PERNŠTEJN OKRESNÍ PŘEBOR

Dříteč – Dašice 5:1

Hosté měli lepší vstup, jenže Frinta vychytal O. Vajera, v další situaci nebyl gól Dašic uznán. Do vedení tak šla Dříteč, která po zlepšeném výkonu ve druhé půli přidala další čtyři góly.

Fakta – branky: 39. a 82. Michňák, 67. a 70. Vrážel, 58. Bednář – 86. J. Englich. Rozhodčí: Šebetka. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Poločas: 1:0. Dříteč: Frinta – Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Pleskot, Horáček, Klofanda, Vrážel, Musil, Michňák, Kušnír. Dašice: Černohubý – Hora, J. Englich, Krajíček, Cabicar, Hegar, O. Vajer, Šibal, Šmejda, J. Vajer, Vinař.

Nemošice – Chvojenec 1:5

Hosté v první půli využili dvakrát rychlou kombinaci a zajistili si vedení. Hráči Nemošic se vrátili do hry po přestávce gólem Němce, ale krátce po něm následovala branka Chvojence z penalty.

Fakta – branky: 51. Němec – 42. a 82. Klouček, 27. Dominik Nechvíle, 63. Moravec z penalty, 66. T. Velinský. Rozhodčí: Málek. ŽK: 3:0. Diváků: 70. Poločas: 0:2. Nemošice: Dufek – Hofman, Vítek, Vaculík, Šimek, Zelenka (36. Jukl), Němec, Topolský, Nevřala, Granec, Linha. Chvojenec: Blažek – Moravec, Centner, Richter, Burkovič (55. Pitra), Klouček, Velinský (72. Daniel Nechvíle), Pokorný, Černý, Skutil, Dominik Nechvíle (62. Zbudil).

Újezd – Ostřešany 1:1

V první půli domácí trefili tyč, v závěru skórovali. Po vyrovnání měly navrch Ostřešany, ale jejich hráče vychytal Hývl a zachránil tak bod svému týmu.

Fakta – branky: 45. Sobotka – 63. Drbohlav. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 3:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Újezd: Hývl – M. Rozsévač, Rusín, Chlumecký, Rambousek – Huňáček, Jiří Petříček, Jakub Petříček, J. Rozsévač – Dvořáček, Sobotka. Střídal: Šebek. Ostřešany: Holeček – Havlíček, Hájek, Sekyrka, M. Moravec – Drbohlav, Paštyka, Hošek, Vojíř – Bystroň, L. Moravec. Střídali: Hodás, Kasal, Půlpán, Krejčok.

Moravany B – Libišany 2:7

Zkušený tým Libišan dokázal trestat moravanské chyby. Domácí bojovníci sice po přestávce podruhé skórovali, ale hosté ještě svůj náskok navýšili.

Fakta – branky: 14. Hynek, 46. Kříž – 33., 35. a 87. Horyna, 20. a 25. Svatoň, 58. Krejsa, 83. Kuric. Rozhodčí: J. Rambousek. ŽK: 1:2. Diváků: 80. Poločas: 1:4. Moravany B: M. Branda – Blajda, Horák, Sokol (63. Blažej), Kosina – Hermann, Hynek (83. Křičenský), Kaluža (63. Fibikar), Kříž (71. Mikan), Kulhánek – Švadlenka. Libišany: Šimon – Kučera, Vích, Klimt, Mareš – Krejsa, Balog, Horyna, Machala – Kuric, Svatoň.

Opatovice – Přelovice 2:4

První poločas byl vyrovnaný a odpovídal tomu i průběžný stav. Po přestávce si sice Opatovičtí vytvořili převahu, ale z brejků třikrát udeřili Přelovičtí.

Fakta – branky: 44. Krsek, 71. Hanovec – 31. a 59. Vohralík, 65. T. Staněk, 78. Novotný. Rozhodčí: Rázek. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Opatovice: Guldán – Viselka, Jičínský, Lexman, T. Novák – M. Novák, Perůžek, Krsek, Víša – Lorenc, R. Jánoš. Střídali: R. Richter, Křovák, Voda, Hanovec. Přelovice: Šmarda – Šprinc, R. Šimák, Hajn, Vrzal – Kloboučník, Řehák, Novotný, Vohralík – T. Staněk, Malý. Střídali: Blažek, L. Staněk, O. Šimák.

Křičeň – Torpedo 2:1

Vyrovnaný zápas týmů z popředí tabulky nabídl přesnou trefu Kučery a další gól Půlpána. Za hosty se ovšem po rohovém kopu prosadil Lukeš a koncovku duelu ještě zdramatizoval.

Fakta – branky: 40. Kučera, 46. Půlpán – 66. Lukeš. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Křičeň: Štěpánek – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Tomášek – Vácha (89. Tichý), Vanžura, Urbanec, Zeman (73. Malý) – Koki (63. Biath), Kučera. Torpedo: Klinecký – Vrbata, Lukeš, Pašťalka, Filípek – Kmoníček, Roman, J. Kaciáň, Sládeček – Poláček, P. Kaciáň.

Přelouč B – Sezemice 0:4

Domácím se zápas nevydařil, Sezemice byly po všech stránkách lepší. Hosté se prosadili čtyřikrát, další jejich nájezdy ještě vyřešil brankář Konvalina.

Fakta – branky: 24. a 72. Borovec, 85. Kuclér, 88. Knaute. Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 2:3. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Přelouč B: Konvalina – Martin Beránek, Novák, Školník, Musil – Miláček (46. Kmoníček), Chaloupský (77. Vinarčík), Kosek, Volejník – Milan Beránek (56. Dlask), Linhart. Sezemice: Schmeiser – Borovec, Knaute, Blažek, Ehl, Kavka, Hrdý, Kuclér, Brychta, Lába, Tláskal (68. Valenta).

VILÉM III. TŘ. HOLICKO

Vysoké Chvojno – Starý Mateřov B 2:5 (1:1). Branky: Hovorka, Flachs – Jonáš 2, Praus, Křížek, Hašek. Pardubičky B – Opatovice n. L. B 1:1 (0:0). Branky: Duha – Richter. Dražkovice – Jaroslav 2:0 (0:0). Branky: Mazánek, Němec. Mnětice – Ostřetín 0:2 (0:1). Branky: Hlava, Horák. Litětiny – Mikulovice 1:4 (0:1). Branky: J. Kaplan – P. Vencl 2, Plesinger, Kříž.

GRANÁT III. TŘ. PŘELOUČSKO

Lány na Důlku – Řečany n. L. B 4:0 (2:0). Branky: Vohradník 2, Vašíček, Völkl. Valy – Staré Čívice 1:2 (0:1). Branky: Klas – Vasilev 2. Semín – Chvaletice 0:3 (0:1). Branky: Řeháček 2 (jedna z pen.), Bednář. Rybitví – Bukovka 1:2 (1:0). Branky: Zelinka – Jičínský 2 (jedna z pen.). Lipoltice – Rohoznice 1:3 (1:1). Branky: Hladík – Školník, Holanec, Buchta. Roh. Bělá B – Selmice 5:3 (2:2). Branky: Brož, M. Ryba, Petr, Boháček, Jindra – Hochman 2, vlastní (Havelka).

HAINZ IV. TŘ. HOLICKO

Předehrávka: Chvojenec B – Veliny 2:2 (1:1). Branky: L. Moravec, Slavík – Kuchta 2. H. Ředice B – Chvojenec B 0:1 (0:0). Branka: Leder. Popkovice – Veliny 2:2 (2:0). Branky: Vejdělek 2 – Fajtšák, Eichler. Srch B – Dašice B 1:3 (1:2), Novotný z pen. – Šibal, Šprta, Kučera. Dříteč B – Paramo Pardubice 2:5 (1:4), Voženílek 2 – Dušek a Mikloško po 2, Topič.

HAINZ IV. TŘ. PŘELOUČSKO

Tetov – Kojice 0:0. Jankovice – Choltice B 1:1 (1:1). Branky: Hubička – vlastní (Zita). Zdechovice – Přelovice B 0:3 (0:0), Špojcar, Hladík, Jelínek. Újezd B – St.Ždánice 2:1 (1:0), M. Strnad, Rambousek – Baše.