Chvojenecký obrat. Od 62. minuty prohrával Chvojenec se Sezemicemi 0:1, ale v závěrečné desetiminutovce skóre otočil. V 80. fauloval Süttö a penaltu proměnil M. Jedlička. Následnou Lábovu střelu vyrazil domácí brankář Starý a v 86. chytil i Štěrovského penaltu. Dvě minuty před koncem si na Velinského centr vyskočil Erber a rozhodl o chvojenecké výhře (2:1).

Dříteč doháněla ztrátu. Céčko FK Pardubice rozehrálo výborně zápas v Dřítči, ale nakonec si odváželo jen bod (2:2). Aktivní vstup hostů do zápasu potvrdil v 5. minutě Dvořák, jenž se přesně trefil z otočky. Minutu před přestávkou pak Chovanec vyzval centrem Dvořáka ke vstřelení druhé branky. V 75. Kroupa nasměroval do sítě vyražený míč a snížil. Pět minut před koncem fauloval Putnar Hanáčka, nařízenou penaltu proměnil Drahokoupil.
Čtyřikrát nerozhodně. Kromě zápasu v Dřítči se body dělily i v Pardubičkách, kde hrály Lipoltice (2:2). Domácí poslal do vedení Poláček, ale za hosty vyrovnal Kuric a ve druhé půli stejný hráč skóre otočil. V 76. se po závaru prosadil Křížek a vyrovnal. V první půli ještě trefil Kuric břevno, na druhé straně proti pokusům Poláčka a Mrázka zasáhl brankář Vida. Řečany bez šesti členů hráčského kádru doma hrály nerozhodně s Cholticemi (1:1), když po poločase vedly, ale v 76. vyrovnal hostující Augustin. Žádný gól nepadl na Paramu, odkud si bod odvezly Opatovice (0:0).

Roveň v čele. Nováček soutěže má po dvou kolech jako jediný tým plný počet bodů. V uplynulém kole doma Roveň prohrávala s Újezdem, ale nakonec vyhrála (3:2).
První výhra Zdechovic. Domácí Zdechovice porazily v ohrazenickém azylu Lipoltice (3:1), když všechny branky vstřelily již v první půli.

Zápisník OP
Bilance: 3 – 4 – 0, skóre 13:9. Celkem 7 – 6 – 1, skóre 34:19. Padlo 22 branek, průměr 3,14 gólů na zápas. Dvě branky vstřelili Dvořák (FK Pardubice C) a Kuric (Libišany). ČK: 0, celkem 3 (0:3). ŽK: 21 (9:12), celkem 33 (20:23). Diváků: 670, celkem 1520. Tabulka střelců: 3 – Svoboda (Choltice), Dvořák (FK Pardubice C), Kuric (Libišany), 2 - J. Horák (Choltice), P. Strnad (Újezd), Kolín (Zdechovice). Brankáři s nulou: 1 – Zářecký (Choltice), Mergl (Paramo), Knotek (Opatovice).