Holice B – Sezemice 2:5
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Odehráli jsme asi nejlepší utkání od začátku sezony. Bohužel jsme tentokrát měli i trochu smůly, když jsme byli vyrovnání na dosah. Avšak hosté dokázali na poslední chvíli odvrátit a z následného protiútoku opět odskočili na dva góly. Musím pochválit dorostence, kteří přes odehrané zápasy za svoji kategorii zápas nevzdali a jsou velkým příslibem do budoucna."
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Prvních dvacet minut soupeř nevěděl, která bije. Předváděli jsme vynikající fotbal. V tomto rozmezí jsme mohli utkání rozhodnout, ovšem vstřelili jsme pouze jeden gól. Do poločasu jsme přidali ještě jeden, ale místo absolutního klidu jsme nechali vlastní ležérností soupeře dvakrát zápas zdramatizovat. Za stavu 3:2 jsme začali panikařit a na hřišti se hádat. Až jsme museli na kluky zahulákat z lavičky. Zvýšený hlas zabral a závěr utkání už jsme zvládli. Přestože jsme dali pět branek nejsem spokojen s naší produktivitou."

Řečany n. L. – Rosice n. L.  1:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Utrpěli jsme další ztrátu bodů. A především jsme podali další nevýrazný výkon. Stále se nemůžeme dostat do hry a předvádět to, na co máme. Největší problém nám dělá pohyb bez míče. Hráči jakoby se bez balonu nechtěli nikam rozeběhnout a nabídnout se spoluhráčům. Naše hra je potom pomalá, bez překvapení a tudíž přečíslení soupeře. Za bod můžeme být nakonec rádi. I když před utkáním jsme chtěli vytěžit více."
Petr Čihák, trenér Rosic: „Ztratili jsme dva body. V prvním poločase se hrálo především ve středu pole, když si ani jedno mužstvo snad s výjimkou Peterkovy střely nevypracovalo pořádnou šanci. Druhá půle už byla o něčem jiném, přitlačili jsme Řečany k jejich bráně, ale po zbytečné ztrátě ve středu zálohy a pozdním vyběhnutí brankáře jsme inkasovali. Za chvíli naštěstí vyrovnal hlavou Lejsek. Od té doby se hrálo vlastně na jednu bránu, my jsme si však kromě střel z hranice vápna žádnou další loženku nevypracovali. A protože se hraje na góly, utkání skončilo dělbou bodů."

Mnětice – Nasavrky 3:3
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Soupeř se prezentoval kvalitní hrou v obraně a přes kombinaci ve středové ose se dostával do slibných akcí. Naší devizou bylo nasazení, odhodlání a plnění taktických pokynů z lavičky. Když jsme k tomu přidali i trochu fotbalovosti, byl tu rázem pohledný a herně vyrovnaný zápas. Hra se přelévala od jedné brány ke druhé. Podobně to bylo i se skóre. Vedení se ujaly Nasavrky, ovšem náš tým během několika vteřin otočil kormidlo na svojí stranu. Pak zase dali dva góly hosté. Po vyloučení jejich hráče  se nám hned podařilo vyrovnat. Po zbytek utkání jsme ale už přesilovku nevyužili. Chválím celé mužstvo za bojovný, zodpovědný a především týmový výkon. Další pochvala směřuje k fanouškům soupeře, kteří společně s našimi fanoušky vytvořili skvělou fotbalovou atmosféru."

Luže – Rohovl. Bělá 2:1
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Hráči byli na vše připraveni, ale toto jsem skutečně ještě neviděl a nezažil. Nevím, co si mám o tom myslet, nechci ani aby nás toto vyjádření nějak dále poškodilo. Nicméně po výletu do Luže chci jen věřit tomu, že má smysl dále poctivě trénovat, pracovat a nadále se věnovat fotbalu. Namlouvat si, že sudí je jen člověk, nemusí být vždy v kondici nebo mu zápas nemusí prostě vždy vyjít. Považte, dvě naprosto vymyšlené penalty: první  neproměněná, ta druhá v 87. minutě již ano. Dále zcela  neoprávněně obdržená červená karta a nepochopitelně nejdříve náš uznaný a poté neuznaný gól v 90. minutě. Míč z trestného kopu po krásné střele do šibenice skončil v síti, ale rozhodčí Šejna ihned utkání ukončil s dost odvážným komentářem, které raději nebudu citovat. Závěrem chci všem klukům poděkovat za předvedený výkon. Ambiciózního soupeře jsme uhlídali, ale na hřišti to hold nestačilo…"

Dobříkov – Přelouč B  3:1
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Prvních pětadvacet minut se hrálo jen na domácí bránu. Jenže jsme zahodili čtyři loženky a pak se v naší hře začaly množit nepřesnosti. Upustili jsme od kombinačního fotbalu a nakopávali míče. Pak přišla chyba v obraně a Dobříkov se ujal vedení. Kluci znervózněli, nicméně se nám podařilo Špryncem vyrovnat. O naší prohře rozhodla dalekonosná střela, kdy gólmanovi vyklouzl mokrý míč. Padla na nás deka a už jsme nic nevymysleli. Cpali jsme sice míče do šestnáctky soupeře, ovšem ten je okamžitě odvracel směrem k naší bráně."  (zz, tra)