Srch – Prosetín 3:1
Milovníci stavu 0:0 (a že není žádný) si moc radosti neužili.  V 5. minutě napřáhl z trestného kopu Vodvárka a jeho pumelice z pětadvaceti metrů s pomocí tyče se ocitla až za Mičjanem. Domácí po gólu rozehráli ve středu hřiště, míč se dostal ke Krejčímu, který „vyšil" bombu z třiceti metrů a trhal sítě. Ve 20. minutě upaloval Šafránek sám na brankáře Srchu, ale trefil břevno.   Oba dva se střetli i v závěru první půle a opět slavil úspěch Mičjan. Po hodině hry hostující obránci odkopli míč k Doležalovi, který překlopil misky na domácí stranu. Pojistku na třetí tři body přidal Maivald po dalšího Krejčího pohledné vyšívačce.
Fakta – branky: 6. Krejčí, 60. Doležal, 86. Maivald – 5. Vodvárka.
Rozhodčí: Mrázek.
ŽK: 3:2.
Diváků: 100.
Poločas: 1:1. Srch: Mičjan – Zeman, Brož, Kršák, Hurta – Maivald (88. Biško), Slováček, Doležal, Tměj – Karela (86. Novotný), Krejčí (89. Mužík).

H. Jelení – M. Třebová 3:0
Jednalo se vyrovnaný zápas, ovšem do černého pálili pouze domácí. Skóre posvícenského mače otevřel rychle Pecivál, které se nejlépe orientoval ve skrumáži a jeho „bodlo" soupeře bodlo.  V 67. minutě unikl Štěpánek, Peciválovu střelu zneškodnil gólman, ovšem na Martincovu dorážku už nedosáhl. Třetí hřebík do hostující rakve zarazil Michálek, který vystřelil přesně z hranice šestnáctky. Jelení tak ani potřetí v nové soutěži neztratil o ani bod a opět neinkasovalo.
Fakta – branky: 6. Pecivál, 67. Martinec, 76. Michálek.
Rozhodčí: Smitka.
ŽK: 3:3.
Diváků: 200.
Poločas: 1:0.
Horní Jelení: Jozl – Čermák, Rejnuš, Hendrych, Houžvíček – Štěpánek, J. Velinský, Michálek, Martinec (70. Seidenglanz) – Pecivál (77. Šmidberský), Kaňkovský (79. Pinkas).

I. B třída

Holice B – Sezemice B 2:5
Ve vyrovnaném derby domácím mladíkům haprovala obrana, čehož zkušení hosté využívali. Rezerva dvakrát snížila dvoubrankový náskok soupeře. Jenže za stavu 2:3 ve snaze vyrovnat otevřela zadní vrátka a dvakrát inkasovala.
Fakta – branky: 53. Derka, 73. J. Englich – 19., 86. a 89. J. Kašpar, 40. Částek, 75. Čásenský.
Rozhodčí: Volný.
ŽK 1:0.
Diváků: 50.
Poločas: 0:2.
Holice B: M. Bareš – Morávek, R. Bareš, Zběhlík, Stehlík (78. Hromádko) – Branda, Máša, Valenta, Derka – J. Englich, Vrátil (66. Rulíšek).
Sezemice: Báča – Blažek, T. Kašpar, Kolín, Popílka –  Valenta (64. Borovec), Lába, J. Kašpar, Langr (73. Tláskal) – Čásenský, Částek (89. Knaute).

Řečany – Rosice 1:1
První poločas snese označené: nezáživný. To po pauzese vařilo jiné kafe. V 54. minutě Bank vyslal do brejku M. Moravce, který po blafáku na Cincibuse otevřel skóre. Vzápětí Matoušek poslal před bránu míč, ale Bank nedosáhl. A tak se ozvali hosté. Hamerský posadil trestný kop na hlavu Lejska a bylo vyrovnáno.
Fakta – branky:  54. M. Moravec – 58. Lejsek.
Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:4.
Diváků: 60.
Poločas: 0:0.
Řečany: Pavel Moravec – Štěpánek, Novotný, Kobera, Petr Moravec – M. Moravec, M. Tichý, Grande, Bank – Wiesner, Matoušek.
Rosice: Cincibus – Bartoš, Hamerský, Pešek, Horáček (86. Praus) – Lejsek, Vratišovský, J. Rogovik, L. Rousek – Peterka, Kovář.

Mnětice – Nasavrky 3:3
Dvacet minut se v Mněticích  nic neudálo a pak během chvíle padly tři branky. Nasavrky ještě do přestávky vyrovnaly a po ní si vzaly vedení zpět. Jenže bojovnost domácích slavila úspěch.
Fakta – branky: 21. a 71. Tláskal, 22. Pásler – 20. Souček, 39. vlastní, 53. Michek z penalty.
Rozhodčí: Čapek.
ŽK 2:3.
ČK: 0:1 (64. Boháč).
Diváků: 80.
Poločas: 2:2. Mnětice: Kučera – Hašek, Balog, Závorka, Vafka (67. Vávra) – Hurta (58. Doležal), Tláskal, Pásler, Tláskal, Eliáš (89. Macháček) – Hutla, Vácha.

Luže – Rohlovl. Bělá 2:1
Domácí se ujali ve 13. minutě vedení Chaloupkou. O šest minut později srovnal hlavou Najman. Ve 21. minutě domácí Mašek zahodil penaltu. Jeho kolega Dvořák tři minuty před koncem už podobnou nabídkou nepohrdl. Přitom faulovaným byl Deutsch. V samotném závěru nebyla hostům uznána branka.
Fakta – branky: 13. Chaloupka, 87. Dvořák z pen. – 19. Najman.
Rozhodčí: Šejna.