Pro hráče to znamená vzít si dovolenou, kterou však zaměstnavatel nemusí akceptovat. Lépe jsou na tom mužstva, která hrají doma, ale takový Srch se ještě včera obával, zda do České Třebové odjede alespoň jedenáct hráčů.

KRAJSKÝ PŘEBOR:

FK Slovan Pardubice (1. místo, 16 bodů) – 1. FC Žamberk (9. místo, 8 bodů). Středa v 16.30 hodin. V uplynulém sedmém kole se Slovan vyhoupl do čela krajského přeboru a na výslunní by se rád udržel. Jenže nováček ze Žamberku nehodlá prodat svou kůži lacino.

FK Pardubice (2. místo, 14 bodů) SK Stolany (14. místo, 7 bodů). Středa v 16.30 hodin. Domácí chtějí napravit nevýrazný výkon z minulého zápasu a po třech duelech bez výhry opět naplno bodovat. Lze očekávat, že B tým posílí několik hráčů širšího kádru divizního áčka.

SK Holice (10. místo, 8 bodů) – FK Agria Choceň (8. místo, 10 bodů). Středa v 16.30 hodin. Vzájemné duely v minulosti Holicím příliš neseděly, většinou v nich body ztrácely. Pikantní bude, že choceňský dres obléká Lubomír Myšák, který před touto sezonou náhle opustil holickou kabinu.

FK Česká Třebová (13. místo, 7 b.) – FC Titanic Srch (6. místo, 10 b.). Středa v 16.30 hodin. Trenér Michal Šmíd má obavy, aby složil alespoň jedenáctku. Většina hráčů není uvolněna z práce, dalším zádrhelem je několik zraněných a k tomu byl v minulém zápase vyloučen Horyna.