I. A třída

Sobota 17.00: SK Pardubičky (2., 45 b., 44:27) – SK Zámrsk (14., 10 b., 27:65). Na podzim: 4:2.
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „V posledním mistrovském utkání na domácí půdě se chceme s našimi věrnými fanoušky rozloučit vítězstvím. Doufám, že nás rovněž přijdou v hojném počtu povzbudit. Přestože hrajeme s posledním Zámrskem, nebude to jednoduchý zápas. Soupeř v minulém kole obral o body silnou Chrudim. My se již nemůžeme ohlížet doleva či doprava a utkání prostě musíme zvládnout. Vše máme ve svých rukou."          
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00: Sokol Staré Hradiště (10., 28 b., 34:56) –  Svitavy B (6., 37 b., 47:39). Na podzim: 1:5.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Svitavská rezerva si celé jaro vedla velmi dobře. Poslední zápas doma s Letohradem ale utržila debakl.  Její snahou bude toto zaváhání napravit. Tomu ovšem zase chceme my pochopitelně zabránit."                    
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: FC Titanic Srch (9., 30 b., 39:36) – Sokol Březová nad Svitavou (5., 42 b., 53:49). Na podzim: 1:1.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „V posledním utkání sezony na domácí půdě, bychom se chtěli s diváky rozloučit lepším výkon, než jsme předváděli po celou jarní polovinu soutěže. Nečeká nás však nic jednoduchého, protože Březová na rozdíl od nás jaro zvládla na jedničku. Výrazně posílila a hlavně směrem dopředu je nebezpečná. Pokud ale k utkání přistoupíme jako naposledy v Bítovanech, tak bychom nemuseli být bez šancí."         
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: Sokol Libchavy (13., 23 b., 30:45) – Valy (11., 27 b., 46:66). Na podzim: 1:2.
Jiří Ptáček, trenér Valů:  „Před tímto utkáním máme vše ve svých rukou. Doufám, že tomu bude i po devadesáti odehraných minutách. K tomu je ale zapotřebí vydolovat z trávníku v Libchavách nějaký ten bod. Pusou to jde vždycky lehce, ovšem na hřišti nás čeká perná šichta. Musíme proto makat nadoraz od první minuty do závěrečného hvizdu. Když nastane ideální situace, měli by chybět jen Půlpán a Budinský. Bude ale záležet na různých okolnostech. Hodně nás také zajímá, jak dopadne duel Třemošnice vs. Dolní Újezd. "  
Tip Deníku: 0

I. B třída

Neděle 17.00: Sokol Rosice nad Labem (9., 31 b., 36:52) – SK Holice B (3., 43 b., 68:48). Podzim: 0:8.
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Z důvodu nařízení svazových orgánů nastoupíme proti Holicím o den později, než je v Rosicích obvyklé. Po podzimním duelu máme opravdu soupeři co vracet. Takže by bylo dobré potvrdit naší vítěznou sérii v domácím prostředí výhrou. Největším hlavolamem je pro mě složení naší základní sestavy. Dost hráčů je totiž zraněných nebo ve stavu nemocných.Opakuji ale chtěli bychom získat tři body, a tím se definitivně zachránit v I. B třídě."
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Po všelijakém derby s Jelením bychom se měli oklepat a v Rosicích si spravit chuť. Situace však bude asi jiná, neboť svaz nám přeložením na neděli udělal značkou čáru přes rozpočet. Již v minulých kolech to bylo tak, že někteří hráči hráli dva zápasy za víkend. To teď již nebude možné a tak uvidíme, zda-li nás vůbec do Rosic pojede jedenáct. K hráčské výpomoci v áčku se navíc musela přidat trenérská, neboť jeho kouč Tesař má povinnosti jinde. Můj kolega Jílek tedy bude v Holicích vést A mužstvo. No a jelikož je nemocný i vedoucí béčka, budu na vše zřejmě sám. Jak se říká, když se něco sype, sesype se všechno naráz. Všichni v klubu už netrpělivě očekáváme konec sezony. "       
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Spartak Sezemice (12., 25 b., 34:50) – SK Řečany nad Labem (6., 36 b., 33:27). Podzim: 0:2.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V našem případě nic jiného než výhra nepřipadá v úvahu. Bohužel máme problémy z vytvořením ideální sestavy. Navíc nám hraje souběžně béčko, které se také zachraňuje. V tom případě přijdeme i o Holečka. Po trestu se alespoň vrací do hry Štěrovský. Řečany známe z okresního přeboru, ovšem to je úplně jedno.  V tomto utkání totiž musíme jezdit po zadku od úvodní minuty. Nesmíme nechat protivníka hrát, kombinovat. Naopak musíme ho okamžitě při převzetí míče napadat a hlavně musíme běhat, běhat, běhat. "
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Sezemice se na jaře obrovsky zvedly a sbírají body. V utkání dlouholetých soupeřů o přední místa v okresním přeboru jsou domácí mírným favoritem. Podle postavení v tabulce to tak asi nevypadá, ale podle posledních výkonů to tak je. Doufám, že nám tento fakt pomůže a my odehrajeme povedené utkání. Vím, že to nebude jednoduché a Sezemice budou bojovat o každý míč a metr hřiště. Proto se jim budeme muset v bojovnosti vyrovnat. No a pokusit se po delší době opět bodovat naplno."   
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: AFK Horní Jelení (1., 51 b., 56:35) – Mezilesí Načešice (4., 40 b., 49:32). Na podzim: 0:5.
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Hrajeme posledním domácí zápas sezony. Střetnutí s Načešicemi bereme jako každé jiné, chceme jej vyhrát, přestože víme, že se jedná o velice kvalitní tým. Utkání má pro naše příznivce velké náboje.  Za celou sezonu jsme, až na jednu remízu, doma neztratili ani bod. Byla by škoda si to pokazit v posledním zápase. Na podzim dobře hrajícím hostům máme co vracet. A hlavně máme velikou šanci postoupit před zraky našich fantastických fanoušků."  
Tip Deníku: 1

Zdeněk Zamastil, Tomáš Rais