Šest uchazečů o princeznu jménem TIP liga… Tradiční soutěž čtenářů Pardubického deníku měla na programu druhé kolo. Na rozdíl od vstupního dějství se hodnotilo všech deset zápasů. Nejvíce, a to třinácti bodů dosáhlo šest hráčů. Vítěze tak musela identifikovat Supetrefa, která má v tomto případě hlavní slovo. K celkovému počtu 41 branek se dostal na nejkratší vzdálenost PAVEL BARVÍŘ ze Zlína, který věřil číslu 39. V průběžném pořadí se usadila na čele trojice z jednoho týmu. Není proto divu, že soutěž družstev vede o parník M.M.M.

Výsledky 2. kola

1. FK Pardubice – Teplice 1 (2:1)

2. Živanice – Zápy 0 (2:2)

3. Moravany – Choceň 1 (2:0)

4. Horní Ředice – Pardubičky 1  (4:1)

5. Rohovládova Bělá – Svitavy 2 (0:6)

6. Rosice n. L. – Letohrad B 1 (5:2)

7. Přelouč – Svitavy B 0  (0:0)

8. Srch – Choltice 0   (2:2)

9. Horní Jelení – Prosetín 1   (3:2)

10.Rváčov – Řečany n. L. 1  (5:0)

Supertrefa: 41 branek

2. kolo – jednotlivci

PA0093 Milan Cimfl, Břehy 13 21

PA0094 Martin Cimfl, Břehy 13 21

PA0095 Marie Lemberková, Štěpánov 13 21

PA0007 František Topič, Dolní Ředice 13 18

PA0020 Pavel Barvíř, Zlín 13 15

PA0066 Josef Kroulík, Moravany 13 15

PA0069 Alena Valentová, Pardubice 10 15

PA0080 Petra Bakešová, Sezemice 10 12

PA0006 Vladimír Paďour ml., Pardubice 10 12

PA0105 Ladislav Šejbl, Lodenice 10 12

PA0115 Tomáš Štěpánek, Moravany 10 12

PA0050 Vladislav Imramovský, Ostřešany 7 12

PA0044 Pavel Ipser, Starý Mateřov 7 12

PA0079 Marie Moníková, Ráby 7 12

PA0085 František Pýcha, Dolní Roveň 7 12

PA0099 Jaroslav Volejník, Veselí 7 12

PA0042 Martin Mareček, Zminný 4 12

PA0119 Petr Houska, Pardubice 10 10

PA0008 Miroslava Topičová, Dolní Ředice 10 9

PA0029 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 9

PA0061 Jana Krejcarová, Pardubice 7 9

PA0034 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 7 9

PA0041 Eva Marečková, Zminný 7 9

PA0035 Petra Matúšů, Sezemice 7 9

PA0016 Ladislav Synek, Pardubice 7 9

PA0009 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 9

PA0049 František Nerad, Pardubice 4 9

PA0075 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 4 9

PA0084 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 4 9

PA0021 Terezie Roubínková, Skalica 4 9

PA0001 Milan Shejbal, Pardubice 4 9

PA0114 Pavel Štěpánek, Moravany 4 9

PA0070 Josef Jiráň ml., Hrádek 1 9

PA0126 David Hamáček, Pardubice 7 7

PA0127 Hana Machová, Pardubice 7 7

PA0118 Zdenka Šulcová, Pardubice 7 7

PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 5 7

PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 4 6

PA0051 Milan Cimfl, Litětiny 4 6

PA0053 Milánek Cimfl, Litětiny 4 6

PA0052 Markéta Cimflová, Litětiny 4 6

PA0040 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 4 6

PA0010 Josef Jiráň, Hrádek 4 6

PA0032 Filip Kubizňák, Sezemice 4 6

PA0014 Tomáš Linha, Pardubice 4 6

PA0012 Milan Linha, Pardubice 4 6

PA0013 Petr Linha, Pardubice 4 6

PA0088 Marci Malega, Mnětice 4 6

PA0087 Marťas Malega, Mnětice 4 6

PA0043 Miroslav Mareček, Zminný 4 6

PA0002 Jiří Marek, Pardubice 4 6

PA0033 Anna Matúšů, Sezemice 4 6

PA0078 Kamil Plecháček, Sezemice 4 6

PA0028 Libor Šafář, Srch 4 6

PA0027 Miroslav Šafář, Srch 4 6

PA0104 Jana Šálová, Veselí 4 6

PA0116 Tereza Štěpánková, Moravany 4 6

PA0109 Radek Balán, Škudly 1 6

PA0110 Petra Balánová, Škudly 1 6

PA0056 Iveta Došelová, Pardubice 1 6

PA0063 Jindřich Dubišar, Pardubice 1 6

PA0045 Radek Ipser, Starý Mateřov 1 6

PA0046 Pavel Kalhous, Pardubice 1 6

PA0054 František Kaplan, Moravany 1 6

PA0055 Marie Kaplanová, Moravany 1 6

PA0092 Jiří Konvičný, Horní Ředice 1 6

PA0090 Miloslav Kopa, Poběžovice 1 6

PA0091 Hana Kopová, Poběžovice 1 6

PA0030 Ladislav Kubizňák, Sezemice 1 6

PA0031 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 1 6

PA0077 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 6

PA0024 Milan Popilka, Sedlíšťka 1 6

PA0036 Lukáš Sádovský, Holice 1 6

PA0018 Miroslav Henžlík, Pardubice 0 5

PA0120 Lubomír Bašta, Pardubice 4 4

PA0124 Markéta Pilařová, Hradec Králové 4 4

PA0117 Bohuslav Šulc, Pardubice 4 4

PA0086 Eva Pýchová, Dolní Roveň 4 3

PA0019 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 1 3

PA0071 Láďa Daněk, Pardubice 1 3

PA0096 Pavel Danihelka, Veselí 1 3

PA0011 Jana Dlouhá, Hrádek 1 3

PA0060 Karel Krejcar, Pardubice 1 3

PA0097 František Kutílek, Veselí 1 3

PA0089 Vinis Malega, Mnětice 1 3

PA0083 Adam Plecháček, Sezemice 1 3

PA0025 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 1 3

PA0059 Hana Sejkorová, Pardubice 1 3

PA0057 Josef Svoboda, Pardubice 1 3

PA0058 Jarmila Svobodová, Pardubice 1 3

PA0103 Jan Šál, Veselí 1 3

PA0017 Václav Šimr, Kostěnice 1 3

PA0015 Jaroslav Švihovec, Pardubice 1 3

PA0068 Jiří Valenta, Pardubice 1 3

PA0111 Iva Balánová, Škudly -2 3

PA0022 Marie Barvířová, Podlíšťany -2 3

PA0081 Anna Jiroutová, Slepotice -2 3

PA0004 Vladimír Paďour st., Pardubice -2 3

PA0073 Marcel Pilař, Hradec Králové -2 3

PA0074 Pavel Zlesák, Pardubice -2 3

PA0037 Aleš Mužík, Srch 2 1

PA0121 Alena Knappeová, Pardubice 1 1

PA0122 Jakub Svoboda, Pardubice 1 1

PA0123 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice 1 1

PA0067 Iva Doležalová, Pardubice -2 0

PA0098 Josef Dvořák, Veselí -2 0

PA0102 Václav Horák, Veselí -2 0

PA0039 David Jansa, Lázně Bohdaneč -2 0

PA0106 Viky Kožený, Veselí -2 0

PA0101 Michal Nejedlo, Veselí -2 0

PA0005 Marie Paďourová, Pardubice -2 0

PA0023 Evžen Pospíšil, Srch -2 0

PA0100 Petr Vorel, Veselí -2 0

PA0072 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče -5 0

PA0065 Jana Dubišarová ml., Pardubice -5 0

PA0112 Radek Balán ml., Škudly 0 -1

PA0047 Jiří Flekač ml., Pardubice 0 -1

PA0048 Jiří Flekač st., Pardubice 0 -1

PA0113 Věra Snížková, Přelouč 0 -1

PA0125 Karel Hamáček, Pardubice -2 -2

PA0108 Jindřich Kutílek, Veselí -2 -3

PA0076 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 -3

PA0064 Jana Dubišarová, Pardubice -5 -3

PA0107 Hana Kutílková, Veselí -5 -3

PA0082 Sebastien Plecháček, V. Koloděje -5 -3

PA0026 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -8 -3

PA0062 David Chrobok, Hradec Králové -8 -6

2. kolo – družstva

M.M.M. 39 63

Tatus 30 36

Mára 15 27

Barva 18 27

Veselka 18 27

Pýchovi 15 24

LA PE LA 15 24

FC Sezemice 15 21

Bígl 15 21

Indiáni 12 18

Hojda team 3 18

VLA FI A 9 18

S+H+J 3 18

FK Pardubice A 12 18

JO JO JA 6 18

Balánovi 0 15

Veselí 2 6 15

Dragon Legend 9 15

SK Vehykl 6 15

Druhej Dech 10 13

Dukla 7 13

Monk Team 0 12

HA MA HA 12 12

FC Koloděje 3 12

Sparta 3 9

Slavia 0 6

TJ Jaroslav -6 6

Slovan -9 3

Dynamo 3 3

Veselí 1 -6 0

Cucík -9 -6

Střípky z TIP ligy

Po druhém kole registrujeme 127 hráčů, z toho 92 muži a 35 žen ze dvaatřiceti míst nejen pardubického okresu. Nejvíce jich je z Pardubic 41. Dále pak: Veselí 12, Sezemice 9, Moravany 6, Srch, Škudly a Velké Koloděje po 4, Dolní Ředice, Sedlíšťka, Hrádek, Litětiny, Dolní Roveň, Mnětice, Hradec Králové, Lázně Bohdaneč a Zminný po 3. Pro úplnost ve vstupním kole jsme napočítali 116 hráčů.

Do nedílné soutěže družstev se po dvou kolech přihlásilo 31 trojic.

Od třetího kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se může zapojit v průběhu hry, poprvé ale na kuponu z novin.

Uzávěrka třetího kola je na jediném sběrném místě v redakci Pardubického deníku v pátek 4. září do 16 hodin.

Informace na telefonním čísle 724 763 926. Platí i pro vítěze jednotlivých kol (ozvěte se sami). Kupony druhého dějství zadal a zpracoval Zdeněk Zamastil.