Pardubičky – Bítovany O:1
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, ale nedokázali jsme slibně se rozvíjející příležitosti dovést do zdárného zakončení. Soupeř postupně přebíral aktivitu a závěr první půle byl plně v jeho režii. Nebýt výborných zákroků Vlčka, mohlo být již v poločase rozhodnuto. Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivně, soupeře jsme postupně přehrávali, ale znovu jsme umřeli na neproměňování brankových příležitostí. A za to nás Bítovany potrestaly, když vstřelily vítěznou branku Mihulkou. Ten se prosadil důrazem v pokutovém území a hlavou rozhodl. Hráčům bych chtěl přesto poděkovat, že se snažili hrát aktivně. I přes nepříznivý vývoj chtěli zápas otočit a nenechali se soupeřem vyprovokovat."

Srch – Dolní Újezd 2:1
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Poslední zápas podzimu jsme zvládli vítězně, ale hra se nám moc nedařila. Byli jsme nepřesní v kombinaci a soupeři jsme zbytečně nabízeli moc prostoru. Ale vyhráli jsme a tak si myslím, že můžeme být s podzimem spokojeni. A na jaře se můžeme poprat ještě o lepší umístění."

Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Možná jsme si mysleli, že se Zámrsk porazí sám. Úvod utkání podle toho pak vypadal. Aktivita byla na straně soupeře, který se několikrát dostal do nebezpečného zakončení. V těchto chvílích nás podržel Kamitz. Abychom uspěli museli jsme se probrat a zvýšit aktivitu. Adamcova hlavička po zdařilé akci, která mohla být gólová, nám dodala sebevědomí. Po následné akci Münzbergra jsme se dostali do vedení. Soupeř vysoko napadal a to nám dost znemožňovalo postupnou kombinaci. Na druhou stranu jejich obrana hodně vystupovala, navíc vývoj utkání nutil Zámrsk riskovat, takže jsme vlastně celý zápas mohli hrát na brejky. Střelecky se prosadil výborný Lexman."

Třemošnice – Valy 3:0
Jiří Ptáček, trenér Valů: „Jsem tak naštvaný, že se mi ani nechce tento zápas komentovat. Kromě prvních deseti minut, kdy jsme si vytvořili dvě šance, jsme byli na hřišti do počtu.  Borci si jeli pouze zahrát fotbal. Slovo bojovnost a nasazení patrně neznají. Soupeř nebyl nějak silný. Hra se většinou odehrávala ve středu pole. První branku jsme dostali, když jsme po autu nechali jít pět domácích hráčů na dva naše. Na vyrovnání jsme ani neměli. Kromě nastřelené tyče jsme si nic nevytvořili. Kazili jsme přihrávky. Po vystřídání se náš projev ještě zhoršil. Odcházeli jsme i fyzicky."