Sezemice – Rohovl. Bělá 3:2
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V prvním poločase byl soupeř o něco lepší. Hosté lítali po hřišti, předváděli kombinační fotbal. Postupem času jsme začali hru vyrovnávat. Na nohy nás postavila proměněná penalta, to jsme srovnali stav poprvé. Doslova životabudičem se pak pro nás stal gól do šatny. Po přestávce už jsme byli mírně lepší a také vstřelili rozhodující gól. V poslední čtvrthodině nás však Bělá přišpendlila před naše pokutové území a měli jsme štěstí, že nedotáhla zápas k remíze. Nám se v tu chvíli nedařily ani odkopy."
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Řada lidí nás ujišťovala, že v Sezemicích se nevyhrává. A to se také potvrdilo! Byť jsme dvakrát vedli, měli i hodně šancí,  nedokázali jsme nebo neměli jsme dokázat to dotáhnout, abychom bodovali. Muži v černém věděli komu mají zpříjemnit a komu naopak zošklivit rozlučku. Vymyšlená penalta a vyrovnávací gól domácích v poslední vteřině první půle po otočeném faulu. Dále řada neodpískaných faulů na nás, z toho minimálně dvě domácím odpuštěné penalty. Takto podobně tendenčně vedené utkání mi hodně připomíná zápas v Luži.  Je škoda, že se toto děje…"

Rosice n. L. – Kameničky 1:0
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „V posledním utkání podzimní části jsme se s našimi fanoušky rozloučili vítězně. I když trochu šťastně. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém naši hru oživil střídající Kovář, který se hned dostal do dvou velkých šancí. Po jedné z nich zazvonila tyč. Pak ještě L. Rousek zblízka přestřelil branku Kameniček. Až po střele Peterky míč skončil poprvé a naposledy v tomto utkání v síti. Teď si dáme chvíli pauzu a poté se vrhneme na zimní přípravu. Děkujeme všem fanouškům za přízeň."

Přelouč B – Řečany n. L. 0:2

Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Když nedáme, gól, nemůžeme vyhrát. Pak stačí jedna chyba, která rozhodne zápas.  Druhou branku už totiž nepočítám. Padla v poslední minutě, kdy jsme hráli vabank. Jinak se jednalo o bojovné utkání, které soupeř odbránil. Řečany hrály pouze na jednoho útočníka a nám dělal přechod přes přehuštěný střed pole problémy. Stokrát jsme si přihráli, ale finální fáze byla mizerná. I když dvě, tři vyložené příležitosti by se našly. Hlavně ta, když jsme ze dvou metrů nezacílili přesně."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V derby byla vidět na obou stranách nervozita. Přelouč měla sice míč více ve svém držení, ale svoje příležitosti ke vstřelení branky nevyužila. Buď netrefila branku, nebo jejich šance likvidoval skvěle chytající Pavel Moravec. Nám se podařilo jednu ze šancí využít a vedení udržet až do samého závěru, kdy jsme přidali druhý gól a zápas dovedli do vítězného konce. Chtěl bych klukům poděkovat za poslední zápasy, ve kterých se zvedli a předváděli to, na co mají. V hlavě se mi však stále honí myšlenka, proč jsme začali hrát, až když jsme byli na samém konci tabulky. Nebýt zpackané první poloviny podzimu, mohli jsme se nyní nacházet úplně někde jinde."

Mnětice – Chroustovice 3:1
Ján Hodúl, sekretář Mnětic: „Vypadá to, že si naši hráči uvědomili vážnost situace, kdy jsme se propadávali tabulkou. Konečně jsme zase předvedli zodpovědný výkon. Obrana hrála spolehlivě a také díky tomu jsme si vytvořili více šancí než v předchozích zápasech. V první půli jsme Chroustovice prakticky k ničemu nepustili. Vystřelily jen dvakrát na bránu. Bohužel z jedné střely daly gól. Naštěstí v tu chvíli už jsme vedli 2:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Proto bylo důležité, že se nám znovu podařilo soupeři odskočit o dvě branky.  Jsem rád, že kluci pochopili jednu věc: individuálně se hrát nedá. Patří jim pochvala za kolektivní výkon. Výborný výkon podal na pravé záloze Mareš."

Nasavrky – Holice B 3:1
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Utkání jsme jsme jeli jen a jen odehrát a výsledek podle toho vypadal. Projevily se věci, které nás sužují celý podzim – zranění a pracovní povinnosti. Ještě ke všemu jsme se kryli s áčkem, takže nám opravdu nezbylo než hrát s těmi, které jsme měli k dispozici. Přes zimu si musíme sednout a zamyslet se, co budeme dělat s týmem…"