Nový Hradec – FK Slovan Pardubice 2:4 (1:2). Branky hostí: Pavlíček 2, Kočí, L. Kopřiva. Sestava: Šváb – 46. Báča) – Hála, Hanovec, Jan Kovařík (46. Šmeral), Moravec (46. Pitterle) – Felcman, L. Kopřiva, Sadílek, Jakub Kovařík – Kočí (46. Szanislo), Pavlíček. Mezi tyče se postavil gólman Šváb (21 let), který před několika dny byl na testech v Skotsku. Podrobnosti zítra. Příště: FK Slovan Pce – Staré Hradiště (so 10.15, hř. Slovan).

TJ Valy – FK Pardubice C 6:8 (1:2). Branky: 30., 51. a 55. Budinský, 60. a 90. Kolman, 80. M. Bažant – 32. a 75. J. Uhlíř, 39. Putnar, 50. a 89. Lejsek, 68. Komárek, 87. Ryba, 90. (+2) Dvořák. Rozhodčí: Fojtík z Pardubic. Diváků: 40.Sestavy – Valy: Chára – Pulpán, Petrlík, Budinský, Veselý – Zelinka, Zetek, Kolman, Kutílek (53. Šrámek) – M. Bažant, Kubát. FK Pardubice C: Bílek – Morávek, Habiger, Putnar, Hofman (70. Kruliš) – Lejsek, V. Zavřel, F. Ryba, Dvořák – J. Uhlíř, Komárek. Ve 30. min. využil zaváhání hostující obrany Budinský a otevřel skóre. Hned za dvě minuty zblízka snížil J. Uhlíř a ještě do poločasu se prosadil individuální akcí Putnar, čímž uzavřel poločasový účet na 1:2. Ve druhé půli se ale na hřišti začali dít věci. Obrany prakticky neexistovaly a tak padlo ještě jedenáct gólů Po hodině hry valští vedli 4:3, ale poté již jen dotahovali. V 80. min. vyrovnal M. Bažant na 5:5. Brankostroj pokračoval dál… Divákům se zápas musel líbit, méně však již trenérům.

Turnaj v Rohoznici: 18. ročník Memoriálu Petra Smolíka a Jiřího Holuba: 1. Staré Hradiště B, Staré Ždánice, 3. Křičeń, 4, Rohoznice, Výsledky: Rohoznice – Staré Ždánice 2:5 (0:2), J. Štěpánek – Hak a Tikal po 2, Pleskot. Křičeň – St. Hradiště B – 2:3 (1:2), Biath, Nosek – Lexman, Žďárský. O třetí místo: Rohoznice – Křičeň 1:2 (0:0). L. Jirousek – Koki, Kakrda. Finále: Staré Ždánice – St. Hradiště B 1:2 (0:1), Pavelka – Podroužek 2.
Turnaj v Jaroslavi: Memoriál Jaroslava Hejla (2×20 min.): Konečné pořadí: 1. Dobříkov komb., 2. Těchotín, 3. Cizinecká policie ČR, 4. Jaroslav, 5. Staré Buky, 6. Luže. Výsledky: Dobříkov – Jaroslav 2:2, pen. 8:7, Jaroslav – Staré Buky 2:0, Sobříkov – St. Buky 2:0, Těchotín – Luže 5:1, Těchotín – Cizinecká policie ČR 2:1, Cizinecká policie – Luže 1:0. O páté místo: Staré Buky – Luže 8:3, o třetí místo: Cizinecká policie – Jaroslav 1:0. Finále: Dobříkov komb.– Těchotín 3:1.

SK Řečany nad Labem – Rosice nad Labem 2:1. Branky Bank, Svatoň – Remeš.⋌ (jma, ašo)