Ústí n./O. – Slovan Pardubice 1:0

Po zranění Nováka se do ústecké branky postavil Toman ze Zábřehu. Noví spoluhráči mu dodali klid po necelých dvou minutách, když Roupec napnul síť za jeho protějškem.

Poločas: 1:0.

Jiskra Ústí nad Orlicí: Toman – Stejskal, Chudý, David, Roupec – Kukla, Pászto, Roušar, Javůrek (85. Tomášek) – Borek, Z. Dostál.
Slovan Pardubice: Hrdina – Chvála, Kopřiva, Lukeš, Adam – Konečný (78. Felcman), Kaciáň, Hundák (83. Jan Kovařík), Jakub Kovařík – Šmeral (66. Sadílek), Slováček.

Trutnov – Náchod 0:3

Úvodní branku utkání přinesla již první minuta. Diváci se ještě nestačili usadit, když Šorfa hlavou nedal domácímu gólmanovi šanci a otevřel brankový účet.

Do poločasové přestávky měly oba týmy možnosti, jak vstřelit branku, ale pokaždé narazily na výborně chytajícího brankáře soupeře nebo na špatně umístěnou ránu. Brankář Kasabov se činil i po změně stran. Všechny pokusy o vstřelení branky domácím vychytal a přiváděl Trutnov k zoufalství.
Z ojedinělé akce se poté na druhé straně trefil Malý a rozhodl. Když už to poté vypadalo, že se domácí dočkají, zastavila Makovského hlavičku tyč. Do rozhozené obrany domácích pak přidal výsledkovou tečku Vondráček a pečetil výhru hostů.

Fakta

branky: 1. Šorfa, 74. Malý, 89. Vondráček.

Rozhodčí: Šmíd (Jablonec nad Nisou).
ŽK: 3:1.
Diváci: 260.
Poločas: 0:1.

FK Trutnov: Šťastný – Kejzlar (19. Groer), Makovský, Kozák (68. Vít), Syrovátka (34. Kulhánek) – Ficner, Musil, Marks, Jiroušek, Holubec – Michal Kamitz.
FK Náchod: Kasabov – Nejman, Škoda, Rompotl, Gross – Sedláček (32. Malý), Srkal (21. Pohl), Hubka, Petr (85. Punar) – Šorfa, Vondráček.

Nový Bydžov – FC Hradec Králové B 1:1

Okresní derby mělo zvláštní příchuť pro bydžovského kouče Ladislava Brože, neboť ještě v loňské sezoně byl na lavičce královéhradecké rezervy. Výhry nad svým bývalým týmem se však nedočkal.

O úvodní trefu se postaral ve 34. min. domácí útočník Bastin, jenž z 25 metrů napřáhl a nedal hostujícímu brankáři Koubkovi šanci – 1:0.
Ve druhé půli mohli Bydžovští svůj náskok pojistit. V 69. min. k tomu měli blízko Vaníček a Krois. Prvně jmenovaný z nadějné pozice nepropálil hradbu těl, odražený míč si zpracoval Krois a tvrdou střelou orazítkoval tyč.

O vyrovnání se postaral hradecký stoper Kábrt, jenž v nastavení zachytil na velkém vápně odražený míč a přesnou střelou překonal Cejnara – 1:1.

Fakta

branky:
34. Bastin – 90 (+2) Kábrt.

Rozhodčí: Orel (Vysoká nad Labem).
ŽK: 3:2.
Diváci: 300.

RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Žalman, Matějka, Prokopec, Kubelka – Langr, Krois, Vaníček, Kazda – Bastin (90. Rak), Petřík (86. Valenta).
FC
Hradec Králové B: Koubek – J. Černý, Němeček, Kábrt, Zelený – Schwarz, Jandík, Lacina, Veselka (74. Chromek) – Karanský (61. Voltr), Hubička.

Jičín – Chrudim 1:2

Domácí s novým trenérem, brankářem Kanavalem, který čaroval, a rozestavením soupeře zaskočili. Po změně stran, hosté ovládli hru vyrovnali a vstřelili vítězný gól.

Fakta

branky:
21. Vacek – 51. Adámek, 72. Vácha.

Rozhodčí: Kříž (Kunratice u Frýdlantu).
ŽK: 3:1.
Diváci: 250.

SK Jičín: Kanaval – Malý, Řeháček, Votrubec – Hůlka (80. Materna), Gaubmann, Mikolášek, Macháček, Vích (75. Pivrnec) – Vacek (54. Jedounek), Michálek.
AFK Chrudim: Mrázek – Klíma, Merkl, Radouš, Adámek – Luptovský (88. Malínský), Vodrážka, Vladyka, Vágner (81. Kopecký – R. Holub (71. Kroutil), Vácha.

Nová Paka – Dvůr Králové 1:0

První poločas gól nepřinesl. Nejblíže skórování byl Počta, jehož hlavička po rohovém kopu skončila na břevně Tomkovy svatyně. Po změně stran se přece jenom více začala projevovat větší houževnatost, bojovnost a odhodlanost domácího mužstva v cestě za třemi body. Rozhodnutí přišlo v 76. minutě, kdy dlouhý pas do pokutového území hostů sklepnul Mačí pro Počtu, a ten bez přípravy prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a poslal míč vedle později reagujícího Tomka do královédvorské sítě.

Poločas: 0:0.

1. FK Nová Paka: Ottmar – Melaga, Ptáček, Čokina, Mačí – Kout (86. Jisl), Koza, Filip, Bažík (89. Fišer) – Rozsévač, Počta.
TJ Dvůr Králové: Tomek – Motyčka, Kruliš, Rejl, S. Ježek – Kořínek (72. Urban), D. Novák, Holub, Kilevník – M. Otradovský (84. Míl), Klazar.

Semily – Letohrad 1:2

Letohradští hodně kazili finální přihrávky, přesto dal Vaniš vedoucí branku z trestného kopu. O výhře hostů rozhodl Semerák gólem dvě minuty nato, co se domácím podařilo vyrovnat.