Nejvyšší okresní soutěž měla na programu úvodní kolo nové sezony.

Opatovice – Pardubičky  2:2

Jako první se prosadil hlavou F. Krejčí, ale v závěru poločasu vyrovnal zblízka Kulhánek. Ve vyrovnané první půli se dostali domácí do vedení po trestném kopu Kuchty. Zisk bodu pak zajistil hostům Voříšek proměněnou penaltou.

 Fakta – branky: 44. Kulhánek, 82. Kuchta – 28. F. Krejčí, 85. Voříšek z penalty. Rozhodčí: Syrůček. ŽK 1:1. Diváků: 250. Poločas: 1:1. Opatovice: Knotek – Picka, Píša, Vencl, Filipek – Kváša, Práchenský, Voříšek, Hurta – Novák, Kulhánek. Střídali: Jičínský, Valenta, Kuchta. Pardubičky: Dufek – Svoboda, Bažant, Zemek, Jonáš – Froš, Brus, K. Krejčí, Mrázek – F. Krejčí, Poláček. Střídali: Jelínek, Voříšek, Hanzlík.

Choltice – Paramo  7:0

S chutí hrající domácí si vytvářeli spoustu šancí a sedmkrát se radovali z gólu.

 Fakta – branky: Svoboda 3, J. Horák 2, Peml, Ondráček. Rozhodčí: Oulický, ŽK 1:1. Diváků: 110. Poločas: 3:0. Choltice: Zářecký – Horyna, Salfický, Bravenec, Peml – T. Horák, Večerník, Ondráček, J. Horák – Augustin, Svoboda. Střídali: Jan Kohoutek, Jiří Kohoutek, Ferjenčík. Paramo: Mergl – Dušek, Vacek, Marek, Suchánek – Novotný, Puhlovský, Kunart, Velinský – Paleček, Troják. Střídali: Mojžíš, Višváder, Čáp.

Pardubice C – Chvojenec  4:1

Po nerozhodné první půli šli domácí do vedení, když Šimek proměnil penaltu po ruce hostujícího hráče. Poté vstřelili gól Beran a Ryba, hosté trefili jen tyč a břevno.

 Fakta – branky: 28. Dvořák, 60. Šimek z penalty, 66. Beran, 86. Ryba – 35. Ryšavý. Rozhodčí: Budinský, ŽK 3:0. Diváků: 60. Poločas: 3:0. FK Pardubice C: L. Zavřel – Kmoníček, Habiger (69. Putnar), Polák, Beran – Lejsek, Komárek (70. Táborský), Ryba, Kakrda – Dvořák (76. Hofman), Šimek. Chvojenec: Starý – Kirchner, Silbernágl (69. Burkovič), Zajíc (61. Centner), Moravec – Pavlíček (85. Vrbata), J. Zbudil, Nechvíle, Chmela – Erber, Ryšavý.

Újezd – Zdechovice 4:1

Domácí zasadili Zdechovicím tvrdý úder, když během dvou minut vstřelil Doležal dvě branky. Za hosty snížil Kolín, ale domácí si výhru dalšími góly pojistili.

 Fakta – branky: 9. a 10. Doležal, 40. P. Strnad, 68. Jakub Petříček – 26. Kolín. Rozhodčí: Klempíř. ŽK 4:2. Diváků: 70. Poločas: 3:1. Újezd: Jandák – Matys, Jiří Petříček, Zima, Černý (46. Vaníček) – Jakub Petříček, T. Bendžik, Svoboda, Doležal (54. Jar. Firbas) – Hladík, P. Strnad (77. Rusín). Zdechovice: Cincibus – Franc, Linhart, Bureš (46. Řeháček), Smetana – Smolík, Englich, Ž. Rogovik (69. Volný), Pankin – Kolín, Monaghan (76. Rydval).

Sezemice – Řečany 2:1

Na dvougólové vedení domácích odpověděl snížením Kobera. Šance se střídaly na obou stranách, Řečany trefovaly tyče. V nervózním závěru T. Kašpar nedal penaltu.

 Fakta – branky: 42. T. Kašpar, 49. Štěrovský – 55. Kobera. Rozhodčí: Ďuriš. ČK 0:3 (78. Novotný, 78. Svatoň, 90. Stoklasa), ŽK 0:4. Diváků: 210. Poločas: 1:0. Sezemice: Levinský – Kříž, Kumpan, Blažek, Popilka – M. Plecháček (85. Brychta), T. Kašpar, Lába, J. Kašpar – Štěrovský (87. Pašťalka), Pleva (80. Z. Plecháček). Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Stoklasa, Petr Moravec – Bank (71. Vohralík), Novotný, Michal Moravec (56. Chára), Kobera – Němec (46. Blažek), Svatoň.

Lipoltice – Dříteč  1:1

 Fakta – branky: 37. Plavec – 84. Tesař. Rozhodčí: Čermák, ŽK 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Lipoltice: Machač – Formánek, J. Kotraš, Balán, Tamchyna – Oliva, Nedvěd, Hladík, P. Kotraš – Plavec, Švejda. Střídali: Vlasák, Šurkala, Flégr. Dříteč: Bulva – Kroupa, Bednář, Haan, Morávek – Mužík, Hamáček, Voříšek, Pečinka – Ilovský, Tesař. Střídal: Těšitel.

Libišany – Roveň  1:4

 Fakta – branky: Kuric – Machatý, Kašpar, Šišan, Mládek z penalty. Rozhodčí: Krejska, ŽK 1:2. Diváků: 80. Poločas: 0:1. Libišany: Vida – T. Bidman, Vích, Voltr, Černohlávek – Pithart, Jozíf, Pochobradský, Rychtera – Kuric, J. Bidman. Střídali: Borovec, Hlubuček, Stejskal. Roveň: Baláš – Král, Brňák, Šretr, J. Kaplan – L. Kaplan, Pachovský, Vach, A. Kašpar – Machatý, Melc. Střídali: Šišan, Mládek.