krajský přebor: vítězné Holice si vybojovaly právo postoupit do divize. Dva celky s nejnižším počtem bodů propadly do I. A třídy. Jedná se o  – s jistotou Třemošnice a Heřmanův Městec. Čtrnáctý tým, na této příčce je momentálně Litomyšl, si zahraje baráž proti čtvrtému z nižší soutěže.

I. A třída: Do nejvyšší krajské soutěže se již kvalifikovaly Moravany a pardubické céčko. Postoupí také třetí v pořadí, zatím se směje štěstí na Živanice.  Čtvrtý v pořadí (nyní Přelouč) bude mít příležitost proniknout do lepší společnosti přes baráž s třetím od konce v krajském přeboru. I. A třídu opustí přímo dva týmy. Dvanáctý v tabulce dostane šanci na záchranu v baráži. Tu podstoupí s účastníkem I. B třídy. Přesněji s týmem, který bude mít na druhém místě horší bodový zisk než jeho konkurent ve druhé skupině. V sestupové hře se motají Morašice, Valy a Slatiňany.

I. B třída: do prostřední krajské soutěže se podívají tři mužstva. A to vítězové skupin a lepší z druhých míst (to bude z áčka). O prvenství v orlicko – svitavské „grupě" se perou Libchavy a svitavská rezerva. V pardubicko – chrudimské se na prvních třech místech rozhodne mezi Bítovany, Pardubičkami a Zámrskem. Druhá příčka v béčku pak znamená baráž proti dvanáctému z I. A třídy. Z I. B tříd zmizí tři celky. Už teď je jasné, že z áčka sestupují Ronov a Prachovice. Z protilehlé tak jde dolů pouze jeden.

okresní přebor:  jelikož nesestupuje nikdo z divize ani I. B třídy, postupuje vítěz soutěže a padá jediný tým.

III. třída: vítězové obou skupin mají jisté místo v přeboru. Do IV. tříd propadne poslední z Holicka i Přeloučska.

IV. třída: postup pro vítěze a zdá se že i týmy ze druhých míst.