Hradiště 2:2
Hosté vedli 1:0, ale domácí gólem do šatny skóre srovnali. Za stavu 1:2 odpustil sudí za faul na Urbance domácím penaltu a ti nakonec vyrovnali ve druhé minutě nastaveného času, když po centru Kroulíka se na malém vápně prosadil hlavou Stříteský.

Fakta – góly: 45. (+1) Zeman, 90. (+2) – 39. Götz, 48. pecháček. Rozhodčí: Schejbal (Svitavy), ŽK: 2:4. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Sestava – Staré Hradiště: Habivský – Vencl, Habiger (35. Hejhal), Novák – Teplý – Hýsek, Zavřel, Deutsch, Urbanec – Pecháček (88. Tesner), Götz (72. Bartoň).

I. B třída

Přelouč – Prosetín 4:1
V první čtvrthodině domácí nevěděli, kde jim hlava stojí a také inkasovali. V závěru první půle však zvýšili tlaka během chvíle otočili zápas. Hattrickem se blýskl Cichra.
Fakta – branky: 39., 43. 77. Cichra, 67. Novotný z penalty – 12. Vodvárka. ŽK: 4:2. Diváků: 120. Poločas: 2:1. Přelouč: Poříz – Váša (67. Tesák), Hladík, Dušek, Beránek – Ulrych, Novotný, Jezdinský, Kocourek (65. Volejník) – Cichra, Janecký (85. Pithart).

Hlinsko B – Rosice  1:2
Ve 33. se zblízka nemýlil Vorel a v 70. proměnil penaltu Pozdník. Domácí však okamžite snížili a začal boj o čas.
Fakta – branky: 72. Boguaj – 33. Vorel, 70. Pozdník z penalty. Rozhodčí: Gregor. ŽK 2:2. Diváků: 50. Poločas 0:1. Rosice: Frinta - Urbánek, Pavel, Pozdník, Rössler - Pokorný, Rousek, Franc, Těšitel - Vorel ( 58. Hamerský), Metelka (85. Svoboda).

Slatiňany – Paramo 4:0
Paramo opět srazilo do kolen neskutečná hrubka, tentokrát v provedení gólmana. Druhý gól byl popravující.
Fakta – branky: 46. Ficek, 60. Opavský, 72. Myška, 75. Valla. Rozhodčí: Kaplan, ŽK: 0:3. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Paramo: Mergl – R. Topič (81. Holčík), T. Novotný, Vacek, Mládek – Puhlovský (70. Dušek), Beran, Záveský, Červenka – Zelenda, Kunart.

Horní Jelení – Libišany 3:3
Hosté po půl hodině utekli na rozdíl dvou branek, ale nadšeně bojující Jelení si nemohlo dovolit před takovou návštěvou prohrát, navíc o posvícenské neděli.
Fakta – branky: 32. Kaňkovský, 45. Němec, 72. Pauker – 4. J. Zadrobílek, 31. Vydarený, 79. Ringel. Rozhodčí: Janata, ŽK: 0:2. Diváků: 380. Poločas: 2:2. Jelení: Jozl – Záleský, Hansl, Rejnuš, D. Tvrdý – Němec, M. Šrajer, Pauker, Pištora – Kaňkovský, Dědič (69. Šmidberský). Libišany: Vida – Jozíf, J. Zadrobílek, Richter, Kurfiřt – Bidman (73. P. Vích), Malina, Vydarený, Ringel – Kornoušek, Kuric.

Rozhovice – Mikulovice 6:0
Po celý zápas byli domácí lepším týmem a svoji převahu dokázali využít i střelecky.
Fakta – branky: Z. Kopp 2, D. Kopp, Vohralík, Strouhal, Mráz. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 0:3. Diváků: 120. Poločas: 2:0. Mikulovice: Dufek – Kopečný (75. Šedivý), Handlíř, Vyskočil, Antoš – Křivka, Šmejda, P. Vencl, L. Valský – Stefanov, J. Vencl. (jma, zz, tra)